Michał Nielub
Michał Nielub
01 Lis, 2017 - 03:00

Weekend w SPA – TOP 7 najlepszych propozycji

Michał Nielub

Weekend w SPA to dobry pomysł na wypoczynek po ciężkim okresie. Zanim jednak oddamy się cielesnym uciechom, warto zastanowić się, z jakiej oferty skorzystać i gdzie się udać na relaks.

Weekend w SPA to oferta, z której coraz częściej korzystamy. Wpływa na to z jednej strony coraz lepsza sytuacja finansowa społeczeństwa, z drugiej strony coraz lepsza oferta obiektów typu SPA&Wellness. Oferta ofercie jednak nierówna. Przekonaj się, z których miejsc wypoczynkowych naprawdę warto skorzystać.

7. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór – Świeradów Zdrój

Nagrodzony podczas Prestige SPA Awards 2017 Hotel Medical SPA oferuje niezapomniane przeżycia. Położony jest w otoczeniu dziewiczej przyrody Gór Izerskich, które można zwiedzić korzystając z hotelowej wypożyczalni rowerów.

Dodatkowo bogata oferta odnowy biologicznej i wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu w wysmakowaną aranżacją wnętrz dostarczy niezapomnianych wrażeń i zapewni energię na nadchodzące wyzwania.

Dowiedz się więcej: Wakacje w górach – najpiękniejsze miejsca w Polsce na górskie wycieczki >>

6. Narie Resort & SPA – Morąg

Jakie jest najlepsze SPA Mazury? Użytkownicy portalu Trip Advisor twierdzą, że jest to znajdujące się w Morągu Narie Resort & SPA. Wysokie oceny idą w parze z atrakcyjną ceną i wysoką jakością usług. Bogata oferta, piękna lokalizacja w sąsiedztwie jezior i naturalnego środowiska sprawiają, że Narie Resort & SPA jest miejscem godnym rozważenia.

5. Columna Medica w Łasku

Teoretycznie jest to klinika rehabilitacyjna, jednak oferta skierowana jest również do klientów komercyjnych. Położony w województwie łódzkim Łask może pochwalić się szczególnym miejscem. Potencjał Columna Medica został dostrzeżony również na tegorocznym rozdaniu nagród w ramach Prestige SPA Awards i nagrodzony jako objawienie roku.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i do całych rodzin. Wyróżnia ją m.in. możliwość skonsultowania własnej diety, a także możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

4. Grand Lubicz w Ustce

SPA nad morzem? Zdecydowanie warto wybrać ofertę luksusowego hotelu Grand Lubicz w Ustce. To SPA wyróżnia wysoka jakość zabiegów na najnowocześniejszym sprzęcie, a także duża różnorodność dodatkowych udogodnień. Goście hotelowi mogą skorzystać z dostępnych basenów, wybrać się na plażę, a po całym dniu bawić się w Black Pearl lub skorzystać z oferty klubu Fitness.

Dowiedz się więcej: Gdzie na wczasy – miejscowości nad morzem >>

3. Hotel Royal Baltic w Ustce

SPA nad morzem w Ustce to nie tylko oferta Grand Lubicza. Niemal po sąsiedzku znajduje się czterogwiazdkowy Royal Baltic. Oferta dedykowana jest wszystkim tym osobom, które pragną wypoczynku i odnowy biologicznej. Dostępne są pakiety skierowane do różnych grup odbiorców – przedstawicieli świata biznesu, dla dwojga, z zabiegami, bez zabiegów i wiele więcej.

Całości uzupełnia bryła budynku, która nawiązuje do tradycyjnej szachulcowej sztuki budowlanej, co koresponduje ze specyfiką historycznej grupy etnicznej tego regionu – Słowińców. Weekend w SPA z wykorzystaniem tej bazy dostarczy energii na nadchodzące wyzwania.

2. Odyssey Hotel Wellness & SPA – Dąbrowa w Górach Świętokrzyskich

Tegoroczne rozdanie nagród Prestige SPA Awards wskazuje, że najlepszy weekend w SPA można spędzić w górach. Oddyssey Hotel został wyróżniony jako jeden z najlepszy obiektów Wellness i SPA w Polsce.

Posiada bogatą ofertę pakietową, skierowaną zarówno do klientów biznesowych, jak i osób pragnących doznać niezapomnianego wypoczynku. Dziewicze rejony Gór Świętokrzyskich z pięknymi widokami, a także dobrze wyposażony hotel dają gwarancję wrażeń, do których z chęcią będziemy powracać.

1. Hotel Bania Thermal & Ski Sielsko Anielsko SPA – Białka Tatrzańska

Gdzie spędzimy najlepszy weekend w SPA? Licznie nagrody dla Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej wskazują, że właśnie tam. Piękna architektura i aranżacja wnętrz w połączeniu z bogatą ofertą usług SPA & Wellness sprawiają, że hotel dostarcza wszystkiego, czego gość hotelowy potrzebuje.

Klienci mogą również korzystać z term, a w sezonie zimowym zjeżdżać na nartach. Szereg ofert specjalnych, skrojonych na miarę specyficznych potrzeb sprawiają, że weekend w tym SPA będzie niezapomniany.

Dowiedz się więcej: Pomysły na romantyczny weekend w górach >>

Groupon SPA

Weekend w SPA - TOP 7 najlepszych propozycji - mydełka

Powyższe propozycje spędzenia weekendu w SPA zostały oparte na przyznawanych nagrodach oraz opiniach użytkowników. Jednak dbając o budżet domowy warto skorzystać z promocji, dostępnych na Groupon SPA. Specjalna sekcja poświęcona tym ofertom pozwala przebierać w atrakcyjnych ofertach, których ceny będą przyjazne dla naszego portfela. Jednocześnie zapewnimy sobie niezapomniany weekend, dzięki któremu naładujemy baterie.

Weekend w SPA to szeroka oferta obiektów położonych w Polsce. Podejmując decyzję, warto zapoznać się z najlepszymi obiektami tego typu, które są licznie nagradzane i równie chętnie polecane przez użytkowników w internecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ