Meble ogrodowe - 10 najlepszych okazji

Jeżeli dysponujemy kawałkiem własnej działki, z całą pewnością meble ogrodowe pozwolą nam na wypoczynek. Sezon wiosenno-letni obfituje w różne okazje. Jakie są najlepsze z nich?

 
Meble ogrodowe - 10 najlepszych okazji

10. Huśtawka ogrodowa – Bricomarche – 649,00 zł

Meble ogrodowe w tej europejskiej sieci marketów budowlanych znalazły się w najnowszej gazetce. W 160 sklepach na terenie całej Polski można nabyć w promocyjnych cenach np. huśtawkę ogrodową. Została wykonana z ciemnoszarej stali oraz drewna i można ją zakupić w cenie 649 zł.

(sprawdź tutaj)

9. Zestaw mebli ogrodowych Cino – Leroy Merlin – 799,00 zł

Jeżeli zależy nam, aby stworzyć sobie przyjemne i komfortowe miejsce we własnym ogrodzie, warto przyjrzeć się ofercie promocyjnej przygotowanej przez Leroy Merlin. Zestaw mebli ogrodowych obejmuje 6 krzeseł, jeden stół oraz parasol. Całość wykonana jest zarówno z metalu, jak i ze szkła. Produkt został przeceniony z 999 zł na 699 zł, co z pewnością zadowoli nasz portfel. Dodatkową korzyścią jest fakt, że zakup mebli ogrodowych dostaniemy karty podarunkowe. Powyżej 1000 zł otrzymamy 100 zł, powyżej 2000 zł dostaniemy kartę o wartości 300 zł, zaś za zakupy powyżej 3000 zł dostaniemy 500 zł na dalsze zakupy.

(sprawdź tutaj)

8. Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu Loire – Castorama – 698,00 zł

Miłośnicy stylowych ogrodów powinni zwrócić uwagę na ofertę, która znajduje się w gazetce marketów Castorama. Zestaw mebli ogrodowych Loire obejmuje dwa krzesła, stół oraz sofę. Wykonane zostały z estetycznie wyglądającego technorattanu. Produkt dostępny w atrakcyjnej cenie 747 zł. Do ceny należy doliczyć jednak zakup poduszek, w cenie 35 zł każda.

(sprawdź tutaj)

7. Huśtawka ogrodowa OPP – Castorama – 198,00 zł

Jeżeli interesują nas rozwiązania budżetowe, a jednocześnie chcemy zapewnić sobie komfort na własnym ogrodzie, Castorama przygotowała huśtawkę ogrodową w bardzo atrakcyjniej cenie. Wykonana została w całości ze stali, z miękkimi siedziskami. Koszt takiego mebla wynosi 198 zł, co sprawia, że jest to jedna z najtańszych ofert na rynku.

(sprawdź tutaj)

6. Zestaw mebli ogrodowych OPP Sakar – Castorama – 1198,00 zł

Jesteśmy fanami połączenia ciepłego drewna oraz beżowej tapicerki? Castorama przygotowała atrakcyjną ofertę na komfortowe meble ogrodowe właśnie w połączeniu takiej kolorystyki. W ofercie wiosenno-letniej ten zestaw można nabyć w cenie 1198 zł.

(sprawdź tutaj)

5. Zestaw wypoczynkowy EBELTOFT pl – JYSK – 725,00 zł

JYSK również przygotował wyjątkową ofertę cenową. W najnowszej gazetce przecenił część asortymentu o 70%. Promocją objęte są również niektóre meble ogrodowe. Zestaw wypoczynkowy składający się z dwóch foteli, kanapy i stołu można nabyć w cenie 725 zł. Do zakupu otrzymujemy poduszki gratis, co sprawia, że oferta jest naprawdę bardzo konkurencyjna na rynku i warto się nad nią konkretnie zastanowić.

(sprawdź tutaj)

4. Corfu Fiesta Curver Brąz – www.meble.ogrodowe.pl – 1649,00 zł

Sklep internetowy www.meble.ogrodowe.pl przygotował nie lada ofertę. Miłośnicy komfortu mogą zakupić meble ogrodowe, które składają się ze stołu, dwóch foteli oraz dwóch sof w cenie 1649 zł. Zaprojektowane zostały po to, aby zapewnić udany wypoczynek na świeżym powietrzu. Elegancki design i wytrzymałe tworzywo sztuczne imitujące technorattan zagwarantują satysfakcję i komfort na długie lata.

(sprawdź tutaj)

3. Zestaw mebli z technorattanu Darvin NAC Happy Garden – Praktiker – 1999,00 zł

Markety Praktiker również postanowiły zachwycić swoich klientów. Wprowadzili do swojej oferty stylowe, białe i wygodne meble ogrodowe wykonane z technorattanu najwyższej jakości. Zestaw składa się z dwóch foteli, jednej sofy oraz stół, co zapewni wypoczynek maksymalnie 4 osobom. Cena jest naprawdę atrakcyjna, zważywszy na jakość i wynosi 1999 zł.

(sprawdź tutaj)

2. Zestaw mebli ogrodowych California 3 Seater Grafit – ogrodosfera.pl – 2049,00 zł

Sklep internetowy ogrodosfera.pl specjalizuje się w meblach ogrodowych. Nie powinien dziwić więc fakt, że w swojej ofercie wiosenno-letniej mocno przecenił wiele sprzedawanych produktów. Do najciekawszych promocji należy zestaw ogrodowy, który składa się z 2 foteli, sofy i stołu. Wykonane zostały z technorattanu. Przy zakupie dostaniemy poduszki całkowicie gratis. Cena jest również przyjemna, co użytkowanie i wynosi 2049 zł, zamiast 2699 zł.

(sprawdź tutaj)

1. Zestaw mebli ogrodowych TOKIO – Leroy Merlin – 2990,00 zł

Pomimo wiosny obfitującej w promocje i dużego wyboru, to właśnie Leroy Merlin postanowiło wprawić w szok nawet największych sceptyków. Zaoferował swoim klientom okazję, której nie można pominąć bez chwili refleksji. Zestaw mebli ogrodowych, składający się z dwóch kanap, mogących pomieścić do 6 osób oraz stołu kawowego, został przeceniony o 3000 zł. Pierwotna cena wynosi 5999 zł, aktualnie jest dostępna w promocyjnej cenie 2999 zł. Warto pamiętać również o wspomnianych wyżej kartach podarunkowych, w związku z czym zakup tego zestawu razem z dowolnym innym produktem spowoduje, że dostaniemy 500 zł na dalsze zakupy.

(sprawdź tutaj)

Tegoroczna oferta na meble ogrodowe jest bogata w okazje. Klienci mają w czym wybierać, zaś markety stosują coraz ciekawsze sposoby na ściągnięcie ich uwagi. Jednak jak to bywa z okazjami – kupujmy z głową. Nie dajmy się zwieść niską ceną produktu. Dokładnie przemyślmy, czego dokładnie potrzebujemy. Pozwoli nam to uniknąć wydania dużej sumy pieniędzy na produkt, którego funkcjonalności nie wykorzystamy w pełni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 
  • O autorze
  • Ostatnie artykuły
Michał Nielub Michał Nielub [+ info]

Z wykształcenia marketingowiec, z doświadczenia przedsiębiorca. Prowadzi własną firmę B&M Outsources, poza tym wspiera projekty inwestycyjne m.in. producenta mebli dla statków, hoteli, biur oraz gastronomii. Od 2014 roku jako wiceprezes zarządza Stowarzyszeniem Kreacje Innowacje, zajmującego się rozwojem przedsiębiorczości oraz kultury. Funkcję wiceprezesa pełni również w Stowarzyszeniu Pasażerów Kolejowych Siemianice. Poza pasjami biznesowymi, prywatnie podróżnik i stały bywalec festiwali, na które zabiera zarówno żonę oraz o ile okoliczności pozwalają - również dzieci. Ulubione miejsca? Kaszuby, Kraków oraz Toskania.

Zobacz również