ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
17 Lip, 2018 - 13:22
Nowe mieszkania w Warszawie na sprzedaż - rynek pierwotny

Nowe mieszkania w Warszawie na sprzedaż – rynek pierwotny

ARTYKUŁ PARTNERA

Szukasz mieszkania w Warszawie? Położonego blisko centrum, a może terenów zielonych? Funkcjonalne i przytulne, na osiedlu z infrastrukturą dla dzieci, o wysokim standardzie, a może dwupoziomowe? Sprawdź najnowszą ofertę mieszkań w Warszawie!

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Deweloperzy oferują nam niezmiernie obszerny i urozmaicony wybór mieszkań i inwestycji zlokalizowanych w różnych częściach miasta – zarówno w samym centrum, jak również w spokojnych willowych dzielnicach. Jak znaleźć mieszkanie w Warszawie na miarę potrzeb?

Poniżej przedstawiona została listę najnowszych i atrakcyjnych inwestycji z rynku pierwotnego w stolicy!

1. Mieszkania w Warszawie: ATAL Marina Apartamenty – Grupa ATAL

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Położony w dobrze skomunikowanej i równocześnie spokojnej części Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Miłośników spacerów oraz rowerowych wycieczek z pewnością urzeknie zielona okolica oraz znajdujący się w pobliżu Kanał Żerański.

Opis: Idealna propozycja dla osób ceniących sobie jakość i wysoki standard. Potencjalni mieszkańcy mogą wybierać zarówno spośród przytulnych kawalerek o powierzchni około 30 m2 aż do 125 m2, 4-pokojowych apartamentów. Mieszkania wyposażone zostaną w taras, balkon, loggię lub mały prywatny ogródek.

Projekt osiedla powstał w Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates. Dla przyszłych mieszkańców osiedla ATAL Marina deweloper przewidział także lokale usługowe, zielone dziedzińce oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt zostanie ponadto całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Data oddania inwestycji: Obecnie trwają prace nad budową II, III oraz IV etapu inwestycji, której ostateczne zakończenie przewidziane jest na lato 2018 roku.

Ceny: Ceny mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim zaczynają się od 6 100 zł/m2 brutto (sprawdź tutaj).

Dowiedz się więcej: Największe miasta w Polsce – TOP 11 >>

2. Mieszkania w Warszawie: Willa Ochota – Home Inwest

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Położone w jednej najstarszych i najchętniej wybieranych dzielnic do życia, apartamenty Willa Ochota znajdują się przy ulicy Mszczonowskiej 9, zapewniając mieszkańcóm Warszawy szybki dojazd do centrum.

Opis: Inwestycja deweloperska oferuje 41 mieszkań o przemyślanych układach funkcjonalnych. Mieszkania jednopokojowe zaczynają się od 20,17 m2, dwupokojowe od 33,10 m2, a trzypokojowe od 48,37 m2, stanowiąc idealne propozycje zarówno dla singli czy młodych par, jak i niewielkich rodzin z dziećmi.

Umiejscowienie mieszkań deweloperskich przy stacji kolejki WKD Warszawa Reduta Ordona czyni z inwestycji również dobrą propozycję pod wynajem. W pobliżu znajdziemy dwie duże galerie handlowe (Atrium Reduta oraz Blue City), jak również Park Szczęśliwicki, oferujący ogromne ilości terenów zielonych.

Data oddania inwestycji: Planowane oddanie mieszkań do użytku w 3 kw. 2019 roku.

Ceny: Ceny mieszkań w stanie deweloperskim zaczynają się od 8 900 zł/m2 (sprawdź tutaj).

Dowiedz się więcej: Mało znane i ciekawe miejsca w Warszawie >>

3. Mieszkania w Warszawie: Stacja Kazimierz – Polnord

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Inwestycja Stacja Kazimierz usytuowana jest przy ulicy Jana Kazimierza 1/29, na granicy dzielnic Wola i Odolany. Położenie mieszkań deweloperskich w sąsiedztwie Parku Powstańców Warszawy gwarantuje cichą, spokojną okolicę.

Opis: Składające się z V etapów osiedle Stacja Kazimierz oferuje bogaty wybór mieszkań dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Znajdziemy tu zarówno małe kawalerki czy mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne apartamenty mające nawet 5 pokoi.

Wyróżniająca się kaskadową elewacją zdobioną naturalnym kamieniem i zachowaniem dużej przestrzeni pomiędzy budynkami, Stacja Kazimierz to osiedle, które powstaje na terenie o wielkości ponad 6,4 ha, którego 1/4 zajmują eleganckie zielone strefy. Uroku niewątpliwie dodaje tu również 200-metrowy deptak, oświetlony innowacyjnymi latarniami, zaprojektowanymi przez Daniela Liebeskinda.

Data oddania inwestycji: Budynek 3 zostanie zakończony w sierpniu 2018, budynki 4a i 4b – w czerwcu 2018 r., zaś budynki z etapu nr 5 – w lutym 2020 r.

Ceny: Koszt metra kwadratowego nowych mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim zaczyna się od 7 175 zł/m2 (sprawdź tutaj).

4. Mieszkania w Warszawie: Mokosfera – Grupo Lar

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Tętniąca życiem, lubiana przez Warszawiaków dzielnica jaką jest Mokotów cały czas przyciąga nowe inwestycje, zarówno biurowe, jak i mieszkaniowe.

Opis: Nowoczesne osiedle utrzymane w eleganckim i modernistycznym stylu składa się z dwóch budynków, w których znaleźć można mieszkania w metrażu od 28 do 101 metrów kwadratowych. Zarówno kawalerki, jak i mieszkania 4-pokojowe wyróżniają duże balkony, a także przeszklenia zapewniające odpowiednie nasłonecznienie wnętrz.

W celu podniesienie komfortu mieszkańców, w budynkach zainstalowane zostaną nowoczesne windy szybkobieżne, prowadzące bezpośrednio do parkingu podziemnego.

Data oddania inwestycji: Termin oddania nowych mieszkań na osiedlu Mokosfera planowany jest na 3 kwartał 2020 roku.

Ceny: Ceny mieszkań zaczynają się od 8 000 zł.m2 (sprawdź tutaj).

5. Mieszkania w Warszawie: Aura Garden – Mill-Yon

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Zlokalizowana na warszawskim Mokotowie inwestycja, w rejonie Służewca Biurowego przy ul. Obrzeżnej C1, w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów.

Opis: Teren inwestycji wynosi 16 000 metrów kwadratowych. Osiedle Hubertus oferuje mieszkańcom bezpieczne strefy rekreacyjne i wypoczynkowe bez ruchu kołowego wewnątrz osiedla. Inwestycja składa się z 4, 5 oraz 6 piętrowych budynków, które korespondują wysokością z niską zabudową okolicy.

Jasne elewacje, pokaźna ilość przeszkleń, atrakcyjnie zaplanowany i realizowany koncept zieleni wraz z ponad 700-metrowym parkiem zaprojektowanym przy VI etapie osiedla powodują, że mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Hubertus to przedsięwzięcie dopasowane do wszelakich potrzeb oraz oczekiwań.

Data oddania inwestycji: Osiedle Hubertus składa się w sumie z sześciu etapów, niedawno zakończył się ostatni etap inwestycji, w skład którego wchodzi blisko 150 mieszkań, w tym także dwupoziomowe apartamenty.

Ceny: Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie na osiedlu Hubertus uzależnione są od numerów budynku:  II ETAP cena brutto od 6 990 zł do 7 990 zł/m2, III ETAP cena brutto od 6 900 zł do 8 320 zł//m2, IV ETAP cena brutto od 7 521 zł do 8 540 zł/m2 oraz V ETAP cena brutto od 7300 zł do 8 505 zł/m2 (sprawdź tutaj).

6. Mieszkania w Warszawie: FINALE APARTMENTS – EKO-PARK

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Inwestycja położona jest przy ul. Chodkiewicza na Mokotowie. Jedyna w swoim rodzaju lokalizacja w otulinie parku i bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego pozwala na prawdziwie bliski kontakt z naturą.

Opis: Nowość na warszawskiej mapie nieruchomości – trzy luksusowe rezydencje mieszkaniowe, oceniane obecnie jako jedne z najbardziej ekskluzywnych nowych mieszkań na Mokotowie na rynku pierwotnym. 27 kameralnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 147 do blisko 500 metrów kwadratowych.

Formuła open space, pokaźnych rozmiarów tarasy i ogrody zimowe to tylko kilka z nielicznych udogodnień Finale Apartments. O wyjątkowy komfort rezydencji zadbała renomowana pracownia KUL Architekci. Butikowy charakter, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne, niemal w całości przeszklone elewacje oraz najwyższy standard wykonania przyciągają nabywców z segmentu premium.

Data oddania inwestycji: Butikowa inwestycja mieszkaniowa na osiedlu EKO-PARK została oddana pod koniec 2017 roku. Wciąż istnieją wolne mieszkania na sprzedaż.

Ceny: Inwestor oficjalnie nie zdradza cen za metr kwadratowy.

7. Mieszkania w Warszawie: Na Woli – LC Corp S.A.

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Powstające przy ul. Sowińskiego, mieszkania inwestycji Na Woli stanowią okazję do zamieszkania w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dotychczas wybudowano 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. Aktualnie trwają prace nad rozpoczęciem budowy kolejnych etapów zlokalizowanych od strony ul. Nakielskiej.

Opis: W ofercie przygotowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 30 do 79 m². W związku z czym atrakcyjne dla siebie lokum znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi, jak również inwestorzy szukający mieszkań pod wynajem.

Projekt łączy udanie trendy skandynawskiego wzornictwa, dzięki czemu gwarantuje ład i przestrzeń. Nowoczesna technologia budowlana oraz wysokiej jakości materiały pozwolą cieszyć się niskimi kosztami ogrzewania, zaś wygodny parking podziemny zadowoli wszystkich zmotoryzowanych.

Data oddania inwestycji: Aktualnie do oddania są jeszcze 4 etapy inwestycji, z czego pierwszy przypada na 3 kwartał 2018 roku, ostatni zaś na pierwszy kwartał 2020 roku.

Ceny: Ceny nowych mieszkań deweloperskich zaczynają się od 7 500 zł netto/m2 (sprawdź tutaj).

8. Mieszkania w Warszawie: Osiedle Saska – Dom Development S.A.

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Saska Kępa to dzielnica o niepowtarzalnym klimacie. Zlokalizowane przy ul. Bora-Komorowskiego nowe mieszkania dadzą mieszkańcom dostęp do wszystkich najważniejszych szlaków komunikacyjnych dzielnicy. W pobliżu znajduje się także Jezioro Gocławskie.

Opis: Architektura nowego warszawskiego osiedla doskonale wpisuje się w charakter okolicy. Deweloper przewiduje powstanie ośmiu niewysokich budynków o nowoczesnej bryle. Kameralne i pełne zieleni osiedle składa się z 347 nowych mieszkań.

Zgodnie z planami, każde z nich posiadać będzie w cenie ogródek, loggię lub balkon. Dostępne są zarówno przytulne 1-pokojowe studia, jak i przestronne 2-5 pokojowe mieszkania o powierzchni do 114 metrów kwadratowych. Osiedle posiadać będzie dwa place zabaw dla dzieci oraz strefę wypoczynku i relaksu.

Data oddania inwestycji: Mieszkania są gotowe do odbioru.

Ceny: Koszt metra kwadratowego wynosi od 7 790 do 9 090 zł. Istnieje także możliwość wykończenia mieszkań pod klucz (sprawdź tutaj).

9. Mieszkania w Warszawie: Rezydencja Brzozowy Zakątek – Polnord S.A.

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Rezydencja Brzozowy Zakątek mieści się na coraz bardziej prestiżowym Wilanowie, oferując 2 budynki mieszkalne, w których znaleźć możemy zarówno małe kawalerki (od 29 m2) do dużych 4-pokojowych lokali (75-92 m2). Oprócz mieszkań, inwestor przewidział także ogródki do 168 m2, tarasy do 51 m2 oraz loggie o wielkości do 11 m2.

Opis: Składająca się ze 107 lokali mieszkalnych, Rezydencja Brzozowy Zakątek to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i spokój. Inwestycja zrealizowana została w niskiej zabudowie. Loggie wyłożone drewnem, recepcja z naturalnego kamienia nadają osiedlu prestiżowy charakter.

W sąsiedztwie Rezydencji znajdują się choćby boiska sportowe, duży plac zabaw oraz placówki oświatowe (żłobek, przedszkole, szkoła przy ul. Ledóchowskiej). Kilka minut drogi dzieli nas od Rezerwatu Przyrody Skarpa Ursynowska czy Lasu Kabackiego.

Data oddania inwestycji: Planowane oddanie apartamentów do użytkowania przewidziane jest w 3 kwartale 2018 roku.

Ceny: Ceny metra kwadratowego mieszkań deweloperskich w tej inwestycji zaczynają się od 7 950 zł (sprawdź tutaj).

Urozmaicone powierzchnie, począwszy od kawalerek, a skończywszy na przestronnych apartamentach. Rynek pierwotny w Warszawie to niezwykle szeroka gama mieszkań i apartamentów, stanowiących coraz ciekawsze i bardziej niekonwencjonalne propozycje architektoniczne. Szukając mieszkań deweloperskich w stolicy, każdy powinien znaleźć tu swoje wymarzone gniazdko!

ZOBACZ RÓWNIEŻ