Anna Wezgraj da Silva
Anna Wezgraj da Silva
21 Mar, 2017 - 11:51

Nauka angielskiego – najlepsze kursy i szkoły językowe w Polsce

Anna Wezgraj da Silva

Nauka angielskiego: oferty, ceny i lokalizacja. Którą szkołę językową wybrać?

Skuteczna nauka angielskiego powinna się opierać na odpowiedniej metodzie nauczania, dobrze przygotowanym programie kursu oraz doświadczonej kadrze lektorskiej. Niska cena, dogodna lokalizacja oraz ogólna renoma to kolejne argumenty przemawiające za wyborem danej szkoły językowej.

Nauka angielskiego – którą szkołę wybrać?

Profi-Lingua, lokalizacja w 13 miastach (sprawdź tutaj)

Profi-Lingua to szkoła językowa posiadająca wiele oddziałów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Oferta szkoły obejmuje kursy standardowe (indywidulane i grupowe), egzaminacyjne, dla firm, intensywne, wakacyjne oraz maturalne.

W ramach promocji można skorzystać z nauki drugiego języka gratis. Dodatkową atrakcją jest karta zniżkowa Prestige Club, dzięki której można otrzymać wiele upustów w różnych punktach handlowychi usługowych, np. w Starbucks Coffee.

Koszt kursu: od 549 zł/semestr

empik school, lokalizacja w 26 miastach (sprawdź tutaj)

Nauka angielskiego w empik school to kursy dla dzieci i dorosłych, kursy dla firm, kursy egzaminacyjne i online z lektorem oraz obozy językowe.

Możliwe są również zapisy na wyspecjalizowane kursy, np. z zakresu gramatyki, wakacyjnych konwersacji czy poprawnej wymowy, istnieje nawet kurs użytkowy odnośnie życia codziennego w Wielkiej Brytanii.

Koszt kursu: od 436 zł/semestr

Dowiedz się więcej: Szkolenia i kursy – sposób na rozwój osobisty i zawodowy >>

TFLS, Warszawa (sprawdź tutaj)

Szkoła językowa oferuje kursy ogólne, egzaminacyjne, konwersacyjne oraz ogólne z elementami komunikacji w środowisku pracy. Wybrene oferty obejmują również darmowy kurs drugiego języka.

TFLS zatrudnia aż 200 lektorów, z których 30 to Native Speakers. W 2016 roku szkoła zajęła 2 miejsce w rankingu szkół językowych Warsaw Business Journal.

Koszt kursu: od 599 zł/semestr

Dowiedz się więcej: Nauka języka obcego – czego unikać podczas nauki >>

Nauka angielskiego - najlepsze kursy i szkoły językowe

T&T (Teaching & Travel), Warszawa (sprawdź tutaj)

Szkoła językowa T&T obejmuje kurs nauki angielskiego w formie zajęć indywidualnych I grupowych, kursy przygotowujące do matury i egzaminów Cambridge oraz szkolenia dla firm i instytucji. Kursy grupowe składają się zawsze z małych grup (3-6 osób).

Poza ofertą nauki angielskiego w Polsce, T&T oferuje również kursy językowe za granicą i obozy młodzieżowe.

Koszt kursu: od 640 zł/semestr

BRITISH CENTRE, Łódź (sprawdź tutaj)

BRITISH CENTRE w Łodzi to szkoła językowa mająca w swojej ofercie kursy indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla firm. Placówka przeprowadza również egzaminy Cambridge w ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego. W ofercie szkoły dostępne są również kursy dedykowane obcokrajowcom oraz intensywne kursy wakacyjne.

Koszt kursu: od 700 zł/semestr

Dowiedz się więcej: Darmowe kursy językowe online – najlepsze platformy >>

Speak Up, lokalizacja w 27 miastach (sprawdź tutaj)

Nauka angielskiego w Speak Up to oferta dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Dostępne są również weekendowe warsztaty językowe o wybranej tematyce (np. jak napisać CV po angielsku) oraz kursy angielskiego dla firm.

Placówki szkoły rozmieszczone są na terenie całej Polski, zajęcia prowadzone są w małych grupach, a każdemu słuchaczowi gwarantowane jest indywidualne podejście podczas pracy z lektorem.

Koszt kursu: cena dostępna po wypełnieniu formularza i rozmowie z konsultantem

ZOBACZ RÓWNIEŻ