Michał Nielub
Michał Nielub
16 Cze, 2017 - 11:51

Grill ogrodowy, gazowy, elektryczny – 10 najlepszych okazji

Michał Nielub

Grill ogrodowy staje się niezbędnym wyposażeniem każdego domu w momencie, gdy robi się cieplej. Wraz z nadejściem sezonu grillowego, ruszyły również promocje. Jakie są najlepsze okazje?

Sezon grillowy już niedługo ruszy pełną parą. Warto się przygotować do niego, korzystając z jednej z poniższych okazji.

10. OBI Cleveland grill kulisty – 299 zł

Jest to ciekawy grill ogrodowy, dodatkowo wyposażony w dwie drewniane półki boczne oraz jedną dolną stalową. Umożliwi to przygotowanie i przyrządzenie produktów, nie spuszczając z oka tych już grillowanych. Dodatkowo posiada podwójny ruszt, dzięki czemu możemy przygotować więcej jedzenia w tym samym czasie. Estetyczny wygląd i duża przecena powodują, że warto zakupić ten produkt. Dostępny jest w marketach OBI i został przeceniony z 419 zł na 299 zł.

Grill kulisty OBI

9. Landmann Grill gazowy 126 cm x 105,5 cm – 699 zł

Jeżeli zależy nam na tym, aby grill ogrodowy nie był węglowy, warto rozważyć zakup produktu gazowego. Właściciel marki Landmann przygotował propozycję również i w tym przypadku. Wyposażony w cztery palniki, wykonany ze stali szlachetnej i posiadający ruszt ze stali emaliowanej grill ogrodowy sprawdzi się w każdych warunkach. Wyposażony jest również we wskaźnik temperatury, co ułatwi nam korzystanie z tego sprzętu. Przeceniony został w marketach OBI i jest dostępny za 699 zł, zamiast 899 zł.

Landmann Grill gazowy

8. Landman grill elektryczny stołowy – 139,00 zł

Mieszkając w bloku nie zawsze możemy sobie pozwolić na rozpalenie grilla. Jest to oczywiście teoretycznie możliwe, jeżeli mamy dostęp do balkonu – jednak z punktu widzenia bezpieczeństwa oraz uciążliwości dla sąsiadów – nie zawsze wskazane. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem grilla elektrycznego, który z jednej strony pozwoli nam na przygotowanie zdrowszych dań, niż w przypadku grillowania na węglu, z drugiej zaoszczędzimy sobie kłótni z sąsiadami. Dla osób, które nie mają balkonu w swoim mieszkaniu, ciekawą propozycją jest produkt marki Landmann. Nie posiada pokrywy, dzięki czemu możemy poczuć namiastkę grillowania na świeżym powietrzu. Dzięki niewielkim gabarytom, łatwo jest znaleźć dla niego miejsce w domowej kuchni. Waży niecałe 4 kg, co ułatwia jego przenoszenie. Dostępny jest w ofercie firmy Mega Maszyny w stałej cenie 139 zł. Jest to najniższa cena na rynku – średnia cena tego grilla wynosi  179 zł.

Grill elektryczny landmann

7. Russell Hobbs Family Grill 18870-56 – 139,00 zł

Jeżeli jednak nie jesteśmy zwolennikami zapachu grillowanego mięsa w naszym domu, warto rozważyć grill wyposażony w pokrywę. Takie wyposażenie posiada produkt marki Russell Hobbs. Posiada dodatkowo opcję odprowadzania tłuszczu, co ułatwia jego czyszczenie. Dostępny jest w sklepie internetowym OleOle! za 139 zł. Rynkowa cena tego grilla wynosi 189 zł, zatem warto pochylić się nad tą ofertą.

Russell Hobbs Family Grill 18870-56 – 139,00 zł

6. Activa – Grill węglowy wózek ANGULAR – 389,00 zł

Grill ogrodowy, który mocno został przeceniony u Miro – Les Foyers. Jest to firma zajmująca się handlem m.in. kominków. Jednak w tym roku postanowili mocno obniżyć ceny na asortyment służący do grillowania. Wyposażony jest w tacę na popiół z uchwytem, korbę do regulacji płyty węglowej, która jest jednocześnie perforowana. Dodatkowo wyposażono go w kółka, dzięki czemu pomimo sporych gabarytów, jego przestawienie z miejsca na miejsce nie będzie stanowić problemu. Grill ogrodowy został przeceniony z 599 zł na 389 zł, co czyni tę okazję naprawdę wyjątkową.

Grill węglowy Activa

5. Landmann – Grill gazowy TRITON 2.0 PTS – 1298,00 zł

Co sprawia, że ten grill ogrodowy jest wyjątkowy? Zastosowanie innowacyjnego systemu PTS. Pozwala on nam czas pieczenia mięsa i pozwala uzyskać pewność, że w każdym miejscu grilla panuje taka sama temperatura. Podobnie jak powyższy produkt, jest wyposażony w kółka, co stanowi niewątpliwą zaletę, zważywszy na jego wagę – 43 kg. Posiada dwa niezależne palniki o mocy 3,5 kW każdy, co daje łączną moc na poziomie 7 kW. Wyposażony został również w system odprowadzania tłuszczu, który jest łatwy do czyszczenia dzięki wyciąganemu zbiornikowi. Jest to kolejny produkt w ofercie Miro – Les Foyers, który został mocno przeceniony. Obecnie jest dostępny w cenie 1 298 zł, zamiast 1 699 zł. Funkcjonalność oraz cena sprawiają, że warto zastanowić się na zakupem tego produktu.

Landmann - Grill gazowy

4. Landmann – Grill gazowy TRITON 3.0 PTS – 1699,00 zł

Landmann zdecydowanie króluje w tegorocznych przecenach. Kolejny grill ogrodowy Triton 3.0 jest wyższym modelem, niż prezentowany wyżej Triton 2.0. Posiada również innowacyjny system PTS. To, co go odróżnia, to zdecydowanie palniki o łącznej mocy 10,5 kW. Pozwala nam na szybsze grillowanie oraz przetwarzanie większej liczby produktów w jednym czasie. Dostępny na stronie grillcenter.com.pl w cenie 1699 zł, zamiast 2199 zł.

Landmann - Grill gazowy

3. OBI Cleveland grill kulisty – 139 zł

Jeżeli zależy nam, aby grill ogrodowy mógł być z łatwością rozłożony i przewieziony np. na działkę, warto rozważyć zakup mniejszych produktów. Taką propozycją jest produkt znajdujący się w ofercie OBI. Wyposażony został dodatkowo w pojemnik na popiół, który można łatwo zdemontować i wyczyścić. Jest to ułatwienie, jeżeli chcemy rozpalić grilla w plenerze. Został przeceniony ze 159 zł na 139 zł, co sprawia, że jest to jedna z lepszych okazji w tym przedziale cenowym.

Cleveland grill kulisty

2. Unold Barbecure 58565

Ten bardzo dobrze wyposażony elektryczny grill ogrodowy jest nie lada okazją dla osób, którym przeszkadza posmak węgla w potrawach. Posiada dwa ruszty oraz dwie półki boczne oraz jedną dolną. Dzięki temu możemy przygotować produkty oraz grillować jednocześnie. Dodatkowo jest w pełni demontowalny – możemy go używać zarówno na zewnątrz, jak i zdjąć samą płytę grzewczą i używać w domu, jeżeli pogoda nam nie sprzyja. Produkt o mocy 1600 W jest dostępny na stronie sklepu OleOle! w cenie 230 zł, co sprawia, że jest to rozwiązanie, które nie obciąży znacząco naszego budżetu domowego. Jakość, cena, funkcjonalność – wszystko, co sprawia, że jest to wyjątkowa okazja.

Unold Barbecure Grill Elektryczny

1. Grill ogrodowy Royal PL-74 Popielnik + Komin – 310 zł

Prawdziwą gratkę dla fanów promocji przygotował oficjalny dystrybutor marki Royal w Polsce. Bardzo wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd i duża pojemność sprawia, że jest to okazja, której nie można przegapić. Do zestawu dołączany jest komin, który z jednej strony pozwala odprowadzić dym przy zamkniętej pokrywie, a z drugiej dodaje klasy. Wyposażony jest dodatkowo w dwie ładne drewniane półki boczne oraz pojemnik na popiół. Dostępny jest na stronie dystrybutora w cenie 310 zł i został przeceniony z 449 zł. W innych sklepach dostępny jest za 459 zł, co czyni tę okazję naprawdę atrakcyjną.

Reyal Grill Ogrodowy

Na rynku dostępnych jest szereg rozwiązań, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przeceniony grill ogrodowy sprawi, że przyjemność z grillowania będzie jeszcze większa!