• Czy licytacja nieruchomości obciążonej hipoteką ma sens? Jak z prawnego punktu widzenia przebiega licytacja i kto ma pierwszeństwo w zaspokojeniu swoich roszczeń? Co się dzieje w sytuacji, gdy wysokość hipoteki przewyższa wartość licytowanej nieruchomości?  I co wówczas grozi dłużnikowi? Dowiedz się więcej!
    0
  • Umowa najmu to podstawowy dokument, chroniący interesów wynajmującego i najemcy. Wynajem mieszkania lub pokoju bez umowy może pociągać za sobą ogromne konsekwencje, przede wszystkim dla wynajmującego. Podpowiadamy co zrobić, gdy nasz najemca sprawia kłopoty i jak usunąć lokatora bez umowy najmu.
    0
  • Budowa domu składa się z wielu etapów. Począwszy od formalności, przez wybór firmy budowlanej, budowę i wyposażenie, na odbiorach kończąc. Osobną kwestią pozostaje również forma finansowania budowy oraz sposób rozliczenia. Nie jest to najprostsze przedsięwzięcie. Sprawdź, jak wybudować krok po kroku swój dom.
    0

O czym należy pamiętać, gdy wynajmujemy mieszkanie, by wszystko odbyło się legalnie i bezpiecznie oraz na co zwrócić uwagę, szukając mieszkania do wynajęcia? Podpowiadamy jak wynająć mieszkanie, by później nie żałować - zarówno z punktu widzenia właściciela lokum, jak i potencjalnego lokatora.
0