ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
09 Sie, 2019 - 18:00
Ochrona w każdej sytuacji – jak wybrać dezodorant?

Ochrona w każdej sytuacji – jak wybrać dezodorant?

ARTYKUŁ PARTNERA

Każdego dnia spotyka nas wiele sytuacji, w których pocimy się nieco bardziej niż zazwyczaj. Ubranie się zbyt ciepło w stosunku do pogody, wejście z mrozu w kurtce prosto do ogrzanego pomieszczenia lub wyjątkowo upalny dzień czy stresujący egzamin – to tylko nieliczne przykłady, kiedy pocimy się intensywniej.

Trudno jest się uchronić przed niespodziewaną reakcją stresową czy nagłym przegrzaniem ciała – one się po prostu zdarzają. Można za to uchronić się przed plamami z potu dzięki L’Oréal Shirt Protect – antyperspirantowi o wyjątkowo skutecznym działaniu.

Czym jest L’Oréal Shirt Protect?

Seria antyperspirantów dla mężczyzn Men Expert to specjalistyczne kosmetyki o innowacyjnej formule.

Ich zadaniem jest przede wszystkim skuteczne absorbowanie potu, aby skóra pozostawała sucha przez wiele godzin. L’Oréal Shirt Protect dodatkowo zawiera substancje aktywne, które zapobiegają osadzaniu się zarówno słonego potu, jak i resztek kosmetyku na koszulkach. Dzięki temu T-shirty pozostają czyste i nie mają sztywnych, żółto-białych zacieków.

Jak działają antyperspiranty nowej generacji?

Najnowsze antyperspiranty L’Oréal nie działają wbrew naturze, hamując wydzielanie potu. Pozostawiają jednak po sobie taki efekt, jakby ten pot w ogóle się nie wydzielał – i właśnie o to chodzi! W rzeczywistości powlekają one skórę pod pachami warstwą ochronną kosmetyku zawierającego specjalne substancje aktywne.

Ich zadaniem jest wychwytywać i absorbować każdą cząsteczkę wilgoci, jaka pojawi się na skórze. Tym samym naturalna czynność wydzielnicza gruczołów potowych nie zostaje zablokowana i cały proces ochrony przed potem przebiega naturalnie i zdrowo.

Antyperspiranty zawierają także substancje bakteriobójcze, które tworzą na powierzchni skóry środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii i tym samym zapobiegające tworzeniu się brzydkiej woni potu.

Jak wybrać odpowiedni antyperspirant?

Jak każdy inny antyperspirant tej marki, L’Oréal Shirt Protect daje długotrwałą ochronę na 48 godzin i zapewnia świeży zapach. Jego dodatkowym atutem jest ochrona koszulek przed powstawaniem biało-żółtych śladów.

Jeśli więc to właśnie brudne T-shirty i niszczące się w upale koszule są Twoim podstawowym problemem, to właśnie w tę gamę produktów powinieneś zainwestować. Do wyboru masz wygodny w aplikacji spray lub roll-on. Wybierz tę formę aplikacji, która Ci najbardziej odpowiada.

Odpowiednio dobrany antyperspirant pozwoli zachować pewność siebie, świeżość i suchość przez wiele godzin w każdej, nawet najbardziej stresowej sytuacji i w każdych warunkach termicznych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ