Weekend w SPA - TOP 7 najlepszych propozycji

Weekend w SPA to dobry pomysł na wypoczynek po ciężkim okresie. Zanim jednak oddamy się cielesnym uciechom, warto zastanowić się, z jakiej oferty skorzystać i gdzie się udać na relaks.

 
Weekend w SPA - TOP 7 najlepszych propozycji

Weekend w SPA to oferta, z której coraz częściej korzystamy. Wpływa na to z jednej strony coraz lepsza sytuacja finansowa społeczeństwa, z drugiej strony coraz lepsza oferta obiektów typu SPA&Wellness. Oferta ofercie jednak nierówna. Przekonaj się, z których miejsc wypoczynkowych naprawdę warto skorzystać.

7. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór – Świeradów Zdrój

Nagrodzony podczas Prestige SPA Awards 2017 Hotel Medical SPA oferuje niezapomniane przeżycia. Położony jest w otoczeniu dziewiczej przyrody Gór Izerskich, które można zwiedzić korzystając z hotelowej wypożyczalni rowerów.

Dodatkowo bogata oferta odnowy biologicznej i wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu w wysmakowaną aranżacją wnętrz dostarczy niezapomnianych wrażeń i zapewni energię na nadchodzące wyzwania.

Dowiedz się więcej: Wakacje w górach – najpiękniejsze miejsca w Polsce na górskie wycieczki >>

6. Narie Resort & SPA – Morąg

Jakie jest najlepsze SPA Mazury? Użytkownicy portalu Trip Advisor twierdzą, że jest to znajdujące się w Morągu Narie Resort & SPA. Wysokie oceny idą w parze z atrakcyjną ceną i wysoką jakością usług. Bogata oferta, piękna lokalizacja w sąsiedztwie jezior i naturalnego środowiska sprawiają, że Narie Resort & SPA jest miejscem godnym rozważenia.

5. Columna Medica w Łasku

Teoretycznie jest to klinika rehabilitacyjna, jednak oferta skierowana jest również do klientów komercyjnych. Położony w województwie łódzkim Łask może pochwalić się szczególnym miejscem. Potencjał Columna Medica został dostrzeżony również na tegorocznym rozdaniu nagród w ramach Prestige SPA Awards i nagrodzony jako objawienie roku.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i do całych rodzin. Wyróżnia ją m.in. możliwość skonsultowania własnej diety, a także możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

4. Grand Lubicz w Ustce

SPA nad morzem? Zdecydowanie warto wybrać ofertę luksusowego hotelu Grand Lubicz w Ustce. To SPA wyróżnia wysoka jakość zabiegów na najnowocześniejszym sprzęcie, a także duża różnorodność dodatkowych udogodnień. Goście hotelowi mogą skorzystać z dostępnych basenów, wybrać się na plażę, a po całym dniu bawić się w Black Pearl lub skorzystać z oferty klubu Fitness.

Dowiedz się więcej: Gdzie na wczasy – miejscowości nad morzem >>

3. Hotel Royal Baltic w Ustce

SPA nad morzem w Ustce to nie tylko oferta Grand Lubicza. Niemal po sąsiedzku znajduje się czterogwiazdkowy Royal Baltic. Oferta dedykowana jest wszystkim tym osobom, które pragną wypoczynku i odnowy biologicznej. Dostępne są pakiety skierowane do różnych grup odbiorców – przedstawicieli świata biznesu, dla dwojga, z zabiegami, bez zabiegów i wiele więcej.

Całości uzupełnia bryła budynku, która nawiązuje do tradycyjnej szachulcowej sztuki budowlanej, co koresponduje ze specyfiką historycznej grupy etnicznej tego regionu – Słowińców. Weekend w SPA z wykorzystaniem tej bazy dostarczy energii na nadchodzące wyzwania.

2. Odyssey Hotel Wellness & SPA – Dąbrowa w Górach Świętokrzyskich

Tegoroczne rozdanie nagród Prestige SPA Awards wskazuje, że najlepszy weekend w SPA można spędzić w górach. Oddyssey Hotel został wyróżniony jako jeden z najlepszy obiektów Wellness i SPA w Polsce.

Posiada bogatą ofertę pakietową, skierowaną zarówno do klientów biznesowych, jak i osób pragnących doznać niezapomnianego wypoczynku. Dziewicze rejony Gór Świętokrzyskich z pięknymi widokami, a także dobrze wyposażony hotel dają gwarancję wrażeń, do których z chęcią będziemy powracać.

1. Hotel Bania Thermal & Ski Sielsko Anielsko SPA – Białka Tatrzańska

Gdzie spędzimy najlepszy weekend w SPA? Licznie nagrody dla Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej wskazują, że właśnie tam. Piękna architektura i aranżacja wnętrz w połączeniu z bogatą ofertą usług SPA & Wellness sprawiają, że hotel dostarcza wszystkiego, czego gość hotelowy potrzebuje.

Klienci mogą również korzystać z term, a w sezonie zimowym zjeżdżać na nartach. Szereg ofert specjalnych, skrojonych na miarę specyficznych potrzeb sprawiają, że weekend w tym SPA będzie niezapomniany.

Dowiedz się więcej: Pomysły na romantyczny weekend w górach >>

Groupon SPA

Weekend w SPA - TOP 7 najlepszych propozycji - mydełka

Powyższe propozycje spędzenia weekendu w SPA zostały oparte na przyznawanych nagrodach oraz opiniach użytkowników. Jednak dbając o budżet domowy warto skorzystać z promocji, dostępnych na Groupon SPA. Specjalna sekcja poświęcona tym ofertom pozwala przebierać w atrakcyjnych ofertach, których ceny będą przyjazne dla naszego portfela. Jednocześnie zapewnimy sobie niezapomniany weekend, dzięki któremu naładujemy baterie.

Weekend w SPA to szeroka oferta obiektów położonych w Polsce. Podejmując decyzję, warto zapoznać się z najlepszymi obiektami tego typu, które są licznie nagradzane i równie chętnie polecane przez użytkowników w internecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 
  • O autorze
  • Ostatnie artykuły
Michał Nielub Michał Nielub [+ info]

Z wykształcenia marketingowiec, z doświadczenia przedsiębiorca. Prowadzi własną firmę B&M Outsources, poza tym wspiera projekty inwestycyjne m.in. producenta mebli dla statków, hoteli, biur oraz gastronomii. Od 2014 roku jako wiceprezes zarządza Stowarzyszeniem Kreacje Innowacje, zajmującego się rozwojem przedsiębiorczości oraz kultury. Funkcję wiceprezesa pełni również w Stowarzyszeniu Pasażerów Kolejowych Siemianice. Poza pasjami biznesowymi, prywatnie podróżnik i stały bywalec festiwali, na które zabiera zarówno żonę oraz o ile okoliczności pozwalają - również dzieci. Ulubione miejsca? Kaszuby, Kraków oraz Toskania.

Zobacz również