Czarna karta kredytowa – ekskluzywne narzędzie w rękach milionera czy zbyteczna forma obnoszenia się z pieniędzmi? Sprawdź, czym jest i kto może stać się jej posiadaczem. Poznaj, jakie usługi oferuje bank dla najbogatszych klientów z segmentu VIP. Czy ta karta kredytowa ma jakiekolwiek limity kwotowe?
0
 • Kredyt a pożyczka – oba słowa tylko pozornie znaczą ten sam produkt finansowy. Dzięki nam nauczysz się je rozróżniać i właściwie rozumieć ich reklamy! Dowiesz się także, jakie są najczęstsze rodzaje kredytów i pożyczek oraz jakie konsekwencje wiążą się z zaciągnięciem tych zobowiązań finansowych.
  0
 • Umowa o dzieło to obok umowy zlecenia, wciąż bardzo popularna forma współpracy na naszym rynku.  Bardzo często stosowana u osób uprawiającymi tak zwane „wolne zawody”. Jest umową odpłatną, niesie więc za sobą obowiązek podatkowy. Sprawdź, jak prawidłowo obliczyć podatek od umowy o dzieło.
  0
 • Masz wolne środki pieniężne i chcesz umieścić je na lokacie? Sprawdź aktualny ranking lokat krótkoterminowych oraz długoterminowych i wybierz najlepszą dla siebie. Poznaj TOP 5 najbardziej opłacalnych obecnie lokat i dowiedz się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas wyboru.
  0

Poznaj najciekawsze marcowe wyprzedaże i promocje na akcesoria wnętrzarskie, meble oraz sprzęt ogrodowy. Obniż koszt zakupów nawet o 70% - udekoruj swoje mieszkanie tanio i z pomysłem oraz zadbaj o swój ogród. Nie przegap interesujących promocji w takich sklepach jak m.in. Leroy Merlin, JYSK, Home&You, Jula czy DUKA.
0
 • Czy jadłospis tygodniowy pozwoli nam zaoszczędzić? Oczywiście, że tak! To świetny sposób na oszczędzanie drobnych kwot każdego dnia. Co prawda, początkowo musimy włożyć trochę wysiłku w umiejętne planowanie zakupów i przygotowywanie posiłków, jednak z czasem stanie się to dla nas całkiem proste.
  0
 • Osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą mają  możliwość wyboru formy opodatkowania. Najczęściej zadawanym pytaniem jest wówczas:  Podatek progresywny czy liniowy? Który wybrać? Poznaj podstawowe różnice obu form opodatkowania, ich wady i zalety. Dzięki temu dokonasz trafnego wyboru!
  0
 • Nie czekaj na naliczenie odsetek. Dowiedz się, jak zapłacić mandat przez Internet, szybko i bez kolejek. Przygotuj mandat, PESEL i zaloguj się na swoje konto bankowe. Reszta zajmie tylko chwilę i gotowe! Dzięki temu zaoszczędzisz Twój cenny czas i unikniesz dodatkowych opłat. Dowiedz się więcej już teraz!
  0

Przetargi komornicze – sprawdź, czy licytant na przetargu komorniczym musi stawić się osobiście, kiedy może się przydać i jak powinno wyglądać pełnomocnictwo. Dowiedz się, kto może zostać pełnomocnikiem i jakie są koszty z tym związane. Przeczytaj też jak wygląda udzielenie pełnomocnictwa do licytacji - krok po kroku.
0