• Przedawnienie kredytu – myśli o nim spora rzesza kredytobiorców, mających problem z płynnością finansową. Okazuje się jednak, że skorzystanie z przedawnienia nie zawsze jest proste. Nie zawsze jest też korzystne. Jeśli więc ciążą na Tobie zobowiązania, sprawdź, jak działa przedawnienie długu.
  • Restrukturyzacja kredytu to narzędzie stworzone z myślą o kredytobiorcach nieradzących sobie ze spłatą zadłużenia. Sprawdź, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli Twoja sytuacja finansowa uległa diametralnej zmianie i nie jesteś już w stanie spłacać rat kredytu na czas, z pewnością ten temat Cię zainteresuje!
  • Kredyt a pożyczka – oba słowa tylko pozornie znaczą ten sam produkt finansowy. Dzięki nam nauczysz się je rozróżniać i właściwie rozumieć ich reklamy! Dowiesz się także, jakie są najczęstsze rodzaje kredytów i pożyczek oraz jakie konsekwencje wiążą się z zaciągnięciem tych zobowiązań finansowych.

Posiadasz kredyt hipoteczny w walucie obcej? Czy wiesz, że rekomendacja S umożliwia Ci jego spłatę bezpośrednio w walucie kredytu? Sprawdź, ile możesz zyskać.