ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
13 Lut, 2018 - 02:00

Woda do firmy, czyli jak najlepiej zaopatrzyć biuro w dostęp do wody?

ARTYKUŁ PARTNERA

Woda zdatna do picia to obowiązkowy element wyposażenia biura. Coraz mniej osób decyduje się na wodę butelkowaną, bo jest to bardzo niepraktyczne i nieekologiczne rozwiązanie. Jeśli chcesz stworzyć biuro przyjazne pracownikom i naturze, zainteresuj się dystrybutorami wody źródlanej oraz filtrowanej.

Dystrybutor wody stał się standardowym wyposażeniem niemal każdego biura. Niewielkie urządzenie oferujące schłodzoną lub podgrzaną wodę jest bardzo praktyczne. Regularne dostawy butli według ustalonego harmonogramu pozwalają na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo zespół posiada łatwy dostęp do wody, która jest gwarancją dobrego samopoczucia i koncentracji przez cały dzień.

Dystrybutor wody – najprostsze rozwiązanie

Dystrybutor wody jest minimalistycznym rozwiązaniem wpływającym na estetykę oraz renomę biura. Zawsze świeża schłodzona woda jest niezbędna na spotkaniach biznesowych. Dystrybutor jest prosty w użyciu i sprawdza się nawet w kilkuosobowych przedsiębiorstwach.

Nalewaki są precyzyjne i nie pozwalają na rozlewanie napoju. Ilość wody w naczyniu możesz łatwo kontrolować dzięki praktycznym wajchom. Design takich urządzeń ewoluuje – dostępne są różne opcje kolorystyczne, a także modele z butlą ukrytą w dolnej części urządzenia.

Darmowe dostawy wody do firmy

Jeśli wynajmujesz dystrybutor w formie dzierżawy lub leasingu, zyskasz stałą opiekę serwisową, dostęp do całodobowego konta klienta, a także darmowe dostawy butli z wodą. Firma Eden Springs dba o przejrzystość współpracy – począwszy od braku ukrytych kosztów, kończąc na ustalonych wizytach serwisantów i dostawców.

W przypadku wzrostu zapotrzebowania na wodę, np. latem, możesz skorzystać z elastycznych dostaw wody do firmy. Plastikowe butle są zwrotne – dzięki temu masz pewność, że postępujesz ekologicznie, bo nie przyczyniasz się do produkcji zbędnych odpadów.

Dostawa wody z najczystszych źródeł w Polsce

Woda źródlana firmy Eden Springs pochodzi z najczystszych źródeł w Polsce, zlokalizowanych w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Wydobywa się ją z poszanowaniem środowiska naturalnego na głębokości ponad 135 m pod ziemią.

Źródło dostarcza wodę o zbilansowanym zestawie składników mineralnych. Kontrola laboratoryjna czystości mikrobiologicznej odbywa się co 2 godziny na każdym etapie wydobycia, dlatego możesz być pewien stałej jakości wody.

Wysokie zapotrzebowanie na wodę do biura

Większe firmy potrzebują bardziej ekonomicznych rozwiązań. Magazynowanie wielu butli z wodą może okazać się kłopotliwe, dlatego w ofercie Eden Springs pojawiły się dystrybutory wody filtrowanej. Takie urządzenie jest podłączane do sieci wodociągowej. Działa ono całkowicie niezależnie przez pół roku – po tym okresie w celu sanityzacji pojawia się serwisant.

Wymiana filtra następuje po roku użytkowania. Dystrybutory firmy Eden Springs posiadają podwójne filtrowanie – prefiltr o dokładności 5 mikrometrów oraz filtr właściwy Green Filter z dokładnością filtracji do 1 mikrometra. Możemy być pewni, że ten system zatrzyma wszelkie zanieczyszczenia, bakterie oraz chlor. Filtry nie pozbawiają jednak wody cennych minerałów. Z dystrybutora wody filtrowanej płynie więc pełnowartościowa woda o smaku i czystości wody źródlanej.

Pamiętaj, że dzięki łatwemu dostępowi do wody w firmie wzrasta wydajność zespołu, bo picie wody gwarantuje zdrowie, dobrą kondycję oraz pełną sprawność umysłową. Warto zdecydować się na najprostszą formę dystrybucji wody w firmie – zarówno dla zarządzającego organizacją, jak i dla pracowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ