• Przelew bankowy, polecenie wpłaty, a może druk przelewu? Na poczcie, w banku, a może z własnego komputera - w domowym zaciszu? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni druk i poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces przelewu. Dzięki nam dowiesz się, jak wypełnić polecenie przelewu i nie popełnisz żadnego błędu.
  • Przelew BlueCash to nowoczesny przelew bankowy zapewniający natychmiastowy transfer środków (nawet w 15 sekund!). Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób możesz z niego skorzystać. Poznaj wszystkie zalety i wady przelewu BlueCash oraz przeczytaj dla kogo będzie to dobra alternatywa dla systemu Elixir.
  • Lokata strukturyzowana potencjalnie daje szansę na większe zyski niż tradycyjna lokata bankowa. Czy rzeczywiście tak jest i czy warto z niej skorzystać?

Bankowy Fundusz Gwarancyjny to instytucja zapewniająca bezpieczeństwo naszych oszczędności. Każdy chce mieć pewność, że długo gromadzone przez nas środki pieniężne, będą bezpieczne w instytucjach finansowych, do których je przekazujemy. Dowiedz się, jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni nasze depozyty.

Przelew bankowy to czynność, za której wykonanie pobierane są różne prowizje i opłaty. W zależności od rodzaju przelewu oraz banku, koszt realizacji może się znacząco różnić.