• Delegacja krajowa pracownika wymaga zapewnienia wyjeżdżającej osobie środków finansowych, które pokryją koszty związane z podróżą. W jaki sposób określa się wysokość stawek? Jak dokonać właściwego rozliczenia? Jakie prawa przysługują pracownikowi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
  • Delegacja zagraniczna pracownika to wyjazd wiążący się z różnymi kosztami, które powinny być uregulowane przez pracodawcę. Często jednak pojawia się wiele wątpliwości dotyczących podróży. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie prawa i obowiązki posiada osoba zatrudniona oraz jej zwierzchnik.
  • Działalność gospodarcza to sposób na samorealizację. Pozwala nam robić dokładnie to, co lubimy i dodatkowo zarabiać na tym pieniądze, które pozwolą nam się utrzymać. Jak pokazuje jednak praktyka, o ile założenie własnej firmy nie stanowi problemu, to jej prowadzenie związane jest z wieloma formalnościami.
  • Zdrowe relacje w pracy są podstawą dobrego wykonywania zawodowych obowiązków, a także przyczyniają się do ogólnej satysfakcji ze znacznej części naszego życia. Sprawdź, w jaki sposób rozmawiać ze swoimi pracownikami oraz jak przekazywać dobre oraz złe wiadomości. Zobacz, jak budować pozytywną kulturę w pracy.

Dowiedz się, jaki rodzaj infrastruktury serwerowej wybrać. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania oraz które z nich będzie najkorzystniejsze dla Twojego serwisu internetowego. Sprawdź, co jest lepsze i dlaczego: serwery wirtualne, serwery dedykowany czy może chmura?