O nas

HINTIGO to źródło najlepszych rozwiązań, porad i inspiracji, pozwalających szybko i skutecznie rozwiązać problemy życia codziennego. Wierzymy, że podejmowanie decyzji staje się łatwiejsze kiedy dysponujemy kompletnymi i rzetelnymi informacjami. Pragniemy, aby każdy użytkownik odwiedzający nasz portal znalazł dokładnie to, czego w danym momencie poszukuje - odpowiedzi na pytanie, porady, instrukcji, przewodnika.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko nieodkryte i nieopisane. Dlatego dbamy o to, by podawane przez nas informacje były jak najbardziej aktualne. Codziennie staramy się znaleźć odpowiedzi na Wasze wątpliwości i pomóc w dopasowaniu rozwiązań do Waszych potrzeb.

Chcemy wspierać Was w każdym aspekcie życia, dlatego tematyka naszego portalu obejmuje tak różnorodne zagadnienia. Znajdziemy sposób i rozwiązanie w każdej dziedzinie, od finansów po zdrowe odżywianie.

FINANSE

Dział zawiera rzetelne informacje i przewodniki odpowiadające potrzebom każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat finansów osobistych, znaleźć najlepsze opcje produktów finansowych i bankowych, czy nauczyć się zarządzania budżetem. Znajdziecie tutaj również porady z zakresu podatków i rozwiązania codziennych dylematów prawnych. Oszczędni mogą liczyć na aktualne informacje o promocjach i rabatach w największych polskich sklepach.

DOM I MIESZKANIE

Dom i mieszkanie to idealna baza wiedzy i źródło inspiracji zarówno dla osób już posiadających własny dom lub mieszkanie, jaki i dla tych dopiero poszukujących własnego miejsca. Podpowiadamy jak załatwić formalności, skąd wziąć pieniądze i gdzie szukać pomocy. Znajdziecie tu także przepiękne inspiracje i gotowe rozwiązania, które pomogą Wam w dekoracji wnętrz i aranżacji ogrodów.

MOTORYZACJA

Rzetelne informacje dla fanów oraz użytkowników czterech kółek. Jak wybrać najelpsze ubezpieczenie OC? Gdzie ubezpieczę samochód najtaniej? Kupić samochód na kredyt, czy może w leasingu? Co zrobić jeśli miałem stłuczkę? Odpowiadamy na każde z tych pytań i wiele więcej. Wspieramy również osoby poszukujące samochodów używanych.

ZDROWIE I URODA

Porady dotyczące zdrowia i urody, nie tylko dla kobiet i fanów fitnessu. Piszemy o zdrowym odżywianiu, zrównoważonym trybie życia, sposobach na relaks, zachowanie wspaniałego wyglądu i dobrego samopoczucia. Doradzamy jak wybierać zdrowe i smaczne produkty, na co zwracać uwagę przy wybieraniu stroju i jak wyglądać olśniewająco nie wydając na to majątku.

STYL ŻYCIA

Zajrzyjcie tutaj poszukując pomysłu na kolejny weekendowy wypad lub rodzinne wakacje. Zawsze aktualne pomysły na ciekawe wycieczki oraz porady, które nieraz pomogą Wam wybrnąć z trudnych sytuacji, jakie spotykają każdego podróżnika. W tej kategorii znajdziecie także praktyczne przewodniki i poradniki dotyczące...wszystkiego. Każda rada, która może ułatwić nam codzienne życie, jest cenna. Dlatego każdą przekazujemy Wam z nadzieją, że przyda się w najbardziej niespodziewanym momencie.

PRACA I EDUKACJA

Przydatne informacje i porady dla każdego, kto poszukuje nowej pracy, właśnie zaczyna pierwszą, lub chce rozwijać swoje umiejętności i awansować w aktualnej pracy. Podpowiadamy jakie umiejętności warto rozwijać, jakie studia wybrać, jak szukać pracy, jak pisać CV i list motywacyjny lub przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poruszamy również tematy samodoskonalenia , rozwoju osobistego i prowadzenia własnej firmy.
 

MAMA I DZIECKO

Kategoria w pełni poświęcona ciąży, macierzyństwu i opiece nad dziećmi - odpowiadamy na pytania o pielęgncję, odżywianie, rozwój i wychowanie dzieci. 

 

POZOSTAŁE PORTALE HINTIGO NA ŚWIECIE

Hintigo Francja: hintigo.fr

Kontakt

redakcja(at)hintigo.pl

telefon: (+351) 300 404 470

Rua Alfredo Allen, 455 e 461
Porto, Portugalia

Reklama

Adclick SA
Daria Śpiewok
email: daria.spiewok(at)adclick.pt