Malwina Tomżyńska
Malwina Tomżyńska
01 Lis, 2017 - 01:00
Dla kogo Bocian Pożyczki to dobry pomysł?

Dla kogo Bocian Pożyczki to dobry pomysł?

Malwina Tomżyńska

Bocian Pożyczki – pożyczka prosto do Twojego domu. Poznaj wszystkie wady i zalety tej pożyczki oraz sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić aby ją uzyskać.

Pożyczka wprost pod drzwi Twojego domu? Bez zbędnego czekania, zawiłej procedury kredytowej  i bez poręczycieli? To możliwe! Prezentujemy Bocian pożyczki – produkt kredytowy idealnie wpasowujący się w powyższe kryteria.

Bocian Pożyczki to oferta firmy Everest Finance S.A. , prowadzącej działalność w zakresie udzielania pożyczek gotówkowych. Misją, a jednocześnie hasłem przewodnim pożyczek domowych jest „pożyczka w najdogodniejszym dla klienta miejscu…. w jego domu”.

Bocian Pożyczki – oferta

Firma Everest Finanse S.A. oferuje swoim klientom dwie możliwości udzielenia wsparcia finansowego:

1. Pożyczka domowa – przeznaczona dla klientów indywidualnych:

 • od 600 zł,
 • możliwość wyboru okresu spłat 35, 44, 52 tygodnie (dla nowych klientów firma oferuje 35 tygodniowy okres spłaty),
 • oferta skierowana również dla rolników.

2. Pożyczka dla firm– przeznaczona dla klientów firmowych (instytucjonalnych):

 • w celu poznania indywidualnej oferty konieczny jest kontakt z konsultantem.

Bocian Pożyczki krok po kroku

Procedura wnioskowania o pożyczkę jest mało skomplikowana, wystarczą cztery proste kroki:

 1. Kontakt z Bocian Pożyczki,
 2. Rozmowa z konsultantem,
 3. Kontakt od doradcy klienta, w celu umówienia spotkania,
 4. Spotkanie z doradcą i przekazanie pieniędzy.

Klient zainteresowany produktem kredytowym ma dwie możliwości zainicjowania kontaktu z przedstawicielem Bocian Pożyczki: w formularzu zamieszczonym na stronie internetowej wpisuje interesującą go kwotę wraz ze swoim numerem telefonu i oczekuje na telefon od Bocian pożyczki lub kontaktuje się bezpośrednio z infolinią firmy.

Bocian Pożyczki – wymagania

Osoba wnioskująca o pożyczkę musi być pełnoletnia (firma udziela pożyczek osobom od 18 do 75 roku życia) oraz mieć nadany numer PESEL. Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że stałe miejsce zamieszkania oraz posiadanie stałego źródła dochodu znacznie ułatwia procedurę i zwiększa prawdopodobieństwo otrzymania wsparcia finansowego.

Bocian Pożyczki – forma

Pożyczka w Bocian Pożyczki dostarczana jest bezpośrednio do klienta. Firma umożliwia dwie formy wypłaty pożyczonej kwoty – karta Bocian Pożyczki lub gotówka.

Klient wybierając pierwszą opcję, dostaje do swojej dyspozycji kartę, na którą zostaje przelana kwota pożyczki. Może z niej korzystać płacąc nią w sklepach lub wypłacić gotówkę w bankomacie. Dodatkowo karta objęta jest korzystnym programem rabatowym, obejmującym około 3.000 partnerów. Firma oprócz programu partnerskiego oferuje swoim klientom także możliwość korzystania z dobrowolnych usług w postaci m.in.: Pakietu Medyczna Pomoc lub Pakietu prawnik dla domu.

Dowiedz się więcej: Pożyczka Provident – na jakich zasadach i dla kogo? >>

Bocian Pożyczki wady i zalety

Jak każdy produkt, również Bocian Pożyczki posiada plusy i minusy, które warto poznać przed dokonaniem ostatecznej decyzji.

Najważniejsze zalety

 • Gotówka wprost pod drzwi Twojego domu,
 • Oferta dopasowywana indywidualnie do klienta,
 • Możliwość skorzystania z pożyczki dla osób, które nie posiadają rachunku bankowego,
 • Spłata pożyczki bezpośrednio u doradcy,
 • Firma nie wyklucza przyznania pożyczki osobie figurującej jako dłużnik w BIK,
 • Minimum formalności,
 • Możliwość ugodowego rozwiązania kwestii problemów ze spłatą pożyczki,
 • Możliwość wcześniejszej spłaty.

Wady

 • Środki z udzielonej pożyczki otrzymujemy 24-48 godzin (inne firmy oferujące pożyczki online, gwarantują pieniądze nawet w 15 min),
 • Firma wymaga potwierdzenia dochodów zaświadczeniem o zarobkach, co w wielu przypadkach może znacznie wydłużyć procedurę,
 • Dodatkowe koszty związane z obsługą domową (wizyty doradcy klienta, zarówno w celu przekazania pożyczki, jak również odbierania cotygodniowych rat).

Bocian Pożyczki mogą być idealnym rozwiązaniem dla osób starszych. Nie wymagają od pożyczkobiorcy wychodzenia z domu i posiadania konta bankowego. Sprawdzą się także, jako źródło finansowania nieprzewidzianych wydatków dla osób, które nie lubią lub nie mają możliwości korzystać z internetu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ