ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
03 Mar, 2016 - 06:00

Darmowe aplikacje pomagające zarządzać czasem

ARTYKUŁ PARTNERA

Jakie darmowe aplikacje skutecznie pomogą w zarządzaniu czasem i organizacji planu dnia?

Skuteczne zarządzanie czasem pozwala nie tylko na wykonanie wszystkich przewidzianych na dany dzień zadań i niezaniedbywanie obowiązków, ale i znalezienie chwili na przyjemności i odpoczynek. W lepszej organizacji czasu pomogą nam darmowe aplikacje i narzędzia pozwalające na grupowanie i kategoryzację zadań oraz przypominanie o tych najważniejszych. Jakie darmowe aplikacje warto znać?

Darmowe aplikacje do zarządzania czasem

Evernote

Evernote to dostępna w języku polskim aplikacja, z której korzystać można zarówno przez stronę internetową, jak i po ściągnięciu jej na komputer.

Darmowa aplikacja pozwala na zapisywanie niezliczonej liczby notatek oraz list zadań, tworzenie przypomnień, dyktowanie głosowych zapisów, ułatwiające prace nad bardziej skomplikowanymi przedsięwzięciami rysowanie po zdjęciach, skanowanie dokumentów i przekazywanie ich dowolnej liczbie odbiorców, a nawet nagrywanie spotkań.

 Poznaj aplikację Evernote

Dowiedz się więcej: Jak darmowe aplikacje ułatwiają nasze życie >>

Kalendarz Google

Najprostszy wynalazek Google pozwala na tworzenie kilku kalendarzy w zależności od potrzeb, ich kolorystyczne porządkowanie, ustawianie przypomnień i udostępnianie ważnych zapisków wybranym osobom. Dostępny w wersjach na urządzenia mobilne pozwala na lepszą organizację niezależnie od miejsca pobytu.

 Pobierz aplikację Kalendarz Google na Android i iOS lub dodaj do przeglądarki Chrome

Pocket

Pocket to darmowa aplikacja, która ułatwi życie cierpiącym na brak czasu przez ciągłe odrywanie się od pracy na rzecz znalezionych w Internecie artykułów, newsów czy zabawnych historii podrzucanych przez znajomych.

Pozwala na gromadzenie wszystkich linków w jednym miejscu i późniejszy powrót do interesujących nas tekstów w wybranym przez nas, dogodnym momencie. Pocket jest zintegrowany z ponad 1500 popularnymi aplikacjami i może zostać zainstalowana na urządzeniach mobilnych, czytnikach czy komputerach.

⇒ Poznaj Pocket, pobierz aplikację na Android i iOS lub dodaj do przeglądarki Chrome i Firefox

Any.do

Darmowa aplikacja Any.do pozwala na tworzenie prostych list zadań do wykonania, również głosowo, i przyporządkowywania im terminów oraz przypomnień.

Zsynchronizowana z listą kontaktów telefonicznych pozwala na wybór odpowiedniej osoby spośród zapisanych kontaktów w przypadku, gdy naszym zadaniem do wykonania jest „zadzwonić do…”. Pozwala na wybranie własnego motywu graficznego oraz połączenie zadań zapisanych w innych aplikacjach. Możesz również dzielić się stworzonymi listami czy zadaniami z innymi użytkownikami.

⇒ Poznaj Any.do, pobierz aplikację na Android i iOS

Trello

Trello pozwala na lepszą organizację zadań i zarządzanie czasem na różnych urządzeniach, dzięki czemu możemy mieć naszą listę zawsze pod ręką.

Aplikacja pozwala na tworzenie nieskomplikowanych baz informacji i list zadań oraz dowolne ich przenoszenie w obrębie utworzonych kategorii, przyporządkowywanie poszczególnym osobom czy udostępniania ich innym posiadaczom aplikacji. Pozioma nawigacja zapewnia przejrzystość list.

⇒ Poznaj Trello, pobierz aplikację na Android i iOS

ZOBACZ RÓWNIEŻ: