ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
19 Lip, 2019 - 15:36
Zarabianie przez Internet - czy to się opłaca?

Zarabianie przez Internet – czy to się opłaca?

ARTYKUŁ PARTNERA

Często słyszysz o tym, ile ktoś zarobił przez Internet? Zastanawiasz się jak i czy w ogóle jest to możliwe? A może czy jest to legalne? Czy wymaga inwestycji lub wkładu własnego?

W artykule tym rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz przedstawimy sposób dzięki któremu możesz zarabiać nawet na wydawaniu swoich pieniędzy w sklepie. Jak to możliwe? Sprawdź poniżej!

Jeśli robisz zakupy online lub korzystasz z platformy Allegro, doskonale zdajesz sobie sprawę, że istnieją tzw. „programy lojalnościowe”, gdzie otrzymujesz zniżki za zrobione zakupy czy zebrane punkty.

Istnieją również sklepy (np. AliExpress), gdzie zarabiasz, gdy ktoś za pośrednictwem Twojego linku skorzysta z danego produktu w sklepie.

Zazwyczaj są to sprawy groszowe, jednak istnieją programy, które skupiają w sobie kilkadziesiąt sklepów internetowych dając Ci zysk nawet do kilkunastu % od zrealizowanych zakupów! Jednym z nich jest LeadStar.pl.

Jak to działa?

Po rejestracji w wybranym programie partnerskim, np. wspomnianym wyżej LeadStar.pl, uzyskasz dostęp do bazy kampanii sklepowych (i nie tylko!), które będziesz mógł promować za pośrednictwem własnej strony www/bloga – a jeśli ich nie posiadasz, to program da Ci możliwość stworzenia własnej strony partnerskiej!

Możesz zarabiać zarówno na polecaniu wybranych kampanii, jak i samemu korzystając z wybranych produktów. W ofercie programu znajdziesz sklepy z takich branż jak: moda, uroda, turystyka, motoryzacja, rtv i agd, mama i dziecko, żywność czy sklepy ogólnobranżowe takie jak Castorama i Leroy Merlin.

Jeśli więc planujesz remont domu, zrób zakupy za pośrednictwem LeadStar i otrzymaj zwrot części gotówki z powrotem do Twojej kieszeni. A może nie masz jeszcze planów na wakacje? Kup je poprzez dostępne w programie sklepy/portale podróżnicze i zarób na dodatkowe wydatki!

Wydaje się łatwe? I właśnie takie jest!

Zarabianie przez internet


źródło zdjęcia: pexels.com

Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto w programie partnerskim, zapoznać się z krótkimi poradnikami dostępnymi w panelu lub przeczytać o tym, jak zarabiać w LeadStar na firmowym blogu.

W razie pytań i wątpliwości program daje Ci możliwość skontaktowania się z opiekunami programu poprzez e-mail, telefon, skype czy nawet facebook!

Zastanawiasz się, kiedy otrzymasz zarobioną gotówkę? Większość kampanii rozliczana jest w kolejnym miesiącu, tuż po potwierdzeniu przez reklamodawcę (w tym wypadku np. sklep), że zakup nie został zwrócony i należy Ci się za niego określona prowizja.

Kiedy zostanie ona naliczona na Twoje konto, będziesz mógł ją natychmiast wypłacić. Przelewy realizowane są (dla osób fizycznych) już w kolejnym dniu roboczym!

Coś nieprawdopodobnego? A jednak jest możliwe! Jeśli wciąż masz obawy, to poszukaj opinii innych osób o tego typu programach i zaufaj swojej intuicji.

Pamiętaj również, że poza produktami sklepowymi w programie znajdziesz również takie programy jak: kredyty gotówkowe, konta osobiste z promocjami dla klientów, czy jazdy próbne. Warto rozważyć te możliwości, jeśli, np. potrzebujesz kredytu na mieszkanie.

Być może będzie odpowiadał Ci bank, gdzie możesz otrzymać zwrot wartości udzielonego kredytu nawet do kilku %! Zawsze będzie to dla Ciebie dodatkowa gotówka, np. na pokrycie prowizji, czy pierwszej raty kredytu.

Programy partnerskie są o tyle bezpieczne, że nie wymagają od Ciebie żadnych inwestycji, stoją za nimi firmy, które są na rynku już od kilku lat, a osoby, które się nimi zajmują, mają kilkuletnie doświadczenie i służą każdą możliwą pomocą.

  • Pomnażanie pieniędzy – sprawdzone sposoby
  • Jak zarobić pieniądze – 13 sposobów na dodatkowy zarobek
  • Skąd wziąć pieniądze na dodatkowe wydatki?
  • Smart shopping – sprytne i tanie zakupy?
  • Jak sfinansować wymarzone wakacje?