ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
15 Lis, 2019 - 19:11
Zakupy w H&M: Jak długo czekać na paczkę i który kurier ją dostarczy

Zakupy w H&M: Jak długo czekać na paczkę i który kurier ją dostarczy

ARTYKUŁ PARTNERA

Szwedzka marka odzieżowa H&M już od lat cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, między innymi dzięki wysokiej jakości sprzedawanych produktów, a także demokratycznym i bardzo konkurencyjnym cenom towarów.

Sieć sklepów markowych H&M jest zlokalizowana w większości dużych miast Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i szeregu innych. Najbliższy sklep stacjonarny można znaleźć na specjalnej mapie sklepów H&M, która jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej marki. Nie mniej jednak coraz częściej klienci tej firmy korzystają z możliwości zamawiania odzieży i innych artykułów w trybie online.

Najczęściej z opcji zakupów internetowych korzystają osoby, które mieszkają w miejscowościach, gdzie nie ma stacjonarnych sklepów H&M, ale kibicują tej marce i są gotowi zamawiać wszystkie produkty online, lub osoby, które oszczędzają w ten sposób swój czas, nie lubią robić tradycyjnych zakupów z kolejkami do przymierzalni i tłumem innych ludzi.

Online zakupy w H&M – śledzenie paczki

Decydując się na zakup w sklepie internetowym, każdemu klientowi zależy na bezpieczeństwie takich zakupów. Od momentu złożenia zamówienia i aż do momentu jego odbioru za bezpieczeństwo towarów ponoszą odpowiedzialność dwie instytucje: sklep internetowy oraz firma pocztowa, zajmująca się dostawą przesyłki.

Zakupy online

W trosce o niezawodną dostawę zamówień swoich klientów, H&M nawiązała współpracę z firmą DHL, będącą liderem dostaw pocztowych na rynku polskim i międzynarodowym. Firma DHL idzie z duchem czasu, oferując swoim klientom – zarówno komercyjnym, jak i indywidualnym – najbardziej nowoczesne rozwiązania transportowe, kurierskie, logistyczne i monitoringowe, dzięki którym wszyscy klienci zyskują następne korzyści:

  • szybką dostawę towarów H&M;
  • przystępne ceny dostawy;
  • lojalną i elastyczną kurierską obsługę klientów;
  • możliwość śledzenia paczki DHL w całej drodze jej dostawy.

Dostawa przesyłek DHL z zakupami H&M z reguły jest realizowana w ciągu kilku dni. Termin dostawy jest uzależniony od takich czynników, jak odległość oraz czas złożenia zamówienia w sklepie internetowym.

DHL śledzenie paczek online

Monitoring paczek w trybie online jest możliwy dzięki systemowi numerów trackingowych, które pozwalają na szybką identyfikację każdej odrębnej paczki, a także weryfikację i zapisywanie aktualnych danych o niej w jedynej elektronicznej bazie firmy pocztowej.

Paczka DHL

Numer jest generowany i przpisywany każdej odrębnej paczce automatycznie, już w momencie jej rejestracji w biurze pocztowym.

Można wymienić kilka najbardziej popularnych sposobów śledzenia paczek DHL:

  • na stronie internetowej firmy, w rozdziale Śledzenie – wystarczy wpisać numer oczekiwanej przesyłki w polu “Sprawdź teraz” i nacisnąć przycisk “Szukaj”;
  • za pomocą funkcji DHL Express SMS – umożliwia śledzenie międzynarodowych przesyłek długoterminowych za pośrednictwem wysyłki wiadomości SMS z informacjami o zmianie statusu dostawy przesyłek;
  • poprzez aplikację komputerową DHL Widget – prosty i wygodny sposób na śledzenie przesyłek międzynarodowych;
  • na stronie serwisu monitoringowego Pkge.net.

Jak znaleźć paczkę DHL na stronie monitoringowej?

Serwis Pkge.net dostarcza informacje o przesyłkach setek firm kurierskich na całym świecie. Najważniejszą przewagą strony jest możliwość monitorowania informacji o paczkach różnych dostawców w jednym miejscu.

Śledzenie przesyłki

Na przykład użytkownicy mogą jednocześnie śledzić paczkę H&M, sprawdzać dane przesyłki z AliExpress oraz szukać aktualnych informacji o zamówieniu dostarczanym przez Pocztę Polską czy Inpost – i to wszystko bez potrzeby przechodzenia na różne strony internetowe i logowania się do różnych profilów.

Żeby odnaleźć informacje o potrzebnych paczkach wystarczy wejść na stronę główną serwisu i wpisać numer przesyłki w polu wyszukiwania. Po zarejestrowaniu się na stronie można skorzystać z dodatkowych korzyści w postaci automatycznych powiadomień o statusach przesyłek oraz zapisywania numerów trackingowych we własnej bazie paczek pocztowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ