ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
02 Paź, 2017 - 02:00
Lampki zewnętrzne do ogrodu i na taras – świąteczny klimat nie tylko w domowym zaciszu

Lampki zewnętrzne do ogrodu i na taras – świąteczny klimat nie tylko w domowym zaciszu

ARTYKUŁ PARTNERA

Okres zimowy i świąteczny to czas, kiedy nie tylko chętnie dekorujemy nasze domy, ale także szczególną uwagę poświęcamy ogrodom oraz balkonom.

Nie ma chyba na świecie osoby, której święta Bożego Narodzenia nie kojarzyłyby się z dekoracjami świetlnymi. Jeśli pragniesz nadać swojemu podwórku i balkonowi niepowtarzalny świąteczny klimat, w swoich przedświątecznych zakupach koniecznie uwzględnij także lampki zewnętrzne.

Lampki zewnętrzne a zwykłe lampki choinkowe

Pragnąc przyozdobić nasz ogród kolorowymi światełkami wybierajmy tylko lampki zewnętrzne. Jedynie ten rodzaj świetlnych ozdób jest bowiem przeznaczony do umieszczenia na zewnątrz pomieszczeń. Do tego celu nie będą się natomiast nadawały zwykłe lampki choinkowe, gdyż nie są one odporne na działanie mrozu, wilgoci oraz wiatru.

Lampki zewnętrzne posiadają odpowiednią konstrukcję oraz zabezpieczenia, które zapewniają im sprawne działanie nawet podczas największych mrozów. Kupując lampki przeznaczone do montażu na zewnątrz nie będziemy musieli się więc martwić o ich sprawność, a przede wszystkim o bezpieczeństwo ich użytkowania.

Jak efektownie udekorować nasz ogród i balkon za pomocą lampek zewnętrznych?

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów lampek zewnętrznych. Jeśli chcemy, aby nasze dekoracje świetlne swoim wyglądem przypominały śnieg i szron, postawmy na lampki zewnętrzne świecące stałym lub zmiennym światłem w odcieniu zimnej bieli. Takie lampki możemy wykorzystać np. do przystrojenia krzewów i drzew obecnych w naszym ogrodzie.

Ciekawą opcją są także gotowe girlandy z lampek, które możemy umieścić np. nad wejściem do domu. Miłośnicy bardziej kolorowych dekoracji świątecznych mogą z kolei postawić na lampki zewnętrzne w różnych kolorach, które ubarwią ich podwórko. Kolorowe lampki zewnętrzne z pewnością spodobają się także dzieciom, które chętnie będą bawiły się na tak udekorowanym podwórku.

Lampki zewnętrzne możemy wykorzystać także do ozdobienia naszego balkonu lub tarasu zewnętrznego. W tym celu najlepiej sprawdzi się dość długi łańcuch lampek, którym można np. obwinąć balustradę tarasu. Lampki fantastycznie będą się także prezentowały zawieszone z zewnętrznej strony okien, dzięki czemu ich obecność od strony podwórka nie będzie utrudniała ich otwierania ani uchylania.

Gdzie kupić lampki zewnętrzne? Internet a sklepy stacjonarne

Lampki zewnętrzne najczęściej kupujemy w okresie przedświątecznym, kiedy znajdują się one w ofercie sklepów stacjonarnych. Często jednak zdarza się tak, że wybrany przez nas model lampek jest niedostępny lub żadne z obecnych na półkach sklepowych ozdób nie spełniają naszych oczekiwań.

Czy w takim wypadku musimy zrezygnować z naszych marzeń o pięknie przystrojonym podwórku lub balkonie? Wcale nie! Wystarczy bowiem skorzystać z oferty sklepów internetowych, które posiadają znacznie większy wybór ozdób świetlnych dodatkowo w znacznie niższych cenach niż supermarkety. Możemy kupić nasze wymarzone lampki zewnętrzne w TwojPasaz.pl, sklepie online, który posiada w swojej ofercie ich rozmaite modele, kolory oraz formy.