Nowe mieszkania w Warszawie na sprzedaż - rynek pierwotny

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Funkcjonalne i przytulne, na osiedlu z infrastrukturą dla dzieci, o wysokim standardzie a może dwupoziomowe? Sprawdź najnowszą ofertę mieszkań w Warszawie!

Nowe mieszkania w Warszawie na sprzedaż - rynek pierwotny

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Deweloperzy oferują nam niezmiernie obszerny i urozmaicony wybór mieszkań i inwestycji zlokalizowanych w różnych częściach miasta – zarówno w samym centrum, jak również w spokojnych willowych dzielnicach. Jak znaleźć mieszkanie w Warszawie na miarę potrzeb? Poniżej przedstawiona została listę najnowszych i atrakcyjnych inwestycji z rynku pierwotnego w stolicy!

1. ATAL Marina Apartamenty – Grupa ATAL

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Położony w dobrze skomunikowanej i równocześnie spokojnej części Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki supernowoczesny kompleks mieszkaniowy. Miłośników spacerów oraz rowerowych wycieczek z pewnością urzeknie zielona okolica oraz znajdujący się w pobliżu Kanał Żerański.

Opis: Idealna propozycja dla osób ceniących sobie jakość i wysoki standard. Potencjalni mieszkańcy mogą wybierać zarówno spośród przytulnych kawalerek o powierzchni około 30 m2 aż do 125 m2, 4-pokojowych apartamentów. Mieszkania wyposażone zostaną w taras, balkon, loggię lub mały prywatny ogródek.

Projekt osiedla powstał w Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates. Dla przyszłych mieszkańców osiedla ATAL Marina deweloper przewidział także lokale usługowe, zielone dziedzińce oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt zostanie ponadto całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Data oddania inwestycji: Obecnie trwają prace nad budową II, III oraz IV etapu inwestycji, której ostateczne zakończenie przewidziane jest na lato 2018 roku.

Ceny: Ceny mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim zaczynają się od 6 100 zł/m2 brutto (sprawdź tutaj).

Dowiedz się więcej: Największe miasta w Polsce – TOP 11 >>

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Atal Marina Apartamenty

Źródło: atalmarina.pl

2. Lake Park Apartments – Marvipol Development

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Nowe mieszkania na sprzedaż kompleksu Lake Park znajdują się na Wyczółki, przy ul. Kłobuckiej (niespełna 8km od centrum Warszawy). Od największego centrum biznesowego Mokotowa dzieli je niespełna 10 minut drogi samochodem.

Opis: Lake Park Apartments to kolejny etap Central Park Ursynów. Kompleks składa się z pięciu budynków posiadających od 5 do 8 kondygnacji – do wyboru mamy ponad 500 mieszkań o powierzchni od 31 do 88 metrów kwadratowych. Niekonwencjonalne rozwiązania, takie jak podziemny ruch kołowy, wydajne zagospodarowanie zieleni czy też wewnętrzne jezioro, strefa jogi i prywatna plaża zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców.

Dla miłośników sportu oraz najmłodszych przewidziano dwujęzyczne przedszkole, liczne place zabaw a także ścieżki do biegania i boisko do koszykówki. Każdy budynek posiada inną funkcję, na osiedlu znajdziemy przykładowo budynek dla osób ceniących ekologię, budynek dla aktywnych czy też dla rodzin z dziećmi.

Data oddania inwestycji: Planowane oddanie mieszkań do użytkowania w 3 kwartale 2017 roku.

Ceny: Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wahają się od 6 900 do 8 400 zł/m2 (sprawdź tutaj).

Dowiedz się więcej: Mało znane i ciekawe miejsca w Warszawie >>

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Lake Park Apartments

Źródło: lakeparkapartments.pl

3. Ogrody Włochy – Sdm Development

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Inwestycja Ogrody Włochy usytuowana jest przy ulicy Chrościckiego 87, w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku Warszawy, ale jednocześnie blisko centrum. Warszawa Nowe Włochy to kameralna lokalizacja w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus oraz Ochota.

Opis: Składające się z III etapów osiedle, którego istotną zaletą jest niewątpliwie metoda sprzedaży pod hasłem bezpieczne „m” – sprzedaż mieszkań rozpoczyna się dopiero po odbiorze budynku do użytkowania. Na mieszkańców czeka wysoki standard wykończenia, przyjazne dla otoczenia elementy oraz zdrowa technologia (cegła).

Przyszli domownicy wybierać mogą spośród blisko 150 małych oraz średniej wielkości mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych. Kompleks składa się w sumie z czterech budynków wielorodzinnych.

Data oddania inwestycji: Inwestycja oddana została do użytkowania w 1 kwartale 2017 roku.

Ceny: Koszt metra kwadratowego nowych mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim wynosi od 6 180 do 6 580 zł. Istnieje również możliwość wykończenia pod klucz – deweloper przewiduje 3 pakiety wykończenia wnętrz (sprawdź tutaj).

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Ogrody Włochy

Źródło: ogrodywlochy.pl

4. Osiedle Wiślany Mokotów II B – Budimex Nieruchomości

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Nowa inwestycja znanego dewelopera powstaje przy ul. Grupy AK Krybar, w najbardziej lubianej przez Warszawiaków dzielnicy, na Mokotowie. Nieustannie rozwijająca się okolica mieści się zarówno blisko centrum, jak i w pobliżu spokojnych, pełnych zieleni Łazienek.

Opis: Inwestycja składa się z 4 trzypiętrowych budynków, posiadających łącznie 145 lokali mieszkalnych. Równolegle z budową inwestycji deweloper oddaje do użytku również kolejne fragmenty ulic miejskich. Intensywnie rozwijająca się okolica to idealne do zamieszkania miejsce dla osób w każdym wieku.

O dokładne wykończenie oraz liczne zielone elementy osiedla zadbali architekci krajobrazu, przewidując na dziedzińcu miedzy innymi stoliki szachowe, rekreacyjne podesty i urządzenia siłowni plenerowej, pergole oraz ławki bujane.

Data oddania inwestycji: Termin oddania nowych mieszkań na osiedlu Wiślany Mokotów II B planowany jest na 4 kwartał 2017 roku.

Ceny: Ceny mieszkań zaczynają się od 7 000 zł za metr kwadratowy (sprawdź tutaj).

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Wiślany Mokotów

źródło: budimex-nieruchomosci.pl

5. Apartamenty Latarnia/Port – Port Praski

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Latarnia/Port, znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, na Pradze-Północ przy ul. Okrzei.

Opis: Ekskluzywna i atrakcyjna propozycja na deweloperskiej mapie Warszawy uhonorowana prestiżowymi nagrodami architektonicznymi. Apartamenty Latarnia/Port składają się z 94 nowych mieszkań – 1, 2, 3 pokojowych o powierzchni od 37 m2 do ok. 70 m2. Nowoczesny projekt architektoniczny

Port Praski zakłada stworzenia nowego mini miasta o powierzchni niemal 38 ha, składającego się z czterech uzupełniających się części – Starej Pragi, Doków, City oraz Parku Mediów. Apartamenty Latarnia/Port położone zostaną bezpośrednio w pobliżu nadwiślańskich bulwarów, skwerów zieleni, przystani portowych, pływających restauracji, kawiarni i marin. Realizacja kompleksowego przedsięwzięcia przewidywana jest na okres około 10 lat.

Data oddania inwestycji: Inwestycja zakończona i oddana do użytkowania czwartym kwartale 2016 roku. Obecnie trwają prace nad kolejnymi etapami.

Ceny: Ceny mieszkań zaczynają się od 9 700 zł za metr kwadratowy (sprawdź tutaj).

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Port Praski

źródło: portpraski.pl

6. Osiedle Hubertus – ECO-Classic

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Zlokalizowana na warszawskim Mokotowie inwestycja, w rejonie Służewca Biurowego przy ul. Obrzeżnej C1, w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów.

Opis: Teren inwestycji wynosi 16 000 metrów kwadratowych. Osiedle Hubertus oferuje mieszkańcom bezpieczne strefy rekreacyjne i wypoczynkowe bez ruchu kołowego wewnątrz osiedla. Inwestycja składa się z 4, 5 oraz 6 piętrowych budynków, które korespondują wysokością z niską zabudową okolicy.

Jasne elewacje, pokaźna ilość przeszkleń, atrakcyjnie zaplanowany i realizowany koncept zieleni wraz z ponad 700-metrowym parkiem zaprojektowanym przy VI etapie osiedla powodują, że mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Hubertus to przedsięwzięcie dopasowane do wszelakich potrzeb oraz oczekiwań.

Data oddania inwestycji: Osiedle Hubertus składa się w sumie z sześciu etapów, niedawno zakończył się ostatni etap inwestycji, w skład którego wchodzi blisko 150 mieszkań, w tym także dwupoziomowe apartamenty.

Ceny: Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie na osiedlu Hubertus uzależnione są od numerów budynku:  II ETAP cena brutto od 6 990 zł do 7 990 zł, III ETAP cena brutto od 6 900 zł do 8 320 zł, IV ETAP cena brutto od 7 521 zł do 8 540 zł oraz V ETAP cena brutto od 7300 zł do 8 505 zł (sprawdź tutaj).

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Osiedle Hubertus

źródło: osiedle-hubertus.pl

7. FINALE APARTMENTS – EKO-PARK

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Inwestycja położona jest przy ul. Chodkiewicza na Mokotowie. Jedyna w swoim rodzaju lokalizacja w otulinie parku i bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego pozwala na prawdziwie bliski kontakt z naturą.

Opis: Nowość na warszawskiej mapie nieruchomości – trzy luksusowe rezydencje mieszkaniowe, oceniane obecnie jako jedne z najbardziej ekskluzywnych nowych mieszkań na Mokotowie na rynku pierwotnym. 27 kameralnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 147 do blisko 500 metrów kwadratowych.

Formuła open space, pokaźnych rozmiarów tarasy i ogrody zimowe to tylko kilka z nielicznych udogodnień Finale Apartments. O wyjątkowy komfort rezydencji zadbała renomowana pracownia KUL Architekci. Butikowy charakter, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne, niemal w całości przeszklone elewacje oraz najwyższy standard wykonania przyciągają nabywców z segmentu premium.

Data oddania inwestycji: Butikowa inwestycja mieszkaniowa na osiedlu EKO-PARK zostanie oddana pod koniec 2017 roku.

Ceny: Inwestor oficjalnie nie zdradza cen za metr kwadratowy.

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Finale Apartments

źródło: finaleapartments.pl

8. Wola Invest – J.W. Construction Holding S.A.

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Położone 4 km od centrum Warszawy mieszkania na sprzedaż gwarantują doskonałe połączenie zarówno z zabytkową częścią stolicy jak i trasami międzymiastowymi. Wola Invest mieści się pomiędzy ulicami Marcina Kasprzaka, Juliusza Ordona i Aleją Prymasa Tysiąclecia.

Opis: Ciekawa i nietypowa, przeznaczona bowiem zarówno pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową inwestycja w Warszawie. Wola Invest to 12 kondygnacyjny budynek, składający się z blisko 340 jedno oraz dwu-pokojowych klimatyzowanych apartamentów z dedykowaną recepcją, obsługę sprzątającą a także pralnią samoobsługową.

Aparthotel Wola Invest objęty został serwisem pięciogwiazdkowego hotelu. Deweloper oferuje ponadto nowatorski system opieki i zarządzania apartamentami. Budynek zaprojektowany został przez renomowane studio architektoniczne BAU.

Data oddania inwestycji: Prace budowlane z wykończeniem pod klucz mają się zakończyć w IV kwartale 2017 roku.

Ceny: Ceny nowych mieszkań zaczynają się od 6 500 zł netto/m2 (sprawdź tutaj). Kompleksowe wyposażenie lokalu to kwota w wysokości 1 600 zł netto/m2.

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Wola Invest

źródło: wolainvest.pl

9. Osiedle Saska – Dom Development S.A.

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Saska Kępa to dzielnica o niepowtarzalnym klimacie. Zlokalizowane przy ul. Bora-Komorowskiego nowe mieszkania dadzą mieszkańcom dostęp do wszystkich najważniejszych szlaków komunikacyjnych dzielnicy. W pobliżu znajduje się także Jezioro Gocławskie.

Opis: Architektura nowego warszawskiego osiedla doskonale wpisuje się w charakter okolicy. Deweloper przewiduje powstanie ośmiu niewysokich budynków o nowoczesnej bryle. Kameralne i pełne zieleni osiedle składa się z 347 nowych mieszkań.

Zgodnie z planami, każde z nich posiadać będzie w cenie ogródek, loggię lub balkon. Dostępne są zarówno przytulne 1-pokojowe studia, jak i przestronne 2-5 pokojowe mieszkania o powierzchni do 114 metrów kwadratowych. Osiedle posiadać będzie dwa place zabaw dla dzieci oraz strefę wypoczynku i relaksu.

Data oddania inwestycji: Inwestycja jest obecnie w trakcie budowy, planowany odbiór mieszkań to 4 kwartał 2017 roku.

Ceny: Koszt metra kwadratowego wynosi od 7 790 do 9 090 zł. Istnieje także możliwość wykończenia mieszkań pod klucz (sprawdź tutaj).

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Osiedle Saska

źródło: domd.pl

10. Rezydencja Św. Barbary 4 – Warsaw Attics

(sprawdź tutaj)

Lokalizacja: Kamienica przy ul. Św. Barbary (kameralna, jednokierunkowa uliczka) położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych budynków, Dworca Centralnego, Złotych Tarasów a także licznych restauracji, kawiarni oraz barów.

Opis: Opisywana przez dewelopera jako definicja smaku, jakości i unikalności. Przedwojenna kamienica, przechodząca obecnie etap rewitalizacji i modernizacji to wyjątkowe połączenie historii z nowoczesnością. Deweloper zakłada wyłącznie osiem apartamentów, gwarantując tym samym przyszłym mieszkańcom kameralną i komfortową atmosferę.

Szklana panoramiczna winda, podziemny parking, recepcja oraz wyłożone stylową mozaiką, pełne zieleni podwórze – wszystko wykonane zostanie z dbałością o najmniejszy detal i szczegół. Rezydencja Św. Barbary 4 to starannie odtworzona przedwojenna atmosfera w samym centrum nowoczesnej Warszawy.

Data oddania inwestycji: Planowane oddanie apartamentów do użytkowania przewidziane jest w 4 kwartale 2017 roku.

Ceny: Inwestor nie zdradza cen za metr kwadratowy.

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Warsaw Atticks

źródło: sw-barbary4.pl

Urozmaicone powierzchnie, począwszy od kawalerek, a skończywszy na przestronnych apartamentach. Mieszkania w Warszawie to coraz bardziej ciekawe i niekonwencjonalne projekty architektoniczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  • O autorze
  • Ostatnie artykuły
Martyna Markiel Martyna Markiel [+ info]

Specjalistka w zakresie psychologii w zarządzaniu. Od dziecka pochłonięta badaniem świata oraz odkrywaniem wielkich prawd w rzeczach małych. Na codzień zajmuje się kreatywnym pisaniem i marketingiem, po godzinach znaleźć ją można na siłowni lub na Pintereście. Pasjonatka podróży, designu, miłośniczka małej czarnej. Obecnie cieszy oko niepowtarzalną architekturą Barcelony.

Zobacz również