ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
10 Lip, 2020 - 15:46
Fototapety do biura

Fototapety do biura

ARTYKUŁ PARTNERA

Chcesz, aby Twoje biuro nabrało dynamiki i osobowości? Poznaj najmodniejsze wzory fototapet biurowym w tym sezonie.

Miejsce pracy powinno dobrze Ci się kojarzyć, żebyś z przyjemnością mógł spędzać w nim długie godziny. Wszak firmowa przestrzeń jest też wizytówką w oczach klientów i gości. Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Miejskie klimaty

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność związaną z geodezją, inżynierią, czy grafiką użytkową, motyw mapy miasta wprowadzi do Twojego wnętrza powiew konstruktywnej kreatywności. Misterna siatka ulic, linie administracyjne i koryta rzek nadają pomieszczeniu zdecydowanego charakteru i definiują jego styl. To ostatnio bardzo modny motyw, który znajdziesz w sklepie internetowym www.decormint.com

Liście roślin tropikalnych

Samoprzylepna fototapeta do biura z motywem soczystej monstery to wybór idealny. Spokojna zielona tonacja uspokaja i wycisza, sprzyjając pracy twórczej i skupieniu przez wiele godzin. Zestaw ją z biurkiem i krzesłem w odcieniu naturalnego drewna, aby stworzyć naturalną przestrzeń.

Na ścianie zawieś heksagonalną półkę na notatki. Motyw monstery możesz powtórzyć na biurowych akcesoriach – segregatorach, teczkach, kubku na długopisy czy podkładce pod mysz.

Nowojorska panorama

Panorama z drapaczami chmur w tle to motyw świetnie pasujący do biznesu. Ułatwia zmianę perspektywy, poszerzanie własnych horyzontów i myślenie o firmie w ujęciu globalnym. Jeśli chcesz być tak zaradny finansowo jak wilki z Wall Street, prowadź interesy odważnie i z rozmachem. Mierz wysoko i bądź przygotowany na nowe wyzwania, które niesie każdy kolejny dzień. Biurowa fototapeta z nowojorską panoramą odmieni przestrzeń do pracy, nadając jej światowego charakteru.

Minimalistyczny motyw

Minimalistyczne wnętrza, za sprawą konsekwencji i spójności kolorystycznej, sprzyjają skupieniu i kreatywności. I choć fototapeta ze swej natury jest koncepcją zamkniętą, odpowiedni motyw wprowadza poczucie otwartej przestrzeni.

Wszystko za sprawą przestrzennego, trójwymiarowego wzoru. Abstrakcyjne tunele, korytarze, spiralne schody – każdy z tych elementów architektonicznych pasuje do nowoczesnego biura.

Geometria

Współczesne biura, zwłaszcza te domowe, stają się coraz cieplejsze w wyrazie. Nie tylko designerskie meble, ale też ozdoby mają za zadanie uprzyjemniać pracę.

Motywy geometryczne to wdzięczne wzory, pasujące do białych mebli biurowych – zwłaszcza w stylu skandynawskim. Heksagony, motywy trójkątów czy rombów prezentują się harmonijnie i nie rozpraszają uwagi.

Mosty

Dostojny Golden Gate, słynny Most Brookliński czy widziany nocą londyński Tower Bridge – doskonałe w każdym calu konstrukcje to obiekty godne estetycznego podziwu. Inspirują i zachwycają. Pokazują potęgę inżynierii i myśli ludzkiej.

Fototapeta do biura z motywem mostu przyda się w chwilach odprężenia i przerwy od intensywnego opracowywania nowych koncepcji, rozwiązań i idei.

Akwarela

Psycholodzy są zgodni: zielony uspokaja i odpręża. W pracy biurowej stresów zwykle nie brakuje. Goniące deadline’y, odrzucone do poprawy projekty, marudni klienci – w tym wszystkim przyda się odrobina wytchnienia.

W chwilach zmęczenia wstań, przespaceruj się po biurze i popatrz przez chwilę na zieloną ścianę lasu, która rozpościera się tuż za Twoim biurkiem.

Black&White

Monochromatyczna fototapeta biurowa to świetny wybór dla tych osób, które potrzebują wyjątkowego spokoju, aby się skupić. Brak krzykliwych kolorów nie rozprasza uwagi, a przy okazji nadaje eleganckiego wyglądu ścianie. Nie kłóci się ani z kolorystyką mebli, ani biurowych dodatków.

Zobacz również