Każda egzekucja komornicza prędzej czy później kończy się dla dłużnika zajęciem jego konta bankowego. Sprawdź, jakie prawo do środków zgromadzonych na naszym koncie ma wierzyciel? Czy komornik może zająć konto oszczędnościowe? Jak wygląda procedura zajęcia konta i ile w tym roku wynosi kwota wolna od zajęcia?
0
  • Przelew BlueCash to nowoczesny przelew bankowy zapewniający natychmiastowy transfer środków (nawet w 15 sekund!). Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób możesz z niego skorzystać. Poznaj wszystkie zalety i wady przelewu BlueCash oraz przeczytaj dla kogo będzie to dobra alternatywa dla systemu Elixir.
    0
  • Masz wolne środki pieniężne i chcesz umieścić je na lokacie? Sprawdź aktualny ranking lokat krótkoterminowych oraz długoterminowych i wybierz najlepszą dla siebie. Poznaj TOP 5 najbardziej opłacalnych obecnie lokat i dowiedz się, na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas wyboru.
    0

Lokata strukturyzowana potencjalnie daje szansę na większe zyski niż tradycyjna lokata bankowa. Czy rzeczywiście tak jest i czy warto z niej skorzystać?
0

Przelew SEPA to rozwiązanie, które umożliwia szybkie i relatywnie tanie przekazywanie środków do osób, które mieszkają na terenie Unii Europejskiej.
0