ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
29 Paź, 2019 - 02:03
Skórzane rękawiczki dla nowoczesnych kobiet

Skórzane rękawiczki dla nowoczesnych kobiet

ARTYKUŁ PARTNERA

Dawniej rękawiczki były nieodzownym elementem damskiej mody. Nie wypadało wręcz, by dobrze wychowana kobieta wyszła z domu bez kapelusza oraz rękawiczek. Dziś ich stosowanie nie jest już tak restrykcyjnie przestrzegane, częściej spełniają po prostu praktyczną rolę ochrony przed zimnem w chłodniejsze dni. Producenci galanterii starają się jednak promować całoroczne noszenie rękawiczek skórzanych. Ich fason i grubość powinny być, rzecz jasna, dostosowane do pory roku. W ciepły, wiosenny dzień nosi się wersję cieńszą, bez ocieplenia.

Wysokogatunkowe materiały

Napo gloves to bardzo ciekawy producent tego typu towarów – jego propozycje rękawiczek skórzanych damskich są co najmniej intrygujące. Charakterystyczną cechą kolekcji tej firmy jest po pierwsze stosowanie bardzo dobrych jakościowo materiałów.

Do produkcji swoich rękawiczek wspomniany producent wykorzystuje delikatną skórę jagnięcą z Etiopii. Jest to jeden z najlepszych gatunków skóry, jakie są dostępne na rynku. Jego umiejętne wyprawienie zapewnia bardzo przyjemny w dotyku lecz jednocześnie trwały i odporny na otarcia materiał.

Galanteria spod znaku tego producenta wygląda niezwykle elegancko i szykownie. Lecz materiały to dopiero pewna podstawa do odniesienia sukcesu. Często diabeł kryje się w szczegółach – najlepsza skóra, bez profesjonalnego warsztatu designerskiego oraz fachowego i starannego wykonania nie będzie miała praktycznie wartości dla kobiet, szukających stylowego okrycia dłoni.

Pomysłowa i praktyczna innowacja

Ten dostawca jest istotny także z innego względu – proponuje swoim potencjalnym klientkom rękawiczki skórzane damskie, w których można obsługiwać ekrany dotykowe.

Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii, nie trzeba już ich zdejmować, by skorzystać ze smarfona, tabletu czy nawigacji samochodowej. Jest to bardzo przydatna innowacja w dzisiejszych czasach, gdy już co trzeci mieszkaniec naszego kraju korzysta z urządzeń, wyposażonych w ekran dotykowy.

rękawiczki damskie

Oferta omawianego producenta odznacza się bardzo wysoką dbałością o jakość wykończenia. Podnosi to estetykę proponowanych rękawiczek. Dostępnych jest dużo rozmaitych wzorów – różniących się stylistyką oraz przeznaczeniem. Ważną podgrupą są niewątpliwie te, przeznaczone przede wszystkim do prowadzenia auta.

Zapinane na nadgarstku, z półkolistym wycięciem na wierzchu dłoni oraz niewielkimi otworkami na palcach – będą nie tylko doskonałym uzupełnieniem stroju lecz także zwiększą komfort prowadzenia samochodu, poprawiając chwyt kierownicy.

Różnorodne stylizacje

Dostępne na rynku rękawiczki skórzane damskie od napo gloves nie grzeszą monotonią. W dużej części proponowanych modeli zastosowano dodatkowe materiały do wykończenia wierzchu, który jest najbardziej rzucającym się w oczy elementem tego typu galanterii.

Wysokogatunkowy zamsz, wełna, polar – tworzą z jagnięcą skórą miłe dla oka kompozycje, zapewniając jednocześnie lepszą ochronę przed zimnem oraz chłodnym wiatrem. Różnorodność stylistyczna rękawiczek damskich tego producenta stwarza bardzo szerokie pole do popisu wszystkim Paniom, ceniącym elegancję z oryginalną nutą.

Charakterystyczną cechą współczesnej mody jest mieszanie stylów. Projektanci z firmy, o której mowa, wiedzą o tym doskonale. Dzięki uniwersalnemu designowi obecnej kolekcji rękawiczki opatrzone logotypem wspomnianej firmy można bardzo rozmaicie komponować z resztą stroju. Możemy podkreślać (w zależności od sytuacji oraz wybranej stylizacji) ich skórzaną, bardziej elegancką część, możemy też dopasować do nich bardziej sportowy i casualowy ubiór.