• Twoje dziecko jedzie na wycieczkę, kolonię lub obóz? Sprawdź, czy organizator wyjazdu ma obowiązek zapewnić ubezpieczenie turystyczne dla dziecka, czy powinieneś kupić je indywidualne. Dowiedz się, co powinna zawierać polisa podróżna dla dziecka podczas wyjazdów krajowych, a co podczas zagranicznych.
  • Jesteś osobą starszą i wybierasz się w podróż? Dowiedz się, jak wybrać ubezpieczenie turystyczne dla seniora, aby być dobrze zabezpieczonym podczas wyjazdu. Mając powyżej 65 lat za polisę zapłacisz więcej niż inni, musisz też pamiętać o wielu rozszerzeniach ubezpieczenia związanych np. ze swoją chorobą.
  • Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) umożliwia korzystanie z bezpłatnej opieki medycznej podczas zagranicznej podróży. Choć nie zapewnia tak szerokiej ochrony jak polisa ubezpieczeniowa, to na pewno warto ją mieć. Komu przysługuje? Jak i gdzie można ją wyrobić? Przeczytaj nasz artykuł.
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne ZUS - sprawdź, gdzie się ubiegać? Czym różni się od standardowego ubezpieczenia zdrowotnego opłacanego w ramach umowy o pracę? Kto może się ubezpieczyć? Prezentujemy najważniejsze informacje, jakie musisz wiedzieć o dobrowolnych składkach na ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą może przydać się w każdym momencie. W tym celu możemy skorzystać z Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) bądź wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dowiedz się, która opcja będzie najlepsza i jak zapewnić sobie ochronę podczas wyjazdu turystycznego i do pracy.

Ubezpieczenie na życie zapewnia byt osobom pozostającym na utrzymaniu właściciela polisy. Ma sens szczególnie wtedy, gdy do spłacenia pozostają kredyty. Dowiedz się, które ubezpieczenie na życie wybrać oraz dlaczego warto zdecydować się na taką polisę. Sprawdź także dostępne ubezpieczenia dodatkowe.