Syntia Militowska
Syntia Militowska
14 Wrz, 2017 - 04:00
TOP 7: Darmowe aplikacje dla mam

TOP 7: Darmowe aplikacje dla mam

Syntia Militowska

Poznaj darmowe aplikacje dla mam, które ułatwiają życie. Te programy na telefon biją rekordy popularności. Sprawdź sama!

Darmowe aplikacje dla mam potrafią zaskakująco ułatwić życie. Jest to bardzo ważne zwłaszcza dla mam, które chcą właściwie zadbać zarówno o siebie, jak i o dziecko. Poznaj bezpłatne aplikacje na telefon, które będą wpierać Cię na każdej płaszczyźnie życia.

Darmowe aplikacje dla mam – TOP 7

1. Happy Baby

Ta bezpłatna aplikacja na telefon została stworzona zarówno z myślą o kobietach w ciąży, jak i mamach, które swoje pociechy mają już obok siebie. Wiele osób twierdzi, że aplikacja ta jest wyjątkowa, gdyż jest swego rodzaju asystentem wpierającym prawidłowe wychowanie dziecka.

Dzięki Happy Baby możemy monitorować długość snu dziecka, będziemy mieli pod kontrolą regularne karmienie niemowlaka, a także bez problemu możemy mierzyć częstotliwość zmiany pieluszki oraz jej zawartość.

To co zaciekawi wiele mam (zarówno obecnych jak i przyszłych) jest informacja o stopniu rozwoju dziecka, zarówno w brzuszku, jak i po przyjściu na świat.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemów Android, Windows Phone oraz iOS

Dowiedz się więcej: TOP 5: Darmowe aplikacje ciążowe dla przyszłych rodziców >>

2. White Noise Free (Ang)

Jeszcze do niedawna w porze spania swoich pociech, rodzice masowo włączali odkurzacze i suszarki. Dziś na szczęście istnieje inne rozwiązanie tego problemu. Jakie? Rozwiązaniem są darmowe aplikacje dla mam, które pomagają usypiać dzieci.

Taką właśnie aplikacją jest White Noise Free. Nie od dziś wiadomo, że dzieci bardzo chętnie i bezproblemowo zapadają w sen przy jednostajnym szumie. Ta bezpłatna aplikacja jest bardzo intuicyjna, a do tego została stworzona z myślą o wygodzie i… świętym spokoju rodziców.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS

3. Toddler Lock (Ang)

Jest to kolejna anglojęzyczna, lecz niesamowicie intuicyjna aplikacja dla mam, stworzona z myślą o ich dzieciach. Toddler Lock sprawdzi się idealnie, podczas gdy pilnie będziemy musieli zająć czymś małe dziecko.

Toddler Lock nie tylko skutecznie blokuje ekran, ale także wyświetla kolorowe kształty, wydaje dźwięki i umożliwia dziecku rysowanie po ekranie. Taka kombinacja z pewnością zajmie pociechę na kilka chwil.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemu Android

4. Torba kangura

Idealna aplikacja dla mam, które cenią sobie spontaniczność i towarzystwo. Torba Kangura posiada zestawienie najbliższych miejsc (względem położenia rodzica), do których bez problemu można udać się z dzieckiem.

Aplikacja informuje rodzica między innymi o basenach, salach zabaw, restauracjach i kawiarniach przystosowanych specjalnie dla dzieci. Ponadto, w można tu znaleźć listę udogodnień znajdujących się w danym miejscu – wyświetla ona informacje o toaletach, przewijakach, a także o dostępności do kącika zabaw.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemu iOS

5. Zdrowe zakupy

Ta bezpłatna aplikacja może okazać się niezłą gratką dla mam ceniących sobie zdrowe i przede wszystkim świadome żywienie siebie oraz swojej rodziny. Bogata baza pozwala na uzyskanie informacji o wielu produktach codziennego spożycia.

Wystarczy zeskanować telefonem kod kreskowy, a uzyskamy informację o alergenach oraz o korzystnych, szkodliwych i potencjalnie szkodliwych składnikach danego produktu. Jest to absolutnie pomocne na zakupach – nie tylko dla mam.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemu Android oraz iOS

6. 7 weeks

Program pomaga nam pozbyć się niekorzystnych nawyków, na rzecz wypracowywania tych dobrych. 7 weeks to idealna aplikacja dla mam, które świadomie chcą zadbać o siebie i swoje życie. Mimo iż aplikacja ta jest anglojęzyczna, to okazuje się być bardzo intuicyjna. Ponadto, jej prostota powoduje, że obsługa 7 weeks nie zabiera nam cennego czasu.

  • Aplikacja jest dostępna dla systemu Android oraz iOS

7. Any.DO

Nie od dziś wiadomo, że listy zadań są nieodłącznym elementem życia niejednej mamy. Any.DO z pewnością wspomaga organizację życia i to nie tylko poprzez wspomniane listy zadań, lecz także przez przejrzysty kalendarz oraz naprawdę skuteczny przypominacz, który nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych rzeczach. Aplikacja Any.DO jest nieodłącznym elementem życia każdej zorganizowanej mamy.

  •  Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS

Wyżej wymienione aplikacje dla mam są bezpłatne, lecz część z nich posiada tak zwane zakupy w aplikacji, czyli płatne rozszerzenia. Powyższe aplikacje na telefon zostały wybrane w ten sposób, aby ich swobodne użytkowanie nie wymagało zakupów tych rozszerzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ