Jak malować paznokcie, by ich kolor pięknie się prezentował i wytrzymał przez długi czas? Dowiedz się, jak wykonywać manicure jak profesjonalistka!
0

Pielęgnacja twarzy zimą to nie lada wyzwanie. Wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz i równoczesnym ogrzewaniem pomieszczeń, w których przebywamy, musimy zmienić sposób jej pielęgnacji.
0
 • Zapachy szyprowe to specyficzna i dość rzadko spotykana grupa zapachów, która budzi dość skrajne emocje – od niekontrolowanej niechęci po obsesyjną fascynację. Co to jest szypr i do kogo pasują perfumy o szyprowym aromacie?
  0
 • Historia usuwania przez kobiety niechcianych włosków z pach i nóg jest naprawdę krótka. Jeszcze niecałe 100 lat temu panie nie zawracały sobie głowy goleniem lub depilacją, a włosy rosnące nie tylko na głowie były czymś zupełnie naturalnym. Dlaczego to się zmieniło i teraz zdecydowana większość kobiet prezentuje całkowicie gładkie pachy i nogi?
  0
 • Na pewno masz świadomość jaki wpływ niesie wielogodzinne narażanie skóry na promienie słoneczne. Naturalne opalanie czy wylegiwanie w solarium prędzej czy później negatywnie odbije się na Twojej skórze i zdrowiu. Szkodliwe promienie UV zwiększają ryzyko raka, a poparzenia i schodząca skóra to powszechny problem towarzyszący wakacyjnym wypadom. Jak chronić swoje ciało a jednocześnie cieszyć się piękną opalenizną? Oto sposoby na bezpieczne uzyskanie ciemniejszego i atrakcyjnego odcienia skóry.
  0
 • Kolorowe, we wzorki, klasyczne… Sposobów ozdabiania paznokci jest wiele. Kiedy zdecydujemy się już na konkretny styl, należy również pomyśleć nad sposobem ich wykonania. Jak zrobić paznokcie żelowe, a na czym z kolei polega manicure hybrydowy?
  0
 • Zalotnie podwinięte, grube rzęsy oraz regularny łuk brwiowy tworzą oprawę, która decydująco wpływa na wygląd naszej twarzy. Czy odżywka do rzęs i brwi to jedyny sposób na ich pielęgnację?
  0