Martyna Markiel
Martyna Markiel
05 Mar, 2017 - 09:10
Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days 2017 - gdzie i kiedy

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days 2017 – gdzie i kiedy

Martyna Markiel

Absolvent Talent Days startują już niedługo! Sprawdź harmonogram i weź udział w najbardziej prestiżowych targach pracy i praktyk dla studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów!

Już wiosną tego roku w 8 miastach Polski odbędą się Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk. Kończysz studia i szukasz pracy? Chcesz wiedzieć, jak skutecznie wspinać się po szczeblach kariery i dostać się na najlepszy z możliwych staż? Absolvent Talent Days to wspaniała okazja, by spotkać się twarzą w twarz z ponad 400 pracodawcami i rekruterami z najbardziej prestiżowych i cenionych przez pracowników firm!

Praca dla studenta to nie tylko rozdawanie ulotek. Ideą Absolvent Talent Days jest pomoc na starcie oraz przy rozwoju kariery zawodowej studentów i młodych absolwentów. W wydarzeniu uczestniczy co roku ponad 50 tysięcy młodych ludzi, którzy mają możliwość zapoznania się z setkami ofert pracy i praktyk studenckich z różnych branż. Dla zainteresowanych przygotowane są ponadto konsultacje ze specjalistami HR, debaty, szkolenia career building oraz wiele innych atrakcji. Warto dodać, że wstęp na targi jest bezpłatny.

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami – profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje – opowiada CEO Absolvent.pl oraz organizatorka imprezy, Katarzyna Godlewska.

Gdzie i kiedy odbędą się tegoroczne targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days?

Absolvent Talent Days – Gdańsk / Sopot

Tegoroczna edycja targów pracy odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot już 7 marca 2017, w godzinach od 10:00 do 17:00. W Gdańsku będziemy mieli okazję spotkać takie firmy, jak Flex, StateStreet, Intel, Accenture, Deloitte, Empik, Sony oraz wiele, wiele innych.

Absolvent Talent Days – Wrocław

Jeśli jesteś z Wrocławia i szukasz stażu bądź praktyk studenckich, koniecznie odwiedź Halę Stulecia 14 marca 2017, od 10:00 – 17:00. Swoje oferty pracy przedstawią między innymi Atos, Kruk, Kaufland, Accenture, Amazon, KPMG oraz UPS. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Absolvent Talent Days – Warszawa

Przeznaczone dla studentów i młodych absolwentów targi pracy odbędą się również w Warszawie. Zainteresowanych zapraszamy 16 marca, od 10.00 do 17.00 do PGE Narodowy (Stadion Narodowy). Swoją wiedzą, jak skutecznie kształtować karierę zawodową podzielą się między innymi PWC, Makro, Philips, mBank, Avon, Orange, Unilever czy też British American Tobacco.

Absolvent Talent Days – Kraków

Krakowska edycja targów pracy odbędzie się 21 marca (10.00-17.00) w ICE Kraków Congress Centre. Weź karierę w swoje ręce i zapoznaj się z ofertą pracy takich firm, jak AON, Heineken, Amazon, Morele.net, Nokia, Coca-Cola HBC, MARS Polska oraz bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Absolvent Talent Days – Poznań

Praca dla studenta czeka również w Poznaniu. Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 1,  23 marca 2017 (10:00 – 17:00). Spotkasz tam przedstawicieli największych firm w Polsce, przykładowo OBI, Pepco, Grupa Żywiec, Amazon, Citi Bank, Atos czy też Volkswagen Poznań.

Absolvent Talent Days – Łódź

Wszystkich Łodzian zapraszamy 28 marca 2017 (10:00 – 17:00) do pawilonu EXPO Łódź. Pracowników poszukiwać będą tam najbardziej znane i cenione firmy, między innymi Philips, Nordea, IPS, Euroglas, Orlen, Fujitsu, Avon, Comarch, OBI oraz Accenture.

Absolvent Talent Days – Katowice

Niezapomniane doświadczenia czekają także na wszystkich poszukiwaczy pracy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 30 marca (10:00 – 17:00). ING, Groupon, SKAT Transport, Infosys, Grupa Saint Gobain, KPMG to tylko klika przykładów firm, które wezmą udział w tegorocznych targach pracy.

Absolvent Talent Days – Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski otworzy swoje drzwi dla poszukiwaczy pracy i praktyk studenckich 4 kwietnia (10:00 – 17:00). Będzie to ostatni szansa tej wiosny na uczestnictwo w targach pracy. Dobra zabawa a także spotkanie z takimi firmami, jak CH2M, Carlson Wagonlit Travel, Jeronimo Martins, PKO Bank Polski oraz BorgWarner gwarantowana!

Planujesz dołączyć do uczestników Absolvent Talent Days? Bilety dostępne są bezpłatnie na stronie internetowej wydarzenia. Weź udział w interesujących panelach dyskusyjnych i inspirujących warsztatach, znajdź wymarzoną pracę czy też praktyki studenckie! Miejsca limitowane!