ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
30 Lis, 2020 - 14:01
Jesienne paznokcie

Nastrojowa jesień — paznokcie z klimatem

ARTYKUŁ PARTNERA

Wraz z końcem lata nadchodzi czas wielu zmian. Drzewa zrzucają liście, a zwierzęta przygotowują się do zimowego snu. Ty na przykład na pewno wymieniasz swoją garderobę na jesień. A paznokcie? Zastanawiałaś się nad tym, czy nie zrobić z nimi czegoś nowego? Zobacz, jakie są jesienne trendy i wybierz z nich coś także dla siebie.

Wybierz na jesień paznokcie w romantycznym klimacie

Każda pora roku jest inna i ma swoje charakterystyczne cechy. Wyjątkowa jest także jesień. Paznokcie na tę porę roku możesz dopasować do klimatu panującego wokół. Chodzi o to, aby były spokojne, ciepłe i wprawiające w miły nastrój. Nie mają być smutne, ale klimatyczne. Jak uzyskać taki efekt? Sposobów na to jest co najmniej kilka, kluczowa może być lampa do żeli.

Kilka pomysłów na jesienne paznokcie

Zebraliśmy parę ciekawych inspiracji na manicure na jesień. Paznokcie możesz stylizować zgodnie z panującymi trendami, ale wybierając z nich te elementy, które najbardziej pasują do Ciebie. W końcu nie chodzi o to, aby ślepo podążać za modą, ale bawić się nią na własnych zasadach. Które z poniższych pomysłów wykorzystasz na swoich paznokciach?

  • stonowana mieszanka kolorów — jesienią nie musisz rezygnować z mnogości kolorów dostępnych na rynku. Wybierając kilka pastelowych odcieni tej samej barwy i malując każdy paznokieć innym, możesz stworzyć piękną paletę na swoich dłoniach. Stylizacja nie będzie się rzucała w oczy, ale jednocześnie stanie się odmianą od wszystkich jednokolorowych, jakie dotychczas robiłaś;
  • paznokcie z matowym wykończeniem — mat to zawsze dobry pomysł na jesień. Paznokcie zyskują dzięki niemu bardziej przytulny i miły charakter. Jak uzyskać taki efekt? Wystarczy użyć matowego topu. Znajdziesz go zarówno w wersji do tradycyjnych lakierów, jak i do hybrydowych;
  • sweterkowy wzór na paznokciach — rozgrzewający manicure sweterkowy to doskonała opcja zarówno na jesień, jak i zimę. Przypominający splot swetra wzór to coś, co króluje w sezonie jesiennym niezmiennie już od kilku lat;
  • wariacje na temat klasycznego frencha — french to ponadczasowa stylizacja, która nigdy nie wychodzi z mody i sprawdza się o każdej porze roku. Możesz ją jednak nieco zmodyfikować i zamiast tradycyjnej bieli użyć lakieru w innym kolorze. Na przykład granacie, a nawet czerni. Im bardziej wyrazisty kolor, tym efekt także będzie bardziej widoczny.

Szukaj również innych inspiracji na piękne paznokcie

Jeśli chcesz, aby w Twoim otoczeniu na dobre zapanowała jesień, paznokcie powinny zyskać nowy, pasujący do niej wygląd. Śmiało korzystaj z naszych pomysłów. To bezpieczne i sprawdzone opcje na ten okres, które możesz dowolnie łączyć i modyfikować. Pamiętaj, że w stylizacji paznokci nie ma sztywnych ram ani zasad. Liczy się przede wszystkim kreatywność. A co jeżeli nie przepadasz za tą porą roku? Zawsze możesz zatrzymać na dłoniach wspomnienie lata na dłużej!

Zobacz również