Urszula Stanisławska-Hunek
Urszula Stanisławska-Hunek
20 Cze, 2017 - 16:20

Najlepsze sklepy internetowe z ubraniami

Urszula Stanisławska-Hunek

Sklepy internetowe z odzieżą to rozwiązanie wygodne dla klientów i sprzedawców. Wskazujemy najlepsze, naszym zdaniem, sklepy odzieżowe online.

Sklepy internetowe – dlaczego nie stacjonarne?

Sklepy internetowe to wygoda zakupów. Ich dynamicznie wzrastająca popularność wskazuje, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę kupowania odzieży. Dlaczego?

Sklepy odzieżowe online gwarantują ogromną dostępność towarów – różnorodność marek, fasonów, kolorów to niewątpliwa zaleta asortymentu oferowanego przez sklepy odzieżowe w internecie. Tutaj nie ma problemu z wyborem towaru. Co więcej, zakupy można robić o każdej porze dnia i nocy. Sklepy internetowe działają przez całą dobę i umożliwiają klientom korzystanie z bogactwa asortymentu przez 24 godziny. Zaletą jest także szybkość wykonywania transakcji oraz dostęp do różnorodnych sklepów jednocześnie.

Sklepy internetowe to także bogata oferta połączona z szerokim zakresem przecen i bonusów, które mają zachęcić potencjalnych klientów do dokonywania zakupów. Współcześnie sklepy odzieżowe online umożliwiają dokonywanie płatności w sposób wygodny i szybki, dostosowany do możliwości i oczekiwań klienta.

Handel internetowy znalazł rozwiązanie także dla problemu kupowania rzeczy bez mierzenia. Największe portale sprzedażowe umożliwiają zwrot zakupionych produktów w terminie nawet do 100 dni od daty zakupu. Teraz z powodzeniem można zamówić upatrzone ciuchy, przymierzyć je w domu, a następnie odesłać na adres sklepu bez problemu uzyskując zwrot zapłaconych pieniędzy.

Porównywarki cen i serwisy z opiniami

Zakupy w internecie mają także inne zalety. Obieg informacji w sieci jest szybki i umożliwia uzyskanie opinii innych użytkowników na temat danego produktu. Co więcej, internet dostarcza swoim użytkownikom takie narzędzia, jak porównywarki cen, dzięki którym szybko i wiarygodnie można znaleźć najniższą cenę w internecie dla konkretnego towaru.

Przykładem strony internetowej pomagającej racjonalizacji zakupów jest Opineo.pl, która jest największym w Polsce serwisem gromadzącym opinie konsumentów na temat sklepów internetowych.

Najlepiej oceniane sklepy odzieżowe online

W zestawieniu stworzonym przez Opinieo.pl oceniane były tylko te sklepy internetowe, w których znalazły się takie produkty jak odzież, obuwie i dodatki.

Przy ocenie potrzebnej do stworzenia rankingu najwyżej ocenianych sklepów internetowych konsumenci brali pod uwagę nie tylko czas realizacji zamówienia, ale również jakość obsługi klienta oraz jakość opakowania przesyłki.

Na pierwszym miejscu znalazł się sklep.wittchen.com, eobuwie.pl, rockmetalshop.pl, butyjana.pl. Kolejne w rankingu są answear.com, zalando.pl, topsecret.pl, sarenza.pl, sinsay.pl, unhman.pl.

Z roku na rok konkurencja staje się coraz bardziej zacięta. Dlatego do internetowego biznesu dołączyły również tacy potentaci branży odzieżowej, jak: H&M, Zara, Reserved czy Cropp. Bardzo szybko przebiły się do czołówki najlepiej zarabiających i najlepszych sklepów pod każdym względem w Internecie.

Sklepy odzieżowe online oferują najlepsze warunki dla klientów a czasami i modę, której nie znajdziemy w sklepie stacjonarnym. Wyżej wymienione sklepy są jednymi z najbardziej popularnych sklepów internetowych, gdzie dbałość o klienta stawiana jest na pierwszym miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ