• Praca w Unii Europejskiej daje duże możliwości pod względem zróżnicowania rynków pracy oraz zarobków. Dzięki temu możesz swobodnie wybierać, w którym kraju chcesz się zatrudnić i na jakich warunkach. Zależy Ci na zwiększeniu dochodów? Sprawdź już teraz, gdzie warto wyjechać!
  0
 • Wyjazd do pracy za granicę to duże wyzwanie, dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować. Jednym z najważniejszych aspektów jest znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia. Oferty pracy w Niemczech dla różnych grup zawodowych można znaleźć na wiele sposobów. Które z nich będą najlepsze dla Ciebie? Sprawdź!
  0
 • Delegacja krajowa pracownika wymaga zapewnienia wyjeżdżającej osobie środków finansowych, które pokryją koszty związane z podróżą. W jaki sposób określa się wysokość stawek? Jak dokonać właściwego rozliczenia? Jakie prawa przysługują pracownikowi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
  0
 • Delegacja zagraniczna pracownika to wyjazd wiążący się z różnymi kosztami, które powinny być uregulowane przez pracodawcę. Często jednak pojawia się wiele wątpliwości dotyczących podróży. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie prawa i obowiązki posiada osoba zatrudniona oraz jej zwierzchnik.
  0
 • Obozy językowe za granicą to fantastyczna przygoda połączona z aktywnym zdobywaniem wiedzy. Dzięki takim wyjazdom możesz w szybki i przyjemny sposób podszkolić swoje umiejętności i zebrać mnóstwo nowych doświadczeń. Czy warto wziąć udział w takim kursie? Gdzie znaleźć odpowiedni i jak to wgląda w praktyce? Sprawdź!
  0

Polska wyróżnia się wysokim rozwojem przedsiębiorczości. Wskazuje na to chociażby fakt, że pracodawcy w 2018 roku planują inwestycje, które stworzą wiele nowych miejsc pracy. Jest to dobra informacja dla wszystkich poszukujących zatrudnienia. Przekonaj się, gdzie warto szukać pracy w tym roku.
0
 • Rezygnacja ze stażu jest możliwa. Jeżeli jednak korzystamy z programu stażowego organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy, to z takiej rezygnacji mogą wynikać określone konsekwencje. W zależności od zaistniałych okoliczności, mogą się one znacząco od siebie różnić. Przekonaj się, czego one dotyczą.
  0
 • Wysokie zarobki w Niemczech to jeden z najważniejszych czynników sprawiających, że wielu Polaków decyduje się na wyjazd właśnie do tego kraju. Ile wynosi przeciętne wynagrodzenie w różnych branżach? Na jakim poziomie kształtuje się płaca minimalna? Jeśli planujesz wyjazd, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
  0
 • Decydujesz się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Legalna praca w Niemczech będzie świetnym rozwiązaniem. Musisz jednak pamiętać o dopełnieniu formalności, które pojawią się już na początku przeprowadzki. Jakie dokumenty będą Ci potrzebne? W artykule znajdziesz wiele informacji, które mogą Cię zainteresować.
  0
 • Chcesz zostać freelancerem i pracować zdalnie w domu? Dowiedz się, czy praca zdalna jest dla Ciebie! Poznaj wszystkie wady i zalety tej formy zarabiania pieniędzy. Przekonaj się, czy jesteś gotowy na pracę bez szefa i współpracowników, a także czy dasz radę oddzielić życie osobiste od zawodowego.
  0
 • Czy wiesz, które uniwersytety w Polsce zapewniają najlepszy poziom kształcenia? Dowiedz się, którą uczelnię wybrać, by po jej ukończeniu cieszyć się łatwym startem w dorosłe życie. Zapoznaj się z naszą listą 11 najlepszych uniwersytetów w naszym kraju. Zobacz, gdzie naprawdę warto studiować!
  0
 • Szwajcaria to jeden z atrakcyjniejszych kierunków emigracyjnych. Nic dziwnego, że przeprowadza się do niej coraz więcej polskich rodzin z dziećmi i… czworonożnymi przyjaciółmi. Jak przewieźć bezpiecznie i zgodnie z prawem zwierzęta domowe – koty, psy, czy fretki? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się szczegółów.
  0

Działalność gospodarcza to sposób na samorealizację. Pozwala nam robić dokładnie to, co lubimy i dodatkowo zarabiać na tym pieniądze, które pozwolą nam się utrzymać. Jak pokazuje jednak praktyka, o ile założenie własnej firmy nie stanowi problemu, to jej prowadzenie związane jest z wieloma formalnościami.
0
 • Copywriter to modny zawód (polegający na tworzeniu tekstów), który można wykonywać w domu. Jeśli i Ty chcesz spróbować swoich sił w copywritingu, przeczytaj najpierw nasz poradnik, w którym tłumaczymy, jak dokładnie wygląda praca copywritera, ile można zrobić i czy każdy może zostać zawodowym copywriterem.
  0
 • Zdrowe relacje w pracy są podstawą dobrego wykonywania zawodowych obowiązków, a także przyczyniają się do ogólnej satysfakcji ze znacznej części naszego życia. Sprawdź, w jaki sposób rozmawiać ze swoimi pracownikami oraz jak przekazywać dobre oraz złe wiadomości. Zobacz, jak budować pozytywną kulturę w pracy.
  0
 • Dowiedz się, jaki rodzaj infrastruktury serwerowej wybrać. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania oraz które z nich będzie najkorzystniejsze dla Twojego serwisu internetowego. Sprawdź, co jest lepsze i dlaczego: serwery wirtualne, serwery dedykowany czy może chmura?
  0
 • Kurs HR online to łatwy sposób na zapoznanie się z tematyką zarządzania zasobami ludzkimi w firmie lub poszerzenie wiedzy o specjalistyczne zagadnienia. Zastanawiasz się na karierą jako specjalista HR, a może chcesz się doszkolić? Dowiedz się, które szkolenia online w branży HR są naprawdę godne uwagi.
  0
 • Interesuje Cię kurs dietetyki online? Sprawdź, czym się różnią poszczególne oferty, ponieważ nie po każdym kursie zostaniesz od razu specjalistą! Niezależnie od tego czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z dietetyką, czy też interesują Cię jedynie kursy doszkalające, warto wybrać szkolenie na wysokim poziomie.
  0
 • Interesuje Cię program Erasmus Praktyki? Chcesz wyjechać na staż za granicę? Sprawdź, czy masz na to szanse i jak załatwić formalności! Dowiedz się, jakie szanse otwiera przed Tobą wyjazd na praktyki zagraniczne i jak dopiąć wszystko na ostatni guzik. Przeczytaj nasz mini-przewodnik o praktykach Erasmus.
  0

Czy wiesz, w jaki sposób wyznaczać cele w pracy i życiu osobistym tak, by odnieść sukces? Precyzyjne określenie priorytetów oraz umiejętne zarządzanie czasem to podstawa. Dowiedz się także, w jaki sposób w ogóle określić cel - ten najważniejszy i jak dążyć do jego realizacji.
0