Restrukturyzacja kredytu to narzędzie stworzone z myślą o kredytobiorcach nieradzących sobie ze spłatą zadłużenia. Sprawdź, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli Twoja sytuacja finansowa uległa diametralnej zmianie i nie jesteś już w stanie spłacać rat kredytu na czas, z pewnością ten temat Cię zainteresuje!
0
 • Umowa o dzieło to obok umowy zlecenia, wciąż bardzo popularna forma współpracy na naszym rynku.  Bardzo często stosowana u osób uprawiającymi tak zwane „wolne zawody”. Jest umową odpłatną, niesie więc za sobą obowiązek podatkowy. Sprawdź, jak prawidłowo obliczyć podatek od umowy o dzieło.
  0
 • Masz wolne środki pieniężne i chcesz umieścić je na lokacie? Sprawdź aktualny ranking lokat krótkoterminowych oraz długoterminowych i wybierz najlepszą dla siebie. Poznaj TOP 5 najbardziej opłacalnych obecnie lokat i dowiedz się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas wyboru.
  0
 • Poznaj najciekawsze marcowe wyprzedaże i promocje na akcesoria wnętrzarskie, meble oraz sprzęt ogrodowy. Obniż koszt zakupów nawet o 70% - udekoruj swoje mieszkanie tanio i z pomysłem oraz zadbaj o swój ogród. Nie przegap interesujących promocji w takich sklepach jak m.in. Leroy Merlin, JYSK, Home&You, Jula czy DUKA.
  0

Interesują Cię najnowsze wyprzedaże i promocje? Już teraz sprawdź przeceny i zobacz, gdzie warto wybrać się na zakupy odzieżowe i jakie dodatki kupić. Zobacz, jakie promocje przygotowały dla Ciebie i Twojej rodziny takie sklepy jak m.in. H&M, Mango, Top Secret, Zalando, Smyk, Reserved, E-butik czy Pepco.
0
 • Osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą mają  możliwość wyboru formy opodatkowania. Najczęściej zadawanym pytaniem jest wówczas:  Podatek progresywny czy liniowy? Który wybrać? Poznaj podstawowe różnice obu form opodatkowania, ich wady i zalety. Dzięki temu dokonasz trafnego wyboru!
  0
 • Nie czekaj na naliczenie odsetek. Dowiedz się, jak zapłacić mandat przez Internet, szybko i bez kolejek. Przygotuj mandat, PESEL i zaloguj się na swoje konto bankowe. Reszta zajmie tylko chwilę i gotowe! Dzięki temu zaoszczędzisz Twój cenny czas i unikniesz dodatkowych opłat. Dowiedz się więcej już teraz!
  0
 • Przetargi komornicze – sprawdź, czy licytant na przetargu komorniczym musi stawić się osobiście, kiedy może się przydać i jak powinno wyglądać pełnomocnictwo. Dowiedz się, kto może zostać pełnomocnikiem i jakie są koszty z tym związane. Przeczytaj też jak wygląda udzielenie pełnomocnictwa do licytacji - krok po kroku.
  0

Dłużnik musi liczyć się z tym, że zajęte zostaną mu różne składniki majątku. Wsparciem dla domowego budżetu jest często zwrot podatku - to jednorazowy zastrzyk gotówki, który może nawet zdecydować o zatrzymaniu spirali długów. Dowiedz się jednak, czy komornik może zająć zwrot podatku od urzędu skarbowego?
0