ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
19 Wrz, 2017 - 09:02

Jak uzyskać pożyczkę w kryzysowej sytuacji – poradnik

ARTYKUŁ PARTNERA

Rynek usług pożyczkowych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie – pojawia się coraz więcej banków oraz firm oferujących dodatkowe środki na sfinansowanie dowolnego celu, nawet w przypadku osób, które miały problem ze spłatą wcześniejszych zobowiązań. Masz niespodziewany wydatek? Potrzebujesz pieniędzy na wyjazd zagraniczny, a może naprawę samochodu? Sprawdź jakie masz możliwości!

Pożyczki dla zadłużonych – czy to możliwe?

Mnogość ofert pożyczek sprawia, że coraz więcej Polaków ma problem ze spłatą zobowiązań. Statystyki pokazują, że pożyczamy coraz częściej, a wiele osób decyduje się na zaciągnięcie długu na spłatę poprzedniego zobowiązania.

Potencjalni pożyczkobiorcy posiadają też na swoim koncie niezapłacone mandaty lub rachunki, a to jest odnotowywane w różnego rodzaju rejestrach dłużników. W takiej sytuacji droga do otrzymania kredytu z banku jest często zamknięta – kredytodawcy skrupulatnie weryfikują BIK oraz KRD.

Rozwiązaniem może okazać się kredyt dla zadłużonych, który charakteryzuje się minimum formalności. Bardzo często oferty tego typu pochodzą od osób prywatnych, które zamieszczają ogłoszenia na różnego rodzaju portalach internetowych. Takie rozwiązania mogą okazać się pomocne również w przypadku osób, wobec których prowadzono egzekucję komorniczą.

Pożyczki z komornikiem to bardzo popularny rodzaj ofert, które zaciągają osoby nie mogące skorzystać z kredytów bankowych. Firmy udzielające takich zobowiązań gwarantują szybką decyzję, rozłożenie długu na dogodne raty i niewiele formalności.

Minimum formalności i szybka decyzja

Nie miałeś problemu ze spłatą zobowiązań, a Twoja historia kredytowa jest przejrzysta? Pomimo tego możesz napotkać trudności przy zaciąganiu kredytu, zwłaszcza jeśli nie jesteś w stanie udokumentować dochodów. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą pożyczki przez internet bez zaświadczeń, które pozwalają uzyskać nawet kilka tysięcy złotych na dowolny cel.

To doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w tzw. szarej strefie lub zatrudnionych na umowy cywilnoprawne. Nie trzeba nawet wychodzić z domu – wniosek składa się przez internet, a do weryfikacji klienta wystarczy wykonanie symbolicznego przelewu z własnego rachunku bankowego – często w wysokości 1 grosza. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest błyskawiczna – w przypadku wielu firm pieniądze są na koncie klienta nawet w ciągu 15 minut.