Wniosek o umorzenie kredytu po śmierci kredytobiorcy to dobre rozwiązanie zwłaszcza, gdy pozostawiony przez zmarłego kredyt jest ubezpieczony. Sprawdź co powinieneś wiedzieć o umorzeniu kredytu bankowego. Wyjaśniamy kto może złożyć wniosek, jak powinien wyglądać i jakich elementów nie powinno w nim zabraknąć.
0
 • Kredyt a pożyczka – oba słowa tylko pozornie znaczą ten sam produkt finansowy. Dzięki nam nauczysz się je rozróżniać i właściwie rozumieć ich reklamy! Dowiesz się także, jakie są najczęstsze rodzaje kredytów i pożyczek oraz jakie konsekwencje wiążą się z zaciągnięciem tych zobowiązań finansowych.
  0
 • Umorzenie kredytu to dla wielu osób jedyny sposób na wyrwanie się z pętli zadłużenia. Jak to zrobić? Sprawdź, kiedy umorzenie długu jest możliwe i co dzieje się po umorzeniu kredytu lub ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Dowiedz się również, czy możliwe jest umorzenie kredytu studenckiego.
  0
 • Planujesz wziąć kredyt? Zastanawiasz się, jak historia kredytowa wpłynie na Twoją zdolność? Sprawdź, dlaczego jest tak ważna i kiedy się przydaje. Poznaj najistotniejsze zasady dobrej historii kredytowej i dowiedz się, jak ją budować już na kilka lat przed zaciągnięciem zobowiązania kredytowego.
  0
 • Kredyt inwestycyjny to instrument finansowy, wspierający przedsiębiorców w realizacji planów inwestycyjnych. Zobacz, komu może się przydać i w jakich sytuacjach.
  0
 • Kredyt kupiecki, czyli pozabankowa forma kredytowania transakcji, udzielana przez przedsiębiorcę jego kontrahentom.  Sprawdź, na czym polega i komu jest dedykowany.
  0
 • Posiadasz kredyt hipoteczny w walucie obcej? Czy wiesz, że rekomendacja S umożliwia Ci jego spłatę bezpośrednio w walucie kredytu? Sprawdź, ile możesz zyskać.
  0
 • Jednym z zabezpieczeń pod pożyczkę lub kredyt jest weksel. To zobowiązanie bezwarunkowe i warto, aby dłużnik wekslowy wiedział o tym jak najwięcej. Dowiedz się więc, kim właściwie jest ów dłużnik i o czym koniecznie musi pamiętać. Na co wystawca weksla musi zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy!
  0

Chcesz wziąć pożyczkę i zastanawiasz się, czy widniejesz w rejestrze BIG...a może BIK? Dowiedz się, czym jest BIG, czym jest BIK, czym się różnią i jak można do nich trafić.
0