Poznaj najciekawsze lipcowe wyprzedaże i promocje na akcesoria wnętrzarskie, meble oraz sprzęt ogrodowy. Obniż koszt zakupów nawet o 70% - udekoruj swoje mieszkanie tanio i z pomysłem oraz zadbaj o swój ogród. Nie przegap interesujących promocji w takich sklepach jak m.in. Leroy Merlin, JYSK, Home&You, Jula czy DUKA.
0

Wahania kursu franka szwajcarskiego doprowadziły do poważnych tarapatów finansowych wielu kredytobiorców. Raty kredytów hipotecznych znacznie wzrosły. Dowiedz się czy możliwe jest umorzenie kredytu we frankach, w jaki sposób tego dokonać i jakie wiążą się z tym konsekwencje. Czytaj dalej!
0

O czym warto pamiętać gdy zapada decyzja o umorzeniu postępowania egzekucyjnego? Czy na tym etapie dłużnik może odetchnąć z ulgą i zapomnieć o ciążących na nim zobowiązaniach? Umorzenie egzekucji komorniczej - podpowiadamy, jak w dalszej kolejności powinien postępować dłużnik.
0
 • Bywa, że mandat za złe parkowanie wzbudza w pewnych przypadkach wiele emocji. Nie zawsze bowiem poczuwamy się do winy i zastanawiamy się wówczas, czy otrzymany mandat zapłacić, czy też liczyć na jego przedawnienie. A więc płacić czy nie płacić? Dowiedz się więcej i zdecyduj świadomie!
  0
 • Wniosek o umorzenie kredytu po śmierci kredytobiorcy to dobre rozwiązanie zwłaszcza, gdy pozostawiony przez zmarłego kredyt jest ubezpieczony. Sprawdź co powinieneś wiedzieć o umorzeniu kredytu bankowego. Wyjaśniamy kto może złożyć wniosek, jak powinien wyglądać i jakich elementów nie powinno w nim zabraknąć.
  0
 • Wybierasz się z wizytą do Polski, a może Twój zagraniczny znajomy chce spędzić wakacje w naszym kraju? Dowiedz się, czy przed wyjazdem powinien kupić ubezpieczenie turystyczne dla obcokrajowca i czym się ono różni od ubezpieczenia medycznego dla cudzoziemców, które wymagane jest przez przepisy wizowe.
  0
 • Planujesz podróż i chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne online? Czy wiesz, że polisa podróżna nie zapewnia zwrotu wszystkich kosztów leczenia? Sprawdź, jakie stosowane są w polisach podróżnych wyłączenia, czyli w jakich sytuacjach ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania lub świadczenia.
  0
 • Kontrahenci nie opłacają w terminie swoich faktur? Firma nie zapłaciła Ci za wykonaną pracę? Najemca zalega z opłatą czynszu? Chcesz się dowiedzieć jak sprzedać dług na giełdzie wierzytelności? Dobrze trafiłeś! Pokazujemy krok po kroku jak wystawić wierzytelność na sprzedaż. Czytaj dalej!
  0
 • Twoje dziecko jedzie na wycieczkę, kolonię lub obóz? Sprawdź, czy organizator wyjazdu ma obowiązek zapewnić ubezpieczenie turystyczne dla dziecka, czy powinieneś kupić je indywidualne. Dowiedz się, co powinna zawierać polisa podróżna dla dziecka podczas wyjazdów krajowych, a co podczas zagranicznych.
  0

Co kryje się pod terminem służebność osobista? Czym różni się ona od służebności gruntowej? Jakie prawa i obowiązki posiada osoba fizyczna objęta takim prawem? Czy warto skorzystać ze służebności mieszkaniowej? Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na te i inne pytania związane z prawem, przeczytaj artykuł!
0