ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
10 Paź, 2018 - 15:09
Kalkulator leasingu – ile kosztuje bezpieczeństwo?

Kalkulator leasingu – ile kosztuje bezpieczeństwo?

ARTYKUŁ PARTNERA

W skali miesiąca koszt dodatkowego systemu, który poprawia bezpieczeństwo w aucie, jest niewielki, a może tak wiele zmienić w sytuacji zagrożenia. Kalkulator leasingu pozwoli udowodnić, jak niewielka kwota często dzieli kierowców od bezpieczniejszego podróżowania.

Leasing samochodowy – kalkulator pozwoli ci dobrać odpowiednią opcję

Nowy oraz dobrze wyposażony samochód to nie tylko gwarancja wygody, komfortu podróżowania kierowcy czy pasażerów, ale także często synonim bezpiecznego przemieszczania się po drogach. Zdecydowanie zbyt rzadko o tym myślą nabywcy nowych aut. Tymczasem Leasing EasyDrive dla samochodów Volkswagen, dzięki niskim ratom znacznie ułatwia dostęp do najnowszych technologii w tym zakresie. Kalkulator leasingu pozwoli ci poznać możliwości ofertowe!

Kalkulator leasingowy pozwala porównać raty

Leasing EasyDrive to nowoczesny instrument finansowy, który cechuje się niskimi ratami. Dzięki temu klient, który decyduje się na ten leasing, ma znacznie większe możliwości budżetowe niż w przypadku klasycznego leasingu. Innymi słowy, stać go na więcej. Oczywiście może tę różnicę zaoszczędzić, uważając, że zrobił interes życia, jednak korzystniej jest przemyśleć, czy nie warto byłoby jej zainwestować w dodatkowe wyposażenie auta, np. właśnie poprawiające bezpieczeństwo jazdy. Szczególnie, że dodatkowe wyposażenie nie podwyższa raty w znaczny sposób, czego dowiedzie kalkulator leasingu.

Kalkulator leasingu z autem w wersji podstawowej

Volkswagen T-Roc o poj. 1,5l TSI o mocy 150 KM z 6-biegową manualną skrzynią biegów, w wersji Advance kosztuje 89890 zł. To bogato wyposażone auto. W tej wersji znajdziemy m.in. skórzaną, multifunkcyjną kierownicę, system wykrywający pieszych na jezdni i dużo więcej użytecznych rozwiązań. Auto to w Leasingu EasyDrive można nabyć już od 442 zł netto miesięcznie. W tym celu należy:

  • Podpisać umowę leasingową na 24 miesiące.
  • Dokonać opłaty wstępnej w wysokości 30 proc. wartości pojazdu.
  • Zadeklarować przebieg auta do 20 tys. km rocznie.

Jednak okazuje się, że nawet w tym aucie można jeszcze poprawić bezpieczeństwo podróży.

Kalkulator leasingu samochodowego – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Do tego samochodu dołożyć można bowiem jako wyposażenie dodatkowe, np. system Blind Spot, który monitoruje martwe pole w lusterkach bocznych, ostrzegając przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu. Kosztuje on 1480 zł. Z pewnością warto też zainteresować się systemem Light Assist – automatycznie zmieniającym światła mijania na drogowe i na odwrót – w cenie 670 zł. Po dołożeniu obu, cena pojazdu wyniesie 92040 zł brutto. Jeśli parametry w kalkulatorze leasingowym pozostawione zostaną takie, jak opisane powyżej, miesięczna rata wzrośnie do 452 zł netto.

Łatwo więc wyliczyć, że dołożenie dwóch dodatkowych rozwiązań, które są w stanie jeszcze podwyższyć poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje Volkswagen T-Roc, będzie nabywcę kosztowało zaledwie 10 zł miesięcznie więcej, zgodnie z wyliczeniami kalkulatora leasingu. Czy taką sumę warto oszczędzić, jeśli stawką jest zdrowie i życie podróżnych?

ZOBACZ RÓWNIEŻ