Revolut for Business - darmowe konto dla firm i freelancerów

Popularna na całym świecie angielska firma teraz udostępnia konto Revolut for Business za darmo, oficjalnie konkurując z tradycyjnymi bankami.

 
Revolut for Business - darmowe konto dla firm i freelancerów

Revolut wstrząsnął tradycyjną bankowością, wprowadzając innowacyjną usługę, która pozwala użytkownikowi wykonywać różnorodne transakcje bez żadnych kosztów, w dowolnym miejscu na świecie. Ze względu na ogromną popularność konta wśród klientów indywidualnych firma zdecydowała się uruchomić bezpłatny plan dla nowych użytkowników Revolut for Business, bezpiecznej atalternatywy dla firm i freelancerów.

Dołącz do Revolut for Business za darmo

Dołącz do Revolut for Business za darmo

Źródło zdjęcia: Revolut

Od samego początku Revolut oferował różne usługi, z których każda może być dopasowana do potrzeb użytkownika. Revolut for Business jest jedną z tych usług, oferującą każdej firmie odpowiednio dostosowane funkcje. Nowością jest jednak fakt, że teraz możesz dołączyć do planu za darmo.

Konto firmowe bez wymagań

Możesz dołączyć do bezpłatnego planu Revolut for Business przez Internet, to całkowicie cyfrowa alternatywa dla zwykłego konta. Darmowy plan pozostanie dostępny na zawsze, możesz więc dołączyć do usługi bez żadnych miesięcznych zobowiązań.

W przeciwieństwie do „zwykłych” kont, nie poniesiesz kosztów wydania ani wysyłki karty.

Dołącz do Revolut for Business tutaj i otrzymaj 200 zł w prezencie >>

revolut-banner

Więcej korzyści dla firm

Jeśli jesteś właścicielem firmy musisz wiedzieć, że dołączając do Revolut for Business, zarządzanie wszystkimi kontami będzie z pewnością znacznie prostsze niż obecnie. Revolut działa w 100% w Internecie, co oznacza, że masz dostęp do wszystkich funkcji konta biznesowego za pomocą jednego kliknięcia.

Kolejną zaletą tej usługi jest możliwość dokonywania i otrzymywania płatności w 29 różnych walutach bez konieczności płacenia wygórowanych opłat bankowych. Dzięki Revolut możliwe jest również wykonywanie przelewów (krajowych lub międzynarodowych) bez dodatkowych kosztów i prawie natychmiast.

W przypadku dużych firm Revolut for Business pozwala również dokonywać płatności masowych i planować je w dowolnym momencie. Możesz autoryzować do 1000 płatności jednym kliknięciem, wszystko z jednego komputera z połączeniem internetowym.

Przelewy w Revolut for Business
Źródło zdjęcia: Revolut

Panel zarządzania kontami firmowymi umożliwia także wydawanie kart debetowych z regulowanymi limitami użytkowania, na przykład dla pracowników firmy. W tym miejscu możesz również śledzić wszystkie wydatki poniesione z każdej karty.

Zalety nie kończą się tutaj, ponieważ Revolut for Business umożliwia integrację z powszechnie używanymi usługami na całym świecie, takimi jak Slack, Zero lub Zapier. Korzyści z przystąpienia do usługi obejmują również zniżki na usługi wielu międzynarodowych firm.

Dołącz do Revolut for Business tutaj i otrzymaj 200 zł w prezencie >>

Freelancerzy również mogą dołączyć do Revolut

Zalety Revolut for Business nie ograniczają się do firm, ponieważ osoby samozatrudnione (freelancerzy) również mogą się nimi cieszyć. Podobnie możesz dołączyć do planu przez Internet, a dokładniej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy.

Proces dołączania jest znacznie prostszy, ponieważ mówimy o jednej osobie. W przypadku firm, które chcą dołączyć do usługi, do aktywacji planu jest potrzebnych kilka różnych dokumentów. Osoby prowadzące działalność na własny rachunek naprawdę potrzebują tylko dokumentu tożsamości.

Kolejną wielką zaletą Revolut jest bardzo przyjazna dla użytkownika pomoc techniczna, dzięki której odpowiedź na wszelkie pytania i uzyskać niemal natychmiast.

Dołącz do Revolut for Business tutaj i otrzymaj 200 zł w prezencie >>

ZOBACZ RÓWNIEŻ