ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
06 Maj, 2017 - 00:00
Mieszkanie na sprzedaż: na jakich stronach umieścić ogłoszenie?

Mieszkanie na sprzedaż: na jakich stronach umieścić ogłoszenie?

ARTYKUŁ PARTNERA

Mając mieszkanie na sprzedaż musimy włożyć dużo wysiłku, aby znaleźć kupca. Warto umieścić ogłoszenie na internetowych portalach o dużym zasięgu.

Mieszkanie na sprzedaż wymaga odpowiedniej reklamy i skutecznego ogłoszenia, które pozwoli nam zyskać jak największe grono potencjalnych nabywców nieruchomości.

Chociaż wciąż skuteczną metodą jest zamieszczanie ofert sprzedaży w lokalnych mediach czy na witrynach pobliskich sklepów, warto skorzystać jednocześnie z internetowych portali sprzedażowych, które pozwolą nam dotrzeć do większej liczby zainteresowanych. Z których stron online warto skorzystać?

domy.pl

Domy.pl to jeden z największych polskich portali mieszkaniowych gromadzących setki tysięcy ofert i przykuwających uwagę wielu poszukujących własnego lokum. Pozwala na wyszukiwanie ogłoszeń z uwzględnieniem lokalizacji, wybranego rodzaju nieruchomości, jego ceny i powierzchni. Zamieszczenie oferty jest płatne (darmowe ogłoszenie obejmuje jedynie wynajem pokoju).

dom.gratka.pl

Ogłoszenie dotyczące sprzedaży mieszkania można zamieścić również na popularnym i często odwiedzanym portalu dom.gratka.pl w kategorii „nieruchomości”. Koszty wystawienia oferty zaczynają się już od 11 złotych za miesiąc, a ogłoszenie widoczne będzie nie tylko dla użytkowników wskazanego portalu, ale również dla korzystających z witryny nasze.miasto.pl i lokalnego serwisu Metropolia Warszawska.

otodom.pl

Na portalu otodom.pl ogłoszenie dodać można w interesującej nas kategorii. Mieszkanie na sprzedaż zareklamować można dodając wybraną ilość zdjęć, a nawet zamieszczając film reklamowy. Przed publikacją ocenić możemy wygląd ogłoszenia na podglądzie.

nieruchomosci.pl

Mieszkanie na sprzedaż wystawić można również na ogólnopolskim portalu nieruchomosci.pl. Koszt publikacji oferty w serwisie zależy od wybranej opcji (Standard, Optimum lub Premium) i okresu, w jakim oferta będzie na portalu dostępna i wyświetlana.

domiporta.pl

Domiporta to istniejący od 2006 roku portal ułatwiający wynajem i sprzedaż nieruchomości. Jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów mieszkaniowych umożliwia publikacją ogłoszenia w cenach zaczynających się od niecałych 20 złotych. Zgodnie z danymi podanymi na stronie portalu liczba indywidualnych użytkowników poszukujących mieszkania za pośrednictwem portalu domiporta.pl wynosi ponad 400 tysięcy tygodniowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ