PolecamyJak przechowywać awokadoCzytaj
Zdrowie i uroda Uroda

Fryzura która sama się układa

 • 15 marca, 2024
 • 20 min read
Fryzura która sama się układa

Jeśli pragniesz odkryć tajemnice stylizacji włosów, dowiedzieć się, jak osiągnąć idealny look i cieszyć się z łatwej pielęgnacji, to jesteś we właściwym miejscu.

W sekcji obejmującej fryzurę, która sama się układa, odkryjesz wszelkie sekrety szybkiego i efektywnego układania włosów. Warto także zwrócić uwagę na najlepsze cięcia dla samoukładającej się fryzury. Dowiesz się, jakie fryzury najlepiej pasują do tego efektu i jakie są najbardziej trendy wśród stylizacji, które wyglądają jakby włosy układały się same.

Nie możemy również zapomnieć o kosmetykach i narzędziach, które ułatwią stylizację włosów, sprawiając, że Twoja fryzura będzie prezentować się niesamowicie. Odkryjesz, jakie produkty warto wykorzystać, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcamy do lektury kolejnych sekcji, w których czeka na ciebie wiele cennych informacji i porad.

Fryzura która sama się układa

Fryzura, która sama się układa. Sekrety stylizacji włosów

W dzisiejszych czasach dobrze ułożone włosy to nieodłączny element atrakcyjnego wyglądu. Każdy z nas marzy o efekcie naturalnej stylizacji, która dodaje pewności siebie i podkreśla nasz indywidualny styl. Ale jak osiągnąć ten pożądany efekt? Odpowiedź leży w sekretach stylizacji włosów, które zdradzę w tym artykule.

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, czym warto stylizować włosy, aby wyglądały naturalnie? W kolejnej sekcji dowiesz się, jakie narzędzia i produkty wybrać, aby uzyskać naturalny wygląd i uniknąć efektu sztuczności. Również przeczytasz praktyczne wskazówki dotyczące stylizacji zaraz po myciu włosów oraz sposobów na odświeżenie ich rano przed wyjściem z domu.

Niezwykle istotne w procesie stylizacji włosów jest uniesienie ich u nasady i nadanie im objętości. Ten aspekt często sprawia trudności, ale nie martw się – w dalszej części artykułu podzielę się z Tobą technikami i trikami, które pomogą Ci w osiągnięciu pożądanego efektu.

Jak myć włosy, aby nie były tłuste? To kolejne pytanie, na które znajdziesz odpowiedź. Wskazówki dotyczące właściwego sposobu mycia włosów pomogą Ci utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i uniknąć nadmiaru sebum, które często prowadzi do tłustego wyglądu włosów.

Na samym końcu tego artykułu znajdziesz także profesjonalne techniki stylizacji włosów oraz porady ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa. Ich wiedza i doświadczenie są bezcenne i pozwolą Ci osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Czym układać włosy aby wyglądały naturalnie?

Planując stylizację włosów, ważne jest wybranie odpowiednich narzędzi i produktów, które pomogą uzyskać naturalny wygląd. Oto poradnik, który podpowie Ci, czym układać włosy, aby wyglądały naturalnie i pięknie.

Jednym z pierwszych kroków do osiągnięcia naturalnego wyglądu jest wybór odpowiedniej szczotki. W przypadku włosów prostych, zalecamy korzystanie z miękkiej szczotki z naturalnego włosia. Dzięki temu unikniesz elektryzujących efektów i załamanych włosów. Jeśli masz falowane lub kręcone włosy, najlepiej sprawdzi się szczotka z szeroko rozstawionymi ząbkami lub grzebienie o dużej przestrzeni między ząbkami. To pozwoli na łagodne rozczesywanie bez naruszania naturalnej struktury włosów.

Istotnym aspektem jest również wybór odpowiednich produktów do stylizacji. Wybierając piankę lub żel, zwróć uwagę na ich lekkość i natychmiastowe wchłanianie się przez włosy. Unikaj produktów, które tworzą sztywną i sztywną teksturę, co sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały nienaturalnie. W przypadku wosków lub past, poszukaj tych, które zapewniają delikatne utrwalenie bez nadmiernego obciążania włosów.

Na koniec, stylizacja suszarką powinna być przeprowadzana z umiarem. Włosy kształtują się najlepiej, gdy suszarka jest ustawiona na niską lub średnią temperaturę, a strumień powietrza jest skierowany ku dołowi. Unikaj zbyt intensywnego suszenia i nadmiernej ekspozycji na gorące powietrze, ponieważ może to prowadzić do wysuszenia i uszkodzenia włosów.

Podsumowując, aby uzyskać naturalny wygląd włosów, warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich narzędzi i produktów. Pamiętaj o delikatnym rozczesywaniu, lekkich produktach do stylizacji i umiarkowanym użyciu suszarki. Dzięki temu Twoje włosy będą wyglądały pięknie i naturalnie, podkreślając Twój osobisty styl.

Jak układać włosy po myciu? Jak odświeżyć rano włosy?

Po każdym umyciu włosy mają świeży wygląd i są gotowe do stylizacji. Jednak wiele osób boryka się z problemem, jak najlepiej układać włosy po myciu, aby zachować naturalny wygląd i dodać im objętości. Oto praktyczne wskazówki dotyczące stylizacji włosów zaraz po umyciu i sposobów na odświeżenie włosów rano przed wyjściem z domu:

Jak układać włosy po myciu?

Po umyciu włosy mają tendencję do rozwinięcia się i stać się trudne do ułożenia. Oto kilka porad, jak skutecznie układać włosy po myciu:

 • Delikatnie wyciśnij nadmiar wody z włosów, nie trzepiąc ich zbyt mocno ręcznikiem.
 • Jeśli masz kręcone włosy, nakładaj produkt do stylizacji na mokre włosy, aby zdefiniować loki i zapobiec puszeniu się.
 • Dla włosów prostych lub lekko falowanych, użyj pianki lub mgiełki do stylizacji, aby nadać im objętości i struktury.
 • Suszenie włosów na najniższej temperaturze przy użyciu dyfuzora pomoże utrzymać naturalne fale i uniknąć nadmiernego wysuszenia.

Jak odświeżyć rano włosy?

Włosy często tracą swoje piękno i objętość po nocy. Oto kilka prostych sposobów na odświeżenie włosów rano przed wyjściem:

 • Użyj suchego szamponu, aby pozbyć się nadmiaru sebum i odświeżyć owłosienie. Wcieraj go w korzenie włosów i rozczesz delikatnie.
 • Jeśli masz problem z puszeniem się włosów, spryskaj je lekko wodą i nałóż odżywkę lub olejek do końcówek, aby je wygładzić.
 • Unikaj agresywnego czesania włosów, szczególnie na sucho. Wybierz miękką szczotkę lub grzebień z szeroko rozstawionymi zębami, aby uniknąć łamania włosów.

Pamiętaj, że każdy rodzaj włosów wymaga indywidualnego podejścia do stylizacji. Dobieraj produkty i techniki, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i preferencjom. Zastosowanie powyższych wskazówek pomoże Ci uzyskać piękne i naturalnie wyglądające włosy zaraz po myciu oraz ich odświeżenie rano przed wyjściem z domu.

Jak unieść włosy u nasady i nadać im objętości?

Wiele osób marzy o efektownej fryzurze z uniesionymi włosami u nasady i dużą objętością. Istnieje wiele technik i trików, które mogą pomóc w osiągnięciu tego efektu. Oto kilka sprawdzonych sposobów, jak unieść włosy u nasady i nadać im pożądaną objętość.

1. Fryzura na gorąco

Włosy można unieść u nasady, korzystając z różnych technik stylizacji na gorąco. Jedną z nich jest używanie wałków termicznych lub lokówki do nakręcania włosów od nasady. Po usunięciu wałków lub lokówki, delikatnie rozczesz włosy palcami i użyj odrobinę lakieru, aby utrwalić efekt.

2. Suszenie do góry

Podczas suszenia włosów, zwróć uwagę na kierunek strumienia powietrza. Susz włosy od nasady do końców, unosząc je ku górze za pomocą szczotki okrągłej. To pomoże w uniesieniu włosów u nasady i nadaniu im objętości.

3. Wysoki kucyk

Kucyk może być idealnym sposobem na uniesienie włosów u nasady. Zbierz wszystkie włosy w wysoki kucyk na czubku głowy i dokładnie zabezpiecz gumką do włosów. Następnie delikatnie rozczesz włosy u nasady, aby nadać im objętość.

4. Produkty do stylizacji

Produkty do stylizacji mogą znacznie pomóc w uniesieniu włosów u nasady i nadaniu im objętości. Szampony i odżywki wzmacniające włosy, spraye do uniesienia i pudry teksturyzujące są niezastąpione. Warto również używać pianek i mgiełek nadających objętość, które można aplikować bezpośrednio na nasadę włosów.

5. Doczepiane włosy

Doczepiane włosy mogą być przydatne w tworzeniu efektu uniesionych włosów u nasady. Włosy doczepiane można umieścić w dolnej części fryzury, aby dodać objętości u nasady.

6. Proste techniki stylizacji

Istnieje wiele prostych technik stylizacji, które mogą pomóc w uniesieniu włosów u nasady. Przykładem jest delikatne rozczesywanie włosów palcami, unoszenie ich ku górze i aplikowanie odrobinę pudru teksturyzującego na nasadę. Można również zastosować technikę podwójnego upinania, polegającą na odseparowaniu małego pasma włosów na czubku głowy, uniesieniu go do góry i przypięciu go wsuwkami, ukrywając włosy.

Uniesienie włosów u nasady i nadanie im objętości może być osiągnięte dzięki zastosowaniu odpowiednich technik stylizacji i produktów. Eksperymentuj z różnymi metodami, aby znaleźć te, które najlepiej pasują do Twojego typu włosów i oczekiwań.

Techniki uniesienia włosów u nasady i nadania objętości Zalety Wady
Fryzura na gorąco (wałki termiczne, lokówka) – Długotrwały efekt uniesionych włosów
– Możliwość kontrolowania objętości
– Wymaga umiejętności obsługi wałków/lokówki
– Potrzeba użycia dodatkowych produktów stylizacyjnych
Suszenie do góry – Prosta technika do wykonania samodzielnie
– Natychmiastowy efekt uniesionych włosów
– Skłonność do utraty objętości w ciągu dnia
– Może wymagać użycia dodatkowych produktów stylizacyjnych
Wysoki kucyk – Szybki i łatwy sposób na uniesienie włosów u nasady
– Możliwość eksperymentowania z różnymi stylizacjami
– Wymaga długich włosów, aby uzyskać pożądany efekt
– Może powodować ucisk i ból skóry głowy przy nadmiernym zaciąganiu gumką
Produkty do stylizacji – Szybka i łatwa metoda na uniesienie włosów u nasady
– Duży wybór produktów dostępnych na rynku
– Nieodpowiedni wybór produktu może spowodować obciążenie i sklejenie włosów
– Potrzeba regularnego mycia, aby zapobiec gromadzeniu się produktów
Doczepiane włosy – Szybkie i efektywne rozwiązanie na brak objętości
– Możliwość eksperymentowania z różnymi długościami i kolorami włosów
– Może wymagać umiejętności w zakładaniu
– Konieczność noszenia doczepianych włosów przez dłuższy czas
Proste techniki stylizacji (rozczesywanie, pudry teksturyzujące) – Szybkie i łatwe do wykonania
– Minimalne użycie dodatkowych produktów
– Efekt trwa tylko przez krótki czas
– Może nie działać na wszystkie typy włosów

Jak myć włosy żeby nie były tłuste?

Niektóre osoby borykają się z problemem tłustych włosów, które wydają się nabierać oleistego wyglądu zbyt szybko po myciu. Jednak istnieją sposoby, które mogą pomóc utrzymać włosy świeże i pozbawione nadmiernej ilości sebum. Oto kilka wskazówek dotyczących właściwego sposobu mycia włosów, aby uniknąć tłustego wyglądu:

 1. Wybierz odpowiedni szampon: Znajdź szampon, który jest przeznaczony specjalnie do tłustych włosów. Ten rodzaj szamponu ma składniki, które pomagają kontrolować poziom sebum na skórze głowy.
 2. Unikaj gorącej wody: Zbyt gorąca woda może stymulować gruczoły łojowe do produkcji większej ilości sebum. Zamiast tego, wybierz ciepłą wodę, która nie tylko skutecznie oczyści włosy, ale także nie zwiększy nadprodukcji sebum.
 3. Masuj delikatnie: Podczas mycia włosów, delikatnie masuj skórę głowy, aby usunąć nadmiar sebum i brud. Unikaj silnego pocierania, które może stymulować gruczoły łojowe do wydzielania większej ilości sebum.
 4. Płucz dokładnie: Upewnij się, że spłukujesz szampon i odżywkę z włosów bardzo dokładnie. Pozostawienie resztek produktów na włosach może przyczynić się do nadmiernego przetłuszczania się.
 5. Unikaj częstego mycia: Paradoksalnie, częste mycie włosów może prowadzić do produkcji większej ilości sebum. Jeśli twoje włosy nie są bardzo tłuste, staraj się myć je co drugi dzień lub co trzy dni.

Pamiętaj, że każde włosy są inne, dlatego eksperymentuj z różnymi metodami i znajdź te, które najlepiej działają dla Ciebie. W przypadku silnego nadmiaru sebum, możesz również skonsultować się z fryzjerem lub dermatologiem, aby uzyskać dodatkowe wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji włosów.

Profesjonalne techniki i porady ekspertów

Jeśli chcesz osiągnąć doskonały efekt stylizacji włosów, warto skorzystać z profesjonalnych technik i porad ekspertów z dziedziny fryzjerstwa. Dzięki nim będziesz w stanie uzyskać upragniony wygląd i zadowolenie z własnej fryzury. Oto kilka przydatnych wskazówek:

1. Wybierz odpowiednie produkty do stylizacji

Właściwy wybór produktów do stylizacji jest kluczowy dla uzyskania trwałego i naturalnego efektu. Skonsultuj się z fryzjerem lub ekspertem, aby dowiedzieć się, jakie produkty najlepiej odpowiadają Twojemu rodzajowi włosów i zamierzonemu efektowi stylizacji.

2. Używaj profesjonalnych narzędzi

Dobrej jakości narzędzia do stylizacji, takie jak suszarki, prostownice czy lokówki, mogą znacząco ułatwić Ci osiągnięcie pożądanego efektu. Inwestycja w profesjonalne narzędzia może być więc świetnym krokiem w kierunku doskonałej stylizacji.

3. Nauka od ekspertów

Nie wahaj się korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa. Możesz uczestniczyć w kursach, warsztatach lub szkoleniach prowadzonych przez renomowanych fryzjerów i stylistów. To doskonała okazja do nauki profesjonalnych technik i odkrywania tajemnic stylizacji włosów.

Profesjonalne techniki i porady ekspertów Korzyści
Skorzystanie z wiedzy i doświadczenia ekspertów Precyzyjne i efektywne stylizowanie włosów
Wybór odpowiednich profesjonalnych produktów Trwały i naturalny efekt stylizacji
Używanie wysokiej jakości narzędzi Łatwiejsza i bardziej precyzyjna stylizacja

Dzięki profesjonalnym technikom i poradom ekspertów będziesz w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty podczas stylizacji włosów. Pamiętaj, że ważne jest również eksperymentowanie i znalezienie swojego indywidualnego stylu.

Najlepsze cięcia dla fryzury, która się sama układa

Poznaj najlepsze cięcia, które sprawią, że twoja fryzura będzie się układać sama. Eksperci wskazują, jakie fryzury najlepiej pasują dla osiągnięcia takiego efektu.

Cięcie 1: Bob z delikatnymi warstwami

Cięcie bob z delikatnymi warstwami to idealna opcja dla fryzury, która sama się układa. Warstwy dodają tekstury i lekkości, co pozwala na naturalne ułożenie włosów bez konieczności dużej stylizacji. Bob jest ponadczasowy i jednocześnie bardzo stylowy.

Cięcie 2: Pixie cut

Pixie cut to bardzo krótkie cięcie, które doskonale sprawdzi się dla fryzury, która się sama układa. Ta odważna i stylowa fryzura pozwala na łatwe utrzymanie i stylizację włosów. Krótkie włosy mają naturalną tendencję do układania się, dzięki czemu osiągnięcie pożądanego efektu jest prostsze.

Cięcie 3: Long bob

Long bob, zwany również lobem, to eleganckie i modne cięcie, które idealnie pasuje dla fryzury, która się sama układa. Ten średniej długości bob zapewnia lekkość i ruch w włosach, co ułatwia naturalne ułożenie się fryzury. Long bob jest wszechstronny i pasuje do różnych rodzajów włosów.

Cięcie 4: Blunt cut

Blunt cut to cięcie bez warstw, które jest idealne dla fryzury, która się sama układa. Ta prosta i geometryczna fryzura daje uczucie porządku i precyzji. Blunt cut pozwala na naturalne ułożenie się włosów bez potrzeby dużego nakładu pracy przy stylizacji.

Cięcie 5: Chłopięcy pixie cut

Chłopięcy pixie cut to jeszcze krótsza wersja pixie cut, która również świetnie sprawdzi się dla fryzury, która się sama układa. To bardzo odważne i stylowe cięcie, które wymaga minimalnej stylizacji. Włosy same układają się w odpowiednie miejsca, dzięki czemu utrzymanie fryzury jest prostsze.

Wybór odpowiedniego cięcia jest kluczowy, jeśli chcesz uzyskać fryzurę, która się sama układa. Warto skonsultować się z profesjonalnym fryzjerem, który dobierze odpowiednią fryzurę do twojego rodzaju włosów i kształtu twarzy.

Produkty ułatwiające stylizację włosów

Dowiedz się, jakie produkty mogą ułatwić ci stylizację włosów, a jednocześnie sprawić, że twoja fryzura będzie wyglądać tak, jakby się sama układała. Znajdziesz tu rekomendowane kosmetyki i narzędzia, które warto wykorzystać.

Rekomendowane produkty do samoukładającej się fryzury

Produkt Opis Cena
Spray do utrwalania Specjalny spray, który utrwala fryzurę i zapewnia długotrwałe trzymanie. 29,99 zł
Mleczko wzmacniające Odżywcze mleczko, które wzmacnia włosy i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. 39,99 zł
Lokówka automatyczna Innowacyjna lokówka automatyczna, która sama formuje loki, oszczędzając czas i wysiłek. 199,99 zł
Pianka nadająca objętość Pianka do stylizacji, która nadaje włosom objętość i trwały efekt puszystych loków. 19,99 zł
Prostownica z jonizacją Profesjonalna prostownica z technologią jonizacji, która zapewnia gładkie i błyszczące włosy. 149,99 zł

Porady stylistów dla samoukładającej się fryzury

Wyuczona ozdabianiem włosów gotowymi stylizacjami zaczyna nudzić cię? Chcesz zyskać fryzurę, która sama się układa, bez konieczności spędzania godzin przed lustrem? Styliści mają dla ciebie kilka przydatnych porad!

Pierwszym krokiem do osiągnięcia fryzury, która sama się układa, jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Utrzymuj je zdrowe i nawilżone, stosując odpowiednie szampony, odżywki i maski. Unikaj stosowania agresywnych produktów, które mogą osłabić włosy.

Następnie, dobierz odpowiednie produkty do stylizacji włosów. Pomocne będą pianki, pianki do włosów, lakiery czy olejki. Wybierz produkty, które będą odpowiednie dla twojego rodzaju włosów i zapewnią odpowiednie utrzymanie fryzury przez cały dzień.

Dobrą techniką do osiągnięcia fryzury, która sama się układa, jest suszenie włosów na okrągłej szczotce. Ta metoda pozwala nadać włosom objętość i lekki falowany efekt, bez konieczności używania lokówki.

Porady stylistów dla samoukładającej się fryzury
Zachowaj odpowiednią pielęgnację włosów
Dobierz odpowiednie produkty do stylizacji
Susz włosy na okrągłej szczotce

Pamiętaj, że każda fryzura jest indywidualna, dlatego eksperymentuj i dostosowuj porady stylistów do swoich włosów. Przy odrobinie cierpliwości i regularnej pielęgnacji możesz osiągnąć efekt fryzury, która sama się układa.

Sposoby na utrzymanie fryzury, która się sama układa

W tej sekcji znajdziesz praktyczne sposoby na utrzymanie fryzury, która się sama układa. Eksperci zdradzą triki, dzięki którym Twoja fryzura będzie prezentować się świeżo, nawet po długim dniu.

1. Wybierz odpowiednią pielęgnację

Podstawą utrzymania fryzury, która się sama układa, jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Używaj łagodnych szamponów i odżywek, które nawilżą i odżywią Twoje włosy. Unikaj silikonów i innych ciężkich składników, które mogą obciążać pasma i utrudniać naturalne układanie się fryzury.

2. Regularne strzyżenie

Zachowaj fryzurę, która się sama układa, w idealnym stanie poprzez regularne wizyty u fryzjera. Regularne strzyżenie pozwoli utrzymać odpowiednią długość i zdrowie włosów, co wpłynie na ich naturalne układanie się.

3. Stosuj odpowiednie produkty do stylizacji

Wybierz produkty do stylizacji, które wspierają naturalne układanie się fryzury. Lakier do włosów o lekkiej konsystencji, pianka lub żel zwiększający objętość, ale nie obciążający włosów, mogą być doskonałym wyborem. Unikaj produktów, które sprawią, że Twoja fryzura stanie się sztywna i sztuczna.

4. Ochrona termiczna

Jeżeli używasz narzędzi do stylizacji, takich jak suszarka do włosów czy prostownica, pamiętaj o przedłużeniu trwałości fryzury poprzez zastosowanie ochrony termicznej. Produkty ochronne zabezpieczą włosy przed wysoką temperaturą i minimalizują szkodliwy wpływ na ich naturalne układanie się.

5. Naturalne suszenie

Po umyciu włosów pozwól im wyschnąć naturalnie, bez użycia suszarki do włosów. Suszenie na powietrzu pozwoli Twoim włosom swobodnie się układać i zapobiegnie nadmiernemu przesuszeniu i uszkodzeniom spowodowanym ciepłem.

6. Unikaj nadmiernego dotykania

Staraj się unikać nadmiernego dotykania fryzury w ciągu dnia. Stylizacja palcami może spowodować, że fryzura straci swój naturalny układ. Pozwól fryzurze “oddychać” i układać się sama.

7. Zadbaj o odpowiednie nawilżenie i odżywienie

Regularne nawilżanie i odżywianie włosów to klucz do utrzymania fryzury, która się sama układa. Stosuj nawilżające maski, oleje czy serum, które dostarczą Twoim włosom niezbędnych składników odżywczych i zapewnią im odpowiedni poziom nawilżenia.

Zapamiętaj te proste sposoby na utrzymanie fryzury, która się sama układa, i ciesz się pięknym i zawsze stylowym wyglądem włosów!

Zobacz również: Refleksy na krótkich włosach

Wniosek

Samoukładająca się fryzura to marzenie wielu osób, które chcą osiągnąć idealny wygląd bez większego wysiłku. Dzięki odpowiednim cięciom i produktom do stylizacji, możliwe jest osiągnięcie tego efektu. Należy jednak pamiętać, że każda osoba ma inną strukturę włosów, dlatego warto skonsultować się z doświadczonym stylistą, który pomoże dobrać odpowiednie rozwiązania.

Stylizacja włosów, która sprawia, że fryzura układa się sama, wymaga również odpowiedniej pielęgnacji. Regularne stosowanie nawilżających kosmetyków oraz unikanie nadmiernego stosowania prostownic czy lokówek może znacząco wpłynąć na zdrowie włosów i ich naturalną teksturę. Pamiętajmy, że piękna i zdrowa fryzura to efekt dbałości o włosy, a nie tylko zastosowania odpowiednich technik stylizacji.

Podczas wyboru odpowiednich produktów, warto zwracać uwagę na ich skład i wybierać te, które nie obciążą włosów i nie powodują ich przetłuszczania się. Istotne jest również dostosowanie stylizacji do okazji – niektóre fryzury nadają się lepiej na co dzień, podczas gdy inne są idealne na specjalne okazje. Pamiętajmy, że fryzura to nie tylko sposób prezentacji, ale również sposób wyrażenia swojej osobowości, dlatego warto eksperymentować i szukać czegoś, co najlepiej odzwierciedla nasze indywidualne gusta.

About Author

pejot

Wcześniejszy artykuł

państwa na literę h to np. Hiszpania
Następny artykuł