Dobrze zaprojektowany salon fryzjerski zapewnia komfort i dobre samopoczucie klientom, jednocześnie usprawniając pracę fryzjera. Jak wyposażyć salon fryzjerski, aby był funkcjonalny, wygodny i wzbudzał zainteresowanie potencjalnych klientów?
  • Praca sezonowa w Danii dostępna jest dla Polaków niemal przez cały rok i daje szanse na atrakcyjne zarobki nawet bez znajomości języka. Jeśli interesuje Cię dobrze płatna praca za granicą, dowiedz się, dlaczego warto jej szukać właśnie w Danii i dlaczego Duńczycy czekają na Polaków z otwartymi rękami.
  • Stoisz u progu swojej kariery i zastanawiasz się, w którą stronę rozwijać się dalej? A może jesteś po prostu ciekawy kto na Starym Kontynencie zarabia najlepiej? Ranking "Najbardziej opłacalne zawody w Europie" przeprowadzi Cię przez świat najwyższych zarobków poszczególnych branży. Dowiedz się więcej już teraz!
  • Kto zarabia w Polsce najwięcej? Odpowiedź na to pytanie ciekawi nie tylko przyszłych studentów. Bezrobocie w naszym kraju jest coraz niższe, a era pracownika coraz silniejsza. Najlepiej płatne zawody w Polsce wyznaczają kolejne rekordy dla różnych branż. Dowiedz się, które profesje są najlepsze.
  • Większość z nas dąży do zapewnienia sobie stabilizacji finansowej poprzez zatrudnienie na umowę o pracę. Czy ten rodzaj zatrudnienia rzeczywiście gwarantuje nam największe bezpieczeństwo? Sprawdź wszystkie wady i zalety umowy o pracę.