ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
20 Gru, 2017 - 13:17

Spraw wyjątkowy prezent świąteczny sobie i swoim bliskim

ARTYKUŁ PARTNERA

W codziennym zgiełku i pędzie często zapominamy o tym, co naprawdę ważne. Dlatego, gdy nadchodzi świąteczny, wyjątkowy czas, wszystko jakby spowalnia i nabiera nowych barw. Częściej się do siebie uśmiechamy i jesteśmy bardziej serdeczni.

Święta to czas szczególny, który chcemy spędzić  blisko tych, których kochamy najbardziej, przekazać im to, czego może nie mówimy im na co dzień, a jest w naszych sercach. Chcemy doświadczyć ciepłej, rodzinnej atmosfery i po prostu pobyć razem. Zdarza się, że niestety nie zawsze jest to możliwe, dotyczy to zwłaszcza tych, którzy z różnych powodów nie mogą wrócić w rodzinne strony.

Mieszkając za granicą, pracując z dala od domu, czy będąc w delegacji, z dala od granic rodzinnego kraju, są jednak sposoby, by pozostać w kontakcie z najbliższymi. Może to nie to samo, co wspólne łamanie się opłatkiem przy wigilijnym stole, ale daje choć namiastkę domowej atmosfery.

W takich sytuacjach szczególnie doceniamy bezgraniczne możliwości połączeń internetowych, a postępujący rozwój technologii ułatwia nawiązywanie połączeń poprzez telefon czy wideorozmowę. Korzystając z licznych aplikacji, instalowanych na laptopach, tabletach czy smartfonach, możemy być razem, choć daleko od siebie.

W tej chwili jeden z najpopularniejszych operatorów – firma Orange, zniósł ROAMING, tym samym ułatwiając rodzinom kontakt w święta i Nowy Rok. Za całe połączenie zapłacimy według zwyczajowych stawek, bez dodatkowych kosztów połączenia międzynarodowego. Jedynym utrudnieniem może być kiepska jakość obrazu lub po prostu brak sprzętu, za pomocą którego nawiążemy kontakt.

W tej sytuacji można połączyć przyjemne z pożytecznym – jednocześnie sprawić bliskim prezent w postaci nowego smartfona, a także doskonałe jakościowo połączenie i wspólny czas razem. W tym celu najlepiej zapoznać się z ofertą sklepów internetowych, które w okresie przedświątecznym oferują telefony w atrakcyjnych, obniżonych cenach, nierzadko dokładając do zakupionego sprzętu dodatkowe akcesoria, przedłużone gwarancje czy gadżety.

Często oferują też darmową wysyłkę, a dzięki temu, robiąc zakupy w sklepach internetowych, będąc za granicą, nie będziemy musieli dopłacać za dostarczenie prezentów. Zanim dokonamy zakupów, warto zawsze zajrzeć na stronę Kupon.pl i skorzystać z dodatkowej obniżki cenowej. Na tym portalu codziennie aktualizowane są kupony rabatowe i zniżki na najwyższej jakości produkty z topowych sklepów. Na stronie wyświetlane są informacje dotyczące aktualnej oferty i najnowszych kodów promocyjnych.

Odwiedź Kupon.pl i sprawdź świąteczne promocje na prezenty dla całej rodziny! >>

Jednym z przykładów, jest oferta firmy Orange, która proponuje zakup nowego smartfona Sony Xperia XZ już od 99 zł miesięcznie. Dokonując zakupu, zyskujemy nie tylko świetny sprzęt, ale jeszcze do tego 20 GB internetu, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. Umowa obejmuje 24 miesiące i w czasie jej trwania opłata miesięczna nie ulega zmianie.

Nie przegap także promocji Orange na Sony Xperia XZ  w abonamencie już od 99 zł miesięcznie >>

Spraw wyjątkowy prezent świąteczny sobie i swoim bliskim - Sony Xperia XZ

Drugą ofertą, godną rozważenia, jest aktualnie obowiązująca promocja w Orange na smartfony HTC. Kupując jeden z trzech modeli HTC: Desire 820, Desire 620 lub Desire EYE, otrzymamy dodatkowo dwa wirtualne vouchery na e-bilet do Multikina.

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów Orange. Nie należy jednak decyzji o zakupie odkładać w czasie, ponieważ będzie obowiązywała tylko dla pierwszych 1000 kupujących. Warto więc szybko podjąć decyzję, a oprócz super smartfonów od razu zafundujemy, np. naszym rodzicom, randkę w kinie.

Spraw wyjątkowy prezent świąteczny sobie i swoim bliskim - HTC Desire

Zwykliśmy mówić „czas ucieka”, nie zawsze jednak oznacza to coś złego, szczególnie w grudniu, gdy każdy dzień coraz bardziej przybliża nas do tego magicznego, wyczekiwanego dnia, kiedy znów wszyscy zasiądziemy do świątecznie nakrytego stołu, obdarzymy się radością, miłością i dobrym słowem. Czy będziemy przy tym stole fizycznie, czy za sprawą technologii – wirtualnie, nie ma wątpliwości, że pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie i sprawi, że przez chwilę, będziemy czuli się jak dzieci – szczęśliwi, radośni i pełni wiary w dobro.