Marzysz o brwiach o idealnym kształcie, które będą stanowić piękną ramę dla Twoich oczu? Nitkowanie brwi to prawdziwy hit wśród kobiet. Czytaj dalej!
0
 • Jak malować paznokcie, by ich kolor pięknie się prezentował i wytrzymał przez długi czas? Dowiedz się, jak wykonywać manicure jak profesjonalistka!
  0
 • Choć na spacery w ulubionych sandałkach musimy jeszcze trochę poczekać, warto zadbać o stopy już wiosną. Regularna pielęgnacja pozwoli utrzymać je w dobrej kondycji i bez skrępowania wykorzystać już pierwszą okazję do odstawienia pełnego obuwia. Na jaki pedicure warto się zdecydować?
  0
 • Zimne stopy i dłonie są naturalną reakcją organizmu na chłód. Mogą jednak być także symptomem różnych schorzeń, z którymi boryka się nasze ciało. Aby nie bagatelizować objawów warto dowiedzieć się czym są spowodowane, by móc w szybki sposób zareagować. Już teraz dowiedz się więcej na temat możliwych przyczyn!
  0
 • Modne kolory paznokci to uzupełnienie doskonałego stylu. Poznaj trendy obowiązujące w 2018 roku! Dowiedz się, jakie kolory i wzory paznokci wybrać, by zachwycały niezależnie od okazji. Sprawdź, jakie paznokcie są modne w okresie letnim, a jakie z kolei będą najlepsze na jesienno-zimową aurę.
  0
 • Chcesz mieć lśniące i idealnie proste włosy bez używania prostownicy? Sprawdź, jakie naturalne sposoby mogą Ci w tym pomóc! Odpowiednie suszenie, dobrze dobrane kosmetyki czy domowe płukanki sprawią, że Twoje włosy będą proste i jednocześnie odpowiednio odżywione. Efekt gładkich włosów murowany!
  0
 • Marzysz o gładkich i głęboko odżywionych włosach? Keratynowe prostowanie włosów może być tym, czego szukasz! Kuracja keratyną jest niezwykle skuteczna, najlepiej jednak przeprowadzić ją u specjalisty. Dowiedz się na czym dokładnie polega ten zabieg i ile kosztuje oraz poznaj wszystkie za i przeciw.
  0

Zapachy szyprowe to specyficzna i dość rzadko spotykana grupa zapachów, która budzi dość skrajne emocje – od niekontrolowanej niechęci po obsesyjną fascynację. Co to jest szypr i do kogo pasują perfumy o szyprowym aromacie?
0