Michał Nielub
Michał Nielub
16 Paź, 2017 - 03:00
Przydatne aplikacje na telefon dla mężczyzn

Przydatne aplikacje na telefon dla mężczyzn

Michał Nielub

Przydatne aplikacje dedykowane są również dla płci męskiej. Jedne pomogą w wyborze wina, a dzięki innym bez problemu panowie zawiążą krawat.

Przekonaj się, jakie aplikacje na telefon powinien mieć każdy mężczyzna. Niektóre ułatwiają codzienną organizację dnia, inne z kolei okażą się pomocne w doborze stylizacji czy monitorowaniu postępów sportowych. Wyobraźnia programistów takich aplikacji na telefon jest nieskończona, w związku z czym powstało wiele rozwiązań dedykowanych właśnie dla mężczyzn. Poznaj przydatne aplikacje i uczyń swoje życie łatwiejszym.

Przydatne aplikacje w życiu codziennym każdego mężczyzny

Brudzące się ubrania są codziennością nie tylko mężczyzn. Jednak to dla nich dedykowana jest aplikacja na telefon Wash Guide. Znajdziemy w niej porady co do sortowania ubrań, informacji na temat ciemnych i jasnych barw oraz wskazówek w zakresie kolorów, które można prać razem. Są tu również zebrane informacje dotyczące czynności, jakie należy wykonać w odniesieniu do różnych typów zabrudzeń np. krwi czy atramentu.

Przydatne aplikacje w życiu codziennym to również m.in.:

  • Cocktails Made Easy – recepty na drinki alkoholowe,
  • Yelp – recenzje i opisy pobliskich kawiarni, barów, a także sklepów,
  • Vivino – sugestie i porady ułatwiające wybór wina.

Jeżeli podróż jest elementem np. pracy, to życie każdego mężczyzny wspomoże również Yanosik. Poza tym, że jest nawigacją GPS, służy również jako skuteczny antyradar.

Darmowe aplikacje dla panów – moda

Darmowe aplikacje dedykowane mężczyznom ułatwiają również stylizację. Aplikacje na telefon w rodzaju Men’s Hairstyle umożliwiają sprawdzenie, jak będziemy wyglądać z nową fryzurą, bez konieczności udania się do fryzjera.

Z kolei Tie a Tie jest poradnikiem w zakresie wiązania różnych typów krawata, wraz z filmikami instruktażowymi.

Przydatne aplikacje dla mężczyzn to również porady w zakresie stylu i mody. Taką funkcję posiada Valet, dzięki któremu dowiemy się jak dobrać ubrania do konkretnej stylistyki. Dodatkowo mamy dostęp do informacji o czyszczeniu i pielęgnowaniu posiadanej odzieży.

Aktywny tryb życia a przydatne aplikacje

Bycie „fit” jest bardzo modne. Dotyczy to również płci męskiej. O Endomondo napisano już chyba wszystko. Wystarczy wspomnieć, że dzięki tej darmowej aplikacji dowiemy się ile kalorii spaliliśmy podczas wybranej aktywności fizycznej, sprawdzimy jaki dystans pokonaliśmy, a także możemy te informacje udostępnić np. na naszym profilu Facebook.

W dbaniu o zdrową i prawidłową sylwetkę wspomoże nas również Fatsecret. Dzięki niej mamy szybki dostęp do informacji dotyczących wartości odżywczych i kalorycznych spożywanych produktów.

Dowiedz się więcej: Darmowe aplikacje dla miłośników zdrowego trybu życia >>

Istnieją przydatne aplikacje, które stworzono z myślą nie tylko o kobietach – mężczyźni również znajdą ciekawe dla siebie programy. Dotyczą one zarówno czynności dnia codziennego, jak i ułatwiają prowadzenie zdrowego trybu życia. Pomyślano również o tych, dla których moda i styl mają istotne znaczenie.

Przydatne aplikacje na telefon dla mężczyzn - darmowe programy dla panów

ZOBACZ RÓWNIEŻ