• Chcesz zabezpieczyć przyszłość finansową swojego dziecka, ale nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź, czy standardowa lokata dla dziecka będzie dobrym rozwiązaniem. Dowiedz się też, jakie w ogóle produkty oszczędnościowe z myślą o dzieciach proponują dzisiaj banki i które z nich są warte uwagi.
  • Karta Visa oferowana jest przez większość banków w Polsce. Można ją otrzymać jako kartę debetową do konta osobistego, jako kartę kredytową lub kartę przedpłaconą. Dowiedz się, czym różnią się dostępne w Polsce karty Visa, jakie nowoczesne funkcje oferują oraz czy każdą z nich zapłacisz w sklepie online.
  • Perlator prysznicowy to najlepszy sposób, żeby zmniejszyć zużycie wody w mieszkaniu, a co za tym idzie – zaoszczędzić pieniądze. Dowiedz się, czym jest perlator prysznicowy oraz jak go wybrać i zainstalować, by płacić mniej za wodę i jednocześnie dbać o środowisko naturalne.
  • Wychowanie dziecka wymaga dziś nie tylko dojrzałości, cierpliwości i samozaparcia, ale również sporych nakładów finansowych. W zasadzie od samego momentu poczęcia inwestujemy w dziecko mnóstwo pieniędzy. Dowiedz się, ile kosztuje wychowanie dziecka w XXI wieku i co składa się na jego koszt.

Zastanawiasz się, czy koszt życia w Polsce jest wysoki? Sprawdziliśmy to, biorąc pod lupę dochody Polaków oraz wysokość codziennych wydatków.