• Chcesz zabezpieczyć przyszłość finansową swojego dziecka, ale nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź, czy standardowa lokata dla dziecka będzie dobrym rozwiązaniem. Dowiedz się też, jakie w ogóle produkty oszczędnościowe z myślą o dzieciach proponują dzisiaj banki i które z nich są warte uwagi.
  • Każda egzekucja komornicza prędzej czy później kończy się dla dłużnika zajęciem jego konta bankowego. Sprawdź, jakie prawo do środków zgromadzonych na naszym koncie ma wierzyciel? Czy komornik może zająć konto oszczędnościowe? Jak wygląda procedura zajęcia konta i ile w tym roku wynosi kwota wolna od zajęcia?
  • Jak znaleźć tani przelew z UK do Polski? To pytanie nurtuje wielu Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii. Sposobów na jego wykonanie jest całkiem sporo i dzięki nim można uniknąć wysokich opłat związanych z przelewami bankowymi. TransferGo, kantory walutowe i inne. Zapraszamy do lektury!
  • Czy komornik może zająć kontro firmowe za prywatne długi? Jaki wpływ na egzekucję komorniczą  ma forma prowadzonej działalności? Czy do środków zgromadzonych na koncie firmowym stosuje się kwotę wolą od zajęcia? Omawiamy najważniejsze kwestie związane z zajęciem komorniczym firmowego konta bankowego.