Wahania kursu franka szwajcarskiego doprowadziły do poważnych tarapatów finansowych wielu kredytobiorców. Raty kredytów hipotecznych znacznie wzrosły. Dowiedz się czy możliwe jest umorzenie kredytu we frankach, w jaki sposób tego dokonać i jakie wiążą się z tym konsekwencje. Czytaj dalej!
0
 • Restrukturyzacja kredytu to narzędzie stworzone z myślą o kredytobiorcach nieradzących sobie ze spłatą zadłużenia. Sprawdź, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli Twoja sytuacja finansowa uległa diametralnej zmianie i nie jesteś już w stanie spłacać rat kredytu na czas, z pewnością ten temat Cię zainteresuje!
  0
 • Kredyt a pożyczka – oba słowa tylko pozornie znaczą ten sam produkt finansowy. Dzięki nam nauczysz się je rozróżniać i właściwie rozumieć ich reklamy! Dowiesz się także, jakie są najczęstsze rodzaje kredytów i pożyczek oraz jakie konsekwencje wiążą się z zaciągnięciem tych zobowiązań finansowych.
  0
 • Umorzenie kredytu to dla wielu osób jedyny sposób na wyrwanie się z pętli zadłużenia. Jak to zrobić? Sprawdź, kiedy umorzenie długu jest możliwe i co dzieje się po umorzeniu kredytu lub ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Dowiedz się również, czy możliwe jest umorzenie kredytu studenckiego.
  0
 • Planujesz wziąć kredyt? Zastanawiasz się, jak historia kredytowa wpłynie na Twoją zdolność? Sprawdź, dlaczego jest tak ważna i kiedy się przydaje. Poznaj najistotniejsze zasady dobrej historii kredytowej i dowiedz się, jak ją budować już na kilka lat przed zaciągnięciem zobowiązania kredytowego.
  0

Jednym z zabezpieczeń pod pożyczkę lub kredyt jest weksel. To zobowiązanie bezwarunkowe i warto, aby dłużnik wekslowy wiedział o tym jak najwięcej. Dowiedz się więc, kim właściwie jest ów dłużnik i o czym koniecznie musi pamiętać. Na co wystawca weksla musi zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy!
0