PolecamyJak przechowywać awokadoCzytaj
Styl życia

Idealny prezent dla rodziców nie istnieje? Poczuj satysfakcję, obdarowując mamę i tatę cennymi upominkami!

 • 4 czerwca, 2024
 • 3 min read
Idealny prezent dla rodziców nie istnieje? Poczuj satysfakcję, obdarowując mamę i tatę cennymi upominkami!

Zastanawialiście się kiedyś, co kupić swoim rodzicom na prezent? To wcale nie takie proste zadanie! Oto 11 pomysłów, które z pewnością ich zaskoczą! W tej liście znajdzie zarówno praktyczne prezenty dla rodziców, jak i rzeczy zupełnie sentymentalne. Oto fajne prezenty dla rodziców z okazji Twojego ślubu, ich rocznicy, Dnia Matki i Dnia Ojca czy świąt Bożego Narodzenia. Sprawdź!

Prezent dla rodziców praktyczny

Wybór praktycznego prezentu dla rodziców zależy od ich stylu życia, zainteresowań i potrzeb. Są jednak prezenty uniwersalne – to rzeczy, których używają wszyscy. Warto wybrać prezent praktyczny dla rodziców, który jest spersonalizowany, np.:

 1. Kubki z imionami rodziców i dedykacją – w gustownym pudełku – rodzice będą o Tobie pamiętać każdego ranka, pijąc z nich kawę lub herbatę.
 2. Ręczniki z haftowanym imieniem lub inną dedykacją – pięknie prezentują się nie tylko jako ozdoba łazienki, ale przedmiot użytkowy.
 3. Zestaw praktycznych kalendarzy dla Mamy i Taty – przyda się rodzicom pracującym i tym, którzy chcą zapisywać ważne daty, wydarzenia i plany.

Wyjątkowy prezent dla rodziców – podziękowanie

Poszukujesz idealnego prezentu dla rodziców w podziękowaniu z okazji ślubu? Oto kilka propozycji!

 1. Zestaw herbat, miodów, łakoci i konfitur z piękną karteczką-dedykacją.
 2. Drzewko podziękowań wycinane ze drewnianej sklejki – na listkach lub serduszkach można umieścić napisy za co dziękuje się rodzicom.
 3. Statuetka z grawerem to kolejny doskonały prezent dla rodziców. Może mieć formę drzewka lub innego kształtu. Mama i tata mogą ją postawić na komodzie, by codziennie przypominała im o dniu ślubu ich dziecka.

Spraw swoim rodzicom prezent, który rozbudzi ich kulinarne zainteresowania! 

 1. Nowoczesny ekspres do kawy może być praktycznym prezentem dla rodziców, którzy cenią sobie dobrą kawę. Automatyczne modele z funkcjami mielenia kawy i spieniania mleka to szczególnie dobry wybór.
 2. Wielofunkcyjny robot kuchenny ułatwi przygotowywanie posiłków, szczególnie jeśli rodzice lubią gotować. Może zawierać funkcje miksowania, siekania, krojenia i wyrabiania ciasta. To praktyczny upominek, ale jednak kosztowny.
 3. Zestaw orientalnych przypraw ze ściereczką z haftem – jeśli rodzice lubią pichcić, z pewnością im przyda się ten praktyczny prezent, na który nie wydasz fortuny.

Prezent dla rodziców podróżników

 1. Masz rodziców, którzy uwielbiają podróże? Zorganizowanie krótkiego wypadu lub wykupienie wycieczki może być wspaniałym prezentem, który pozwoli rodzicom spędzić razem czas i odpocząć. Alternatywą może być bon podarunkowy do ulubionej restauracji lub nowego miejsca, które chcieliby odwiedzić.
 2. Album na zdjęcia – szczególnie piękne są albumy wykonane z drewna, z grawerowaną okładką z dedykacją. Środek wypełnij choćby kilkoma wspólnymi zdjęciami, a resztę pozostaw rodzicom do uzupełnienia pięknymi wspomnieniami.

Idealny prezent dla rodziców to prezent dopasowany do ich potrzeb i gustu. Fajnym prezentem są spersonalizowane przedmioty i sentymentalne ramki – zwłaszcza, gdy obdarowywani lubią takie podarunki.

About Author

Adrianna Lechowicz

Na Hintigo.pl dodaję tylko artykuły sponsorowane. Materiał sponsorowany zawiera lokowanie produktu i/lub usługi Wydawca Hintigo.pl nie odpowiada za poprawność, kompletność oraz jakość udostępnionych informacji. Wszelkie roszczenia z tytułu szkód materialnych lub niematerialnych wynikłych z wykorzystania bądź niewykorzystania tych informacji, lub z wykorzystania informacji nieprawidłowych czy niekompletnych, nie będą rozpatrywane. Odpowiedzialność za niezgodność z prawem, błędność lub niekompletność informacji, a szczególnie za szkody wynikłe z ich użycia lub niewykorzystania, ponosi autor treści wskazanej w linku lub odnośniku, a nie właściciel strony zawierającej te linki lub odnośniki.