• Jesteś wolny, bez żadnych zobowiązań, a do tego dobrze zarabiasz? Każdy bank powinien udzielić Ci kredytu od ręki? Ale czy na pewno? Czy kredyt dla singli rządzi się innymi prawami? I jak postrzegane są samotne osoby podczas wyliczania przez bank zdolności kredytowej? Sprawdź, czy masz szanse na hipotekę.
  • Gdy planujemy ozdoby do pokoju dziecięcego, ważne aby słuchać jednocześnie głosu rozsądku i intuicji. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym przestrzeń młodego człowieka nabierze wyrazu. Zainspiruj się i odmień pokój Twojego dziecka. Poznaj pomysły, które zachwycą i dorosłych, i dzieci.
  • Jaki materac wybrać, by zapewnił nam nie tylko wysoką jakość snu, ale także posłużył przez długie lata? Materac do spania powinien być nie tylko wygodny, ale przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb. Inny komfort zapewni materac sprężynowy, a inny termoplastyczny. Nie bez znaczenia jest też twardość materaca.
  • Sufity podwieszane to modny i praktyczny sposób na odmienienie wnętrza. Sprawdź, jak działa takie rozwiązanie i jakie są jego wady i zalety. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń przy pomocy sufitów podwieszanych oraz jaki rodzaj wybrać ze względu na ich przeznaczenie oraz walory estetyczne wnętrza.

Jakie dekoracje okien zastosować podczas aranżacji wnętrz? Wybór jest naprawdę duży: od delikatnych firanek, przez dekoracyjnie zasłony, praktyczne rolety i żaluzje, aż po mniej standardowe rozwiązania, jak np. okiennice. Zainspiruj się rozwiązaniami, które mogą sprawdzić się także w Twoim domu!