ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
22 Lip, 2019 - 14:23
Pomysł na prezent na różne okazje - zapoznaj się z naszymi propozycjami

Pomysł na prezent na różne okazje – zapoznaj się z naszymi propozycjami

ARTYKUŁ PARTNERA

Prezenty dajemy bliskim nam ludziom z najróżniejszych okazji – czasem pretekstem są urodziny, czasem rocznica ślubu, niekiedy upominek wręczamy bez wyraźnego powodu, chcąc po prostu zobaczyć zaskoczony uśmiech na znajomej twarzy.

Niezależnie od okazji i kierujących nami pobudek, pamiętajmy, że prezent powinien dawać maksimum przyjemności – dlatego niejednokrotnie lepiej zrezygnować z upominku materialnego i zamiast niego podarować bliskim „przeżycie” (na przykład udział w warsztatach kreatywnych, bilet do teatru itp.), którego długo nie zapomną.

Nie masz pomysłu! Nic się nie martw – w poniższym artykule przedstawiamy kilka naszych propozycji!

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu – weekend we dwoje

Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu może nam przyjść do głowy w najmniej spodziewanym momencie. Dużo zależy od tego, jak dobrze znamy nie tak już młodą parę – jeśli wiemy, co lubią i co im sprawia radość, tym lepiej. Wtedy pomysł na prezent prawdopodobnie sam nam wpadnie do głowy.

Romantyczny weekend w górach lub nad morzem sprawi, że uśpione, niegdyś gorące uczucie, może rozbudzić się na nowo. Oderwanie się od codziennych spraw i problemów szarej rzeczywistości, spędzenie czasu w malowniczej scenerii blisko natury, romantyczna kolacja, salon SPA – to wszystko spowoduje, że dwie osoby świętujące rocznicę ślubu zbliżą się do siebie jeszcze bardziej.

Pomysł na prezent dla dziecka – Escape Room

Dużo się obecnie mówi o uzależnieniu młodzieży od gier komputerowych i mediów społecznościowych. Oczywiście wszystko ma swoje dobre i złe strony – odpowiednio dobrane tytuły mogą służyć dziecku i pomóc w jego edukacji psycho-fizycznej.

Jeśli jednak chcemy, by dziecko odpoczęło od elektronicznej rozrywki, zabierzmy je do Escape Roomu. Motywy przewodnie mogą być różne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie – tematy fabularne balansują od odwiedzin w Krainie Czarów znanej z książki Lewisa Carrolla, przez poszukiwanie skarbu na statku pirackim, aż po zwiedzanie statku kosmicznego.

Escape Room rozwija wyobraźnię i kreatywność, zmusza do główkowania i wspólnego rozwiązywania zagadek. Wszystko to sprawia, że to idealny pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku (w zabawie mogą brać udział pod okiem opiekunów – pod warunkiem, że nie będą oni za dużo podpowiadać!).

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca

Mężczyźni lubią sportowe emocje – dlatego też w ramach prezentu zawsze można im zafundować bilet na tor wyścigowy. Zawrotna prędkość, ogłuszający ryk silnika, palona guma i wchodzenie w zakręty bokiem – tego typu emocje są dziś na wyciągnięcie ręki.

Większość z nas podziwia ekskluzywne i superszybkie samochody głównie na ekranach telewizorów lub przydrożnych billboardach – rzadko mamy okazję wsiąść za kierownicę któregoś z nich. Teraz to możliwe. Lamborghini, Subaru Impreza STI, Ferrari, Aston Martin, Porsche i wiele, wiele innych marek i modeli – tylko od Ciebie zależy, który wybierzesz.

Po torze można poruszać się wraz z profesjonalnym kierowcą lub samodzielnie zasiąść za kierownicą samochodowej bestii (oczywiście również pod okiem doświadczonego fachowca, który zasiądzie w fotelu pasażera i będzie nas pilotował).

Niestandardowy prezent to dobry prezent

Najlepsze prezenty to takie, których nikt się nie spodziewa. Postarajmy się myśleć nieszablonowo i wybrać coś oryginalnego.

Mamy wtedy pewność, że prezent nie tylko będzie niespodzianką, ale i wywoła wiele pozytywnych emocji, do których obdarowany będzie mógł wracać jeszcze przez wiele lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ