PolecamyJak przechowywać awokadoCzytaj
Wnętrze i dekoracja

Dobór idealnego jacuzzi do relaksu i regeneracji

  • 17 kwietnia, 2024
  • 3 min read
Dobór idealnego jacuzzi do relaksu i regeneracji

Szukasz miejsca na relaks po ciężkim dniu pracy? Doskonałym rozwiązaniem stanie się zakup basenu SPA.

Baseny z funkcją jacuzzi umożliwiają masaż wodny i powietrzny, co sprzyja redukcji stresu, bólu mięśni i stawów, a także pobudza krążenie i metabolizm.

Montaż jacuzzi

Jacuzzi może być zamontowane zarówno w domu, jak i na tarasie domku letniskowego, lub w ośrodkach SPA, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, do użytku całorocznego.

Modele jacuzzi

Na rynku dostępne są różne modele o unikalnych funkcjach: różne tryby masażu, wbudowana muzyka, skimmer bary do napojów. Modele z podświetleniem tworzą wyjątkową atmosferę. Kupując jacuzzi, ceny różnią się w zależności od wielkości i kształtu basenu.

Kształty jacuzzi

Możesz wybrać jacuzzi o różnych kształtach:

  • Kwadratowe – idealne do małych pomieszczeń lub tarasów.
  • Prostokątne – stylowe i nowoczesne, odpowiednie do dużych przestrzeni, często wyposażone w leżaki.
  • Okrągłe – zapewniają równomierne rozprowadzenie hydromasażu, często stając się centrum relaksu.

liczba-miejsc-w-jacuzzi.jpg

Liczba miejsc w jacuzzi

Wybór liczby miejsc w jacuzzi jest zróżnicowany, od dużych modeli dla 5 i więcej osób po małe dla kilku osób. Dla wygody oferowane są wanny z miejscami do siedzenia i leżenia, z których każde ma swój własny kształt i konfigurację.

Cechy basenów SPA Passion Spas

Modele Passion Spas łączą w sobie luksus, technologię i zdrowie. Systemy hydromasażu rozluźniają mięśnie, zapewniając wyjątkowy odpoczynek. Wbudowane fotele masujące i miękkie poduszki tworzą przytulną atmosferę zapewniającą pełen relaks.

Niecka akrylowa Aristech

Niecki jacuzzi Passion Spas wykonane są z wysokiej jakości akrylu Aristech, który jest mocny i trwały. Materiał ten jest odporny na zarysowania, nie blaknie, a także jest odporny na wilgoć i środki chemiczne. Kształt niecek jest dostosowany do różnych typów budowy ciała, a także zapewnia anatomiczne wsparcie dolnej części pleców.

Technologie zapewniające maksymalny komfort

Nowoczesne technologie obejmują podświetlenie LED i strefę aromaterapii, aby stworzyć idealną atmosferę do relaksacji. Istnieje również sterowanie Wi-Fi, które umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami jacuzzi za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Systemy dezynfekcji wody

Zaawansowane systemy filtracji i ozonowania zapewniają czystość i bezpieczność wody. Dodatkową ochronę przed bakteriami i wirusami zapewnia dezynfekcja promieniami ultrafioletowymi.

Podgrzewanie wody

Podgrzewane baseny SPA nadają się do montażu na zewnątrz, pozwalając cieszyć się relaksem nawet w zimnych porach roku. Skuteczna trójwarstwowa izolacja, gruba powłoka ochronna i dno Everlast sprawiają, że baseny te są jednymi z najbardziej efektywnych termicznie produktów dostępnych na rynku.

Tym samym zamontowanie jacuzzi zarówno w ogrodzie, jak i w domu pozwala na zregenerowanie siły i zrelaksowanie się po ciężkim dniu w pracy, zakupach czy treningu.

About Author

Adrianna Lechowicz

Na Hintigo.pl dodaję tylko artykuły sponsorowane.