Michał Nielub
Michał Nielub
20 Cze, 2017 - 16:05

Meble ogrodowe – 10 najlepszych okazji

Michał Nielub

Jeżeli dysponujemy kawałkiem własnej działki, z całą pewnością meble ogrodowe pozwolą nam na wypoczynek. Sezon wiosenno-letni obfituje w różne okazje. Jakie są najlepsze z nich?

10. Huśtawka ogrodowa – Bricomarche – 649,00 zł

Meble ogrodowe w tej europejskiej sieci marketów budowlanych znalazły się w najnowszej gazetce. W 160 sklepach na terenie całej Polski można nabyć w promocyjnych cenach np. huśtawkę ogrodową. Została wykonana z ciemnoszarej stali oraz drewna i można ją zakupić w cenie 649 zł.

(sprawdź tutaj)

9. Zestaw mebli ogrodowych Cino – Leroy Merlin – 799,00 zł

Jeżeli zależy nam, aby stworzyć sobie przyjemne i komfortowe miejsce we własnym ogrodzie, warto przyjrzeć się ofercie promocyjnej przygotowanej przez Leroy Merlin. Zestaw mebli ogrodowych obejmuje 6 krzeseł, jeden stół oraz parasol. Całość wykonana jest zarówno z metalu, jak i ze szkła. Produkt został przeceniony z 999 zł na 699 zł, co z pewnością zadowoli nasz portfel. Dodatkową korzyścią jest fakt, że zakup mebli ogrodowych dostaniemy karty podarunkowe. Powyżej 1000 zł otrzymamy 100 zł, powyżej 2000 zł dostaniemy kartę o wartości 300 zł, zaś za zakupy powyżej 3000 zł dostaniemy 500 zł na dalsze zakupy.

(sprawdź tutaj)

8. Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu Loire – Castorama – 698,00 zł

Miłośnicy stylowych ogrodów powinni zwrócić uwagę na ofertę, która znajduje się w gazetce marketów Castorama. Zestaw mebli ogrodowych Loire obejmuje dwa krzesła, stół oraz sofę. Wykonane zostały z estetycznie wyglądającego technorattanu. Produkt dostępny w atrakcyjnej cenie 747 zł. Do ceny należy doliczyć jednak zakup poduszek, w cenie 35 zł każda.

(sprawdź tutaj)

7. Huśtawka ogrodowa OPP – Castorama – 198,00 zł

Jeżeli interesują nas rozwiązania budżetowe, a jednocześnie chcemy zapewnić sobie komfort na własnym ogrodzie, Castorama przygotowała huśtawkę ogrodową w bardzo atrakcyjniej cenie. Wykonana została w całości ze stali, z miękkimi siedziskami. Koszt takiego mebla wynosi 198 zł, co sprawia, że jest to jedna z najtańszych ofert na rynku.

(sprawdź tutaj)

6. Zestaw mebli ogrodowych OPP Sakar – Castorama – 1198,00 zł

Jesteśmy fanami połączenia ciepłego drewna oraz beżowej tapicerki? Castorama przygotowała atrakcyjną ofertę na komfortowe meble ogrodowe właśnie w połączeniu takiej kolorystyki. W ofercie wiosenno-letniej ten zestaw można nabyć w cenie 1198 zł.

(sprawdź tutaj)

5. Zestaw wypoczynkowy EBELTOFT pl – JYSK – 725,00 zł

JYSK również przygotował wyjątkową ofertę cenową. W najnowszej gazetce przecenił część asortymentu o 70%. Promocją objęte są również niektóre meble ogrodowe. Zestaw wypoczynkowy składający się z dwóch foteli, kanapy i stołu można nabyć w cenie 725 zł. Do zakupu otrzymujemy poduszki gratis, co sprawia, że oferta jest naprawdę bardzo konkurencyjna na rynku i warto się nad nią konkretnie zastanowić.

(sprawdź tutaj)

4. Corfu Fiesta Curver Brąz – www.meble.ogrodowe.pl – 1649,00 zł

Sklep internetowy www.meble.ogrodowe.pl przygotował nie lada ofertę. Miłośnicy komfortu mogą zakupić meble ogrodowe, które składają się ze stołu, dwóch foteli oraz dwóch sof w cenie 1649 zł. Zaprojektowane zostały po to, aby zapewnić udany wypoczynek na świeżym powietrzu. Elegancki design i wytrzymałe tworzywo sztuczne imitujące technorattan zagwarantują satysfakcję i komfort na długie lata.

(sprawdź tutaj)

3. Zestaw mebli z technorattanu Darvin NAC Happy Garden – Praktiker – 1999,00 zł

Markety Praktiker również postanowiły zachwycić swoich klientów. Wprowadzili do swojej oferty stylowe, białe i wygodne meble ogrodowe wykonane z technorattanu najwyższej jakości. Zestaw składa się z dwóch foteli, jednej sofy oraz stół, co zapewni wypoczynek maksymalnie 4 osobom. Cena jest naprawdę atrakcyjna, zważywszy na jakość i wynosi 1999 zł.

(sprawdź tutaj)

2. Zestaw mebli ogrodowych California 3 Seater Grafit – ogrodosfera.pl – 2049,00 zł

Sklep internetowy ogrodosfera.pl specjalizuje się w meblach ogrodowych. Nie powinien dziwić więc fakt, że w swojej ofercie wiosenno-letniej mocno przecenił wiele sprzedawanych produktów. Do najciekawszych promocji należy zestaw ogrodowy, który składa się z 2 foteli, sofy i stołu. Wykonane zostały z technorattanu. Przy zakupie dostaniemy poduszki całkowicie gratis. Cena jest również przyjemna, co użytkowanie i wynosi 2049 zł, zamiast 2699 zł.

(sprawdź tutaj)

1. Zestaw mebli ogrodowych TOKIO – Leroy Merlin – 2990,00 zł

Pomimo wiosny obfitującej w promocje i dużego wyboru, to właśnie Leroy Merlin postanowiło wprawić w szok nawet największych sceptyków. Zaoferował swoim klientom okazję, której nie można pominąć bez chwili refleksji. Zestaw mebli ogrodowych, składający się z dwóch kanap, mogących pomieścić do 6 osób oraz stołu kawowego, został przeceniony o 3000 zł. Pierwotna cena wynosi 5999 zł, aktualnie jest dostępna w promocyjnej cenie 2999 zł. Warto pamiętać również o wspomnianych wyżej kartach podarunkowych, w związku z czym zakup tego zestawu razem z dowolnym innym produktem spowoduje, że dostaniemy 500 zł na dalsze zakupy.

(sprawdź tutaj)

Tegoroczna oferta na meble ogrodowe jest bogata w okazje. Klienci mają w czym wybierać, zaś markety stosują coraz ciekawsze sposoby na ściągnięcie ich uwagi. Jednak jak to bywa z okazjami – kupujmy z głową. Nie dajmy się zwieść niską ceną produktu. Dokładnie przemyślmy, czego dokładnie potrzebujemy. Pozwoli nam to uniknąć wydania dużej sumy pieniędzy na produkt, którego funkcjonalności nie wykorzystamy w pełni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ