Czy komornik może zająć kontro firmowe za prywatne długi? Jaki wpływ na egzekucję komorniczą  ma forma prowadzonej działalności? Czy do środków zgromadzonych na koncie firmowym stosuje się kwotę wolą od zajęcia? Omawiamy najważniejsze kwestie związane z zajęciem komorniczym firmowego konta bankowego.
  • Lokata strukturyzowana potencjalnie daje szansę na większe zyski niż tradycyjna lokata bankowa. Czy rzeczywiście tak jest i czy warto z niej skorzystać?
  • Bankowy Fundusz Gwarancyjny to instytucja zapewniająca bezpieczeństwo naszych oszczędności. Każdy chce mieć pewność, że długo gromadzone przez nas środki pieniężne, będą bezpieczne w instytucjach finansowych, do których je przekazujemy. Dowiedz się, jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni nasze depozyty.

  • Konto bankowe – jaki rodzaj wybrać i gdzie szukać najlepszej oferty? Czy konto za zero naprawdę istnieje? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o koncie bankowym. Dowiedz się, czym wyróżnia się konto osobiste, firmowe, oszczędnościowe, pomocnicze i walutowe. Poznaj najważniejsze zasady obowiązujące przy wyborze konta.