• Wyjazd za granicę do pracy to duże przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich przygotowań. Przed opuszczeniem kraju trzeba pozamykać wiele spraw, by uniknąć niepotrzebnych kłopotów w nowym miejscu. Jakich formalności należy dopełnić? O czym należy pamiętać? Sprawdź listę, która pomoże Ci w zorganizowaniu przeprowadzki.
  0
 • Wysokie zarobki w Niemczech to jeden z najważniejszych czynników sprawiających, że wielu Polaków decyduje się na wyjazd właśnie do tego kraju. Ile wynosi przeciętne wynagrodzenie w różnych branżach? Na jakim poziomie kształtuje się płaca minimalna? Jeśli planujesz wyjazd, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
  0
 • Decydujesz się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Legalna praca w Niemczech będzie świetnym rozwiązaniem. Musisz jednak pamiętać o dopełnieniu formalności, które pojawią się już na początku przeprowadzki. Jakie dokumenty będą Ci potrzebne? W artykule znajdziesz wiele informacji, które mogą Cię zainteresować.
  0
 • Szwajcaria to jeden z atrakcyjniejszych kierunków emigracyjnych. Nic dziwnego, że przeprowadza się do niej coraz więcej polskich rodzin z dziećmi i… czworonożnymi przyjaciółmi. Jak przewieźć bezpiecznie i zgodnie z prawem zwierzęta domowe – koty, psy, czy fretki? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się szczegółów.
  0
 • Praca sezonowa za granicą to dla wielu osób pomysł na dodatkowy zarobek w krótkim czasie. Powinna przynosić nie tylko korzyści materialne, ale również spełniać pewne oczekiwania, dzięki którym letnie miesiące upłyną po prostu przyjemniej. Podpowiadamy, dokąd wyjechać i jakich zarobków można się spodziewać.
  0

Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w krajach Unii Europejskiej? Czy wiesz, które kraje są pod tym względem najlepsze? Jak na tle Europy wypada Polska z wynagrodzeniem minimalnym w wysokości 2 100 zł? Dowiedz się więcej! Sprawdź także, w których krajach minimalna kwota wynagrodzenia nie obowiązuje.
0