• Przelew bankowy, polecenie wpłaty, a może druk przelewu? Na poczcie, w banku, a może z własnego komputera - w domowym zaciszu? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni druk i poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces przelewu. Dzięki nam dowiesz się, jak wypełnić polecenie przelewu i nie popełnisz żadnego błędu.
  • Czy dla dłużnika poddanego egzekucji komorniczej jest ratunek? Jak wygląda proces zajęcia konta bankowego po zmianach? Konto w SKOK-u a komornik – wyjaśniamy, czy posiadacze rachunków osobistych otwartych w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-rozliczeniowych mogą uciec przez egzekucją komorniczą?
  • Przelew BlueCash to nowoczesny przelew bankowy zapewniający natychmiastowy transfer środków (nawet w 15 sekund!). Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób możesz z niego skorzystać. Poznaj wszystkie zalety i wady przelewu BlueCash oraz przeczytaj dla kogo będzie to dobra alternatywa dla systemu Elixir.
  • Masz wolne środki pieniężne i chcesz umieścić je na lokacie? Sprawdź aktualny ranking lokat krótkoterminowych oraz długoterminowych i wybierz najlepszą dla siebie. Poznaj TOP 5 najbardziej opłacalnych obecnie lokat i dowiedz się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas wyboru.

Konto bankowe – jaki rodzaj wybrać i gdzie szukać najlepszej oferty? Czy konto za zero naprawdę istnieje? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o koncie bankowym. Dowiedz się, czym wyróżnia się konto osobiste, firmowe, oszczędnościowe, pomocnicze i walutowe. Poznaj najważniejsze zasady obowiązujące przy wyborze konta.