ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
24 Lut, 2016 - 07:00
TOP 5: Darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów

TOP 5: Darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów

ARTYKUŁ PARTNERA

Darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów to świetna alternatywa dla tradycyjnych, papierowych list. Przedstawiamy najlepsze z nich!

Darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów są prawdziwym ułatwieniem dla konsumentów. Są proste w obsłudze, wygodne, umożliwiają szybkie stworzenie listy planowanych zakupów, a do tego posiadają wiele ciekawych opcji jak np. kalkulowanie opłacalności rabatu, porady odnośnie produktów, zestawienie ofert promocyjnych z supermarketów czy kulinarne inspiracje.

Dokładnie planując zakupy, unikniemy chaotycznego biegania po sklepie oraz zakupu nieprzemyślanych produktów. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i pieniądze, gdyż dokonamy zakupu towarów aktualnie nam niezbędnych. Mając gotową listę zakupów jesteśmy w stanie kontrolować nasze wydatki w sposób przemyślany, w czym z pewnością pomoże zainstalowanie wybranej aplikacji do tworzenia listy zakupów.

Najlepsze darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów – TOP 5

1. Listonic

To darmowa aplikacja umożliwiająca szybkie tworzenie listy zakupów oraz nią zarządzanie. Pozwala maksymalnie usprawnić zakupy. Zawiera wiele interesujących funkcji przez co porównywana jest do osobistego asystenta zakupowego. Dedykowana szczególnie dla polskich użytkowników.

Z pomocą programu szybko utworzymy listy zakupów oraz udostępnimy je innym użytkownikom np. rodzinie, znajomym czy współpracownikom. Produkty możemy sortować wg kategorii odpowiadającym alejkom w sklepie, a program automatycznie podpowie nam o naszych ulubionych i najczęściej kupowanych produktach. Poszczególne produkty możemy dodawać do listy głosowo bądź za pomocą skanerów kodu.

Dodatkowymi opcjami zwiększającymi atrakcyjność tej darmowej aplikacji do przygotowania listy zakupów jest możliwość przeglądania porad kulinarnych i korzystanie z bazy przepisów. Listonic umożliwia nam również dostęp do promocji i zniżek oferowanych przez polskie supermarkety. Jest w pełni dedykowany dla polskich klientów, co stanowi duży plus dla wielu użytkowników.

♦ Pobierz aplikację tutaj na Android, iPhone i Windows Phone

2. Out of Milk

Out of Milk jest aplikacją, dzięki której w przejrzysty sposób stworzymy naszą elektroniczną listę zakupów, sprawdzimy zapasy żywności w domu lub po prostu zanotujemy listę zadań do wykonania z opcją przypomnienia. Wyróżnia się prostotą w obsłudze i ładną szatą graficzną.

Podobnie jak Listonic, ta aplikacja do przygotowania listy zakupów umożliwia nam dodawanie ilości oraz cen produktów, skanowanie kodów kreskowych czy wydawanie poleceń głosowych. Listy zakupów możemy współdzielić i udostępniać innym użytkownikom poprzez SMS lub e-mail.

Poprzez mobilne zarządzanie zapasami żywności mamy możliwość zmiany ustawień ilości pozostałego produktu, dzięki czemu łatwo zaplanujemy kolejne zakupy i brakujące w domu produkty.

♦ Pobierz aplikację na Android (tutaj) i iPhone (tutaj)

Dowiedz się więcej: Jak oszczędzać, by podreperować swój budżet domowy?

3. Lista Zakupów

To minimalistyczna, darmowa aplikacja do planowania zakupów o łatwym w obsłudze interfejsie. Podobnie jak poprzednicy pozwala na szybkie tworzenie listy zakupów, dodawanie cen produktów (również zdjęć) oraz skanowanie kodów kreskowych. Lista Zakupów umożliwia nam zarządzanie jednostkami, produktami i kategoriami, współdzielenie listy oraz tworzenie kopii zapasowych danych.

♦ Pobierz aplikację na Android (tutaj)

Dowiedz się więcej: Zakupy grupowe sposobem na oszczędzanie

4. OI Shopping List

Bardzo prostym programem jest OI Shopping List, na uwagę zasługuje przyjemny w obsłudze interfejs, nieprzeładowany zbędnymi funkcjami. Darmowa aplikacja dla użytkowników poszukujących nieskomplikowanych funkcji. Oprócz standardowych opcji pozwala również na filtrowanie list zakupów za pomocą sklepów. OI Shopping List może być personalizowana.

♦ Pobierz aplikację na Android (tutaj)

Dowiedz się więcej: Jadłospis tygodniowy sposobem na oszczędzanie?

5. Bring! Shopping List

Aplikacja do planowania zakupów niedostępna na dziś dzień w języku polskim, jednak osoby władające innym językiem bez problemu sobie poradzą. Do wyboru mamy języki: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i portugalski. Za pomocą Bring! Możemy tworzyć listy zakupów, udostępniać je innym użytkownikom, dodawać liczbę produktów, a wszystko w pięknej oprawie graficznej.

Główną zaletą aplikacji jest obecność niezbędnych funkcji, bez nadmiernego przeładowania dodatkowymi opcjami, ale równocześnie nie jest to program minimalistyczny. Dzięki temu użytkownik odnosi wrażenie prostoty, ale odkrywa przy tym drobne i ciekawe funkcje, które oferuje Bring!

♦ Pobierz aplikację tutaj na Android i iPhone

Odpowiednio planując zakupy, jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale i pieniędzy, a przy tym nie zapomnieć o żadnym produkcie. Darmowe aplikacje do przygotowania listy zakupów są więc bardzo pomocnym narzędziem, który z pewnością warto zainstalować w swoim smartfonie. Oprócz podstawowych funkcji nierzadko otrzymamy również szereg innych opcji (takich jak dodawanie cen, skanowanie kodów kreskowych itp.), które ułatwią nam codzienne życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: