ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
09 Sty, 2019 - 16:51
Dystrybutor do wody - największy sprzymierzeniec właściwego nawodnienia organizmu!

Dystrybutor do wody – największy sprzymierzeniec właściwego nawodnienia organizmu!

ARTYKUŁ PARTNERA

Codziennie ciało potrafi utracić nawet do kilku litrów. Dlatego tak ważne jest jej codzienne spożycie w odpowiednich ilościach. Zdarza Ci się o tym zapomnieć? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu może być dystrybutor do wody. Dowiedz się, jak to działa!

Woda w organizmie pełni niezwykle ważna rolę. Nie tylko wchodzi w skład wielu narządów czy płynów ustrojowych, lecz także wspomaga metabolizm, pozwala na sprawne usuwanie toksyn oraz dba o właściwą termoregulację ciała. Te i wiele innych funkcji sprawiają, że jest ona niezbędna dla naszego zdrowia.

Uzupełnianie wody w organizmie – przypomni Ci o tym dystrybutor do wody!

Nie raz w natłoku codziennych obowiązków zdarzyło Ci się zapomnieć o piciu wystarczającej ilości płynów? Postawiony w widocznym miejscu dystrybutor do wody z pewnością na to nie pozwoli. Popularne aplikacje na telefon nie zadziałają, gdy ten będzie spoczywać gdzieś na dnie torby, natomiast urządzenie ze świeżą wodą źródlaną trudno przegapić i zignorować. Patrząc na nie podczas pobytu w kuchni, z pewnością nie raz sięgniesz po szklankę wody.

Co więcej, takie rozwiązanie jest odpowiednie zarówno do biur, jak i domów. W ofercie firmy Get Fresh, dostawcy wody Dar Natury, można znaleźć zarówno większe urządzenia do firmowej przestrzeni, jak i niewielkie w sam raz na kuchenny blat.

Dystrybutor do wody nie tylko do napojów

Dystrybutor do wody kojarzy się przede wszystkim z piciem lub przyrządzaniem napojów. Jednak woda źródlana Dar Natury doskonale nadaje się również do przyrządzania posiłków, w tym zdrowych i doskonale nawadniających organizm zup warzywnych. Bardzo często nie myślimy o nich w ten sposób, jednak one również mogą zapewnić odpowiednią dawkę płynów każdego dnia.

Woda Dar Natury nie zmienia ich smaku, a przy tym pochodzi z czystego, ekologicznie źródła, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Co więcej, zawiera także niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu elektrolity, dlatego warto korzystać z niej przy każdej nadarzającej się okazji.

Woda do picia latem i zimą – pamiętaj o niej przez cały rok!

Chłodna woda oraz przygotowywane na jej bazie napoje, np. lemoniada, doskonale orzeźwiają w upalne, letnie dni. Jednak zimą zupełnie przechodzi nam na nie ochota. A przecież o właściwe nawodnienie należy dbać przez cały rok! Chociaż to w cieplejszych miesiącach na zewnątrz panuje wyższa temperatura, co zwiększa utratę wody, zimą często przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach. Co więcej, nasz organizm traci wodę również w wyniku podstawowych procesów, jak trawienie, a nawet oddychanie.

Jak przekonać się do picia wystarczającej ilości wody w chłodniejszych miesiącach? Wystarczy po prostu pić ciepłą wodę. Dobrym sposobem będą również sporządzane na jej bazie napoje. Chociaż kawa czy czarna herbata, szczególnie z dodatkiem cukru, nie są zalecane, to herbaty ziołowe mają wiele zalet i są niezwykle korzystne dla zdrowia. Nie powinno się jednak zaparzać ich wrzątkiem, lecz gorącą wodą. Właśnie taką można uzyskać dzięki dystrybutorowi, bez czekania i ryzyka, że zapomnimy o naparze.

Dystrybutor do wody Dar Natury – na czym to polega?

Dystrybutory marki Get Fresh najczęściej kojarzone są z wodą do biura, choć firma oferuje również możliwość zamówienia niewielkiego urządzenia do domu. Jak to zrobić? Na początek należy wybrać interesujący nas sprzęt i pakiet oraz skontaktować się z konsultantem. Jeśli nie jesteśmy pewni wyboru, pracownik z pewnością pomoże nam go dokonać.

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, w której określony zostanie również dogodny dla nas termin dostawy wymiennych butelek z wodą. To wszystko! Już wkrótce po dokonaniu zamówienia i podpisaniu umowy będziemy mogli cieszyć się dystrybutorem do wody każdego dnia!

Dystrybutory z wodą źródlaną to doskonały sposób na to, aby zawsze pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu. Dzięki tej prostej metodzie można na długo zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ