Michał Nielub
Michał Nielub
13 Wrz, 2017 - 15:28
9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka

Michał Nielub

Prezent na Dzień Chłopaka musi być przede wszystkim udany. Można zainwestować w doświadczenia lub w konkretną rzecz. Trafność podarunku zależy przede wszystkim od tego, jak dobrze znamy daną osobę.

Prezent na Dzień Chłopaka to niełatwy wybór. Na rynku dostępnych jest mnóstwo możliwości, jednak wyłącznie dobre rozpoznanie preferencji i potrzeb danej osoby zapewni, że prezent będzie trafiony. Aktualnie istnieje wiele możliwości – od niezapomnianego doświadczenia np. przejażdżkę sportowym samochodem przez kupno spersonalizowanego upominku np. etui do telefonu z motywem z ulubionej gry lub serialu. Co więc wybrać, aby 30 września był niezapomnianym dla niego dniem?

9. Drobny upominek

Uniwersalny podarunek sprawdza się zawsze, w szczególności, gdy nie znamy dokładnie preferencji i marzeń konkretnej osoby. Przy niewielkim budżecie można zakupić np. zapalniczkę lub skarpetki z humorystycznym akcentem, ciekawy gadżet do samochodu (np. uchwyt na telefon) bądź płytę CD z ulubioną muzyką.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - zabawne skarpetki

8. Gadżety spersonalizowane

Prezent na Dzień Chłopaka można również zaprojektować samemu. Obecne możliwości technologiczne umożliwiają produkcję gadżetów z indywidualnie zaprojektowanymi grafikami, już przy niewielkich nakładach. W tym przypadku trafionym pomysłem może się okazać np. etui do telefonu z motywem z ulubionego serialu, koszulka termoaktywna z własnym nadrukiem (dla miłośników sportu!), kubek z dowolnie wybranym zdjęciem lub akcesoria do samochodu.

Możliwości jest bardzo wiele, zaś zainspirować mogą nas oferty firm, które specjalizują się w produkcji tego typu gadżetów. Inspiracji można poszukać m.in. na stronie printstuff.pl, TanieGadżety.pl, Giftmax oraz Bewu.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - kubek

7. Ulubiona potrawa na kolację

Dobrze wiesz, co Twój chłopak uwielbia jeść, a jednocześnie lubicie spędzać czas razem? Przy niewielkich nakładach można, przysłowiowo, upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Warto w tym celu przygotować jego ulubioną potrawę na kolację, dbając jednocześnie o drobne detale, które wprowadzą odpowiedni nastrój. Taki prezent na Dzień Chłopaka z pewnością będzie dobrym pomysłem.

Dowiedz się więcej: Jak wybrać wyjątkowy prezent dla każdego? >>

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - ulubiona potrawa

6. Wspólny weekend w ulubionym mieście

Jeżeli lubicie spędzać wspólnie czas, a dodatkowo macie swoje ulubione miasto – może warto pomyśleć o weekendzie spędzonym we dwoje? Tegoroczny Dzień Chłopaka wypada w sobotę, co wiąże się również z imprezami organizowanymi z tej okazji w większych miastach. Jeszcze jest czas, aby znaleźć ciekawą promocję na portalach zakupów grupowych.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - weekend we dwoje

5. Bilet na tor kartingowy lub paintball ze znajomymi

Prezent na Dzień Chłopaka może dotyczyć również czasu spędzonego ze znajomymi. Mężczyźni uwielbiają rywalizację. Warto zastanowić się więc nad wykupieniem z koleżankami biletu np. na tor kartingowy lub skorzystanie z paintballu. Wrażenia zostaną w pamięci na długo, zaś satysfakcja wszystkich mężczyzn gwarantowana.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - paintball

4. Mocne wrażenia dla wielbicieli

Inwestycja w mocne wrażenia jest zawsze trafiona. Trzeba jednak być pewnym, że konkretny mężczyzna preferuje tego typu aktywności. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo ofert w tym zakresie. Skok na bungee, skok ze spadochronem, symulacje latania w tunelach aerodynamicznych lub lot paralotnią może być naprawdę udanym prezentem na Dzień Chłopaka.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - skok na bungee

3. Prezent na Dzień Chłopaka – relaks i wypoczynek

Jeżeli jednak obdarowywany mężczyzna nie jest fanem intensywnych wrażeń, można pomyśleć o zapewnieniu mu chwili relaksu i wypoczynku. Na rynku dostępnych jest mnóstwo możliwości zabiegów SPA w różnych miejscowościach – od miast znanych jako rozrywkowe (np. Sopot) po ustronne i kameralne wsie (jak np. Łochów koło Warszawy). Nie bez znaczenia jest fakt, że również i kobieta skorzysta z tego prezentu.

Dowiedz się więcej: 12 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Kobiet >>

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - SPA

2. Konsola lub ulubiona gra

Jeżeli mężczyzna jest fanem gier komputerowych, warto zastanowić się nad prezentem powiązanym z tą tematyką. Marzy o konsoli? Można zakupić nową lub używaną w idealnym stanie. Jeżeli już ją posiada, to może warto dowiedzieć się, jakiej gry mu brakuje? Uśmiech na twarzy oraz satysfakcja gwarantowane.

9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - gra

1. Motoryzacja – trafiony prezent dla większości

Z pewnością większość mężczyzn fascynuje się motoryzacją w większym lub mniejszym stopniu.

  • Twój mężczyzna uwielbia drifting? Dostępne są kursy w tym zakresie.
  • Pasjonuje się sportowymi samochodami? Możliwe są przejazdy np. Lamgorghini po torze wyścigowym.
  • A może pracuje jako kierowca i preferuje spokojny tryb jazdy? Kursy bezpiecznego prowadzenia auta organizuje m.in. Skoda.
9 ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka - drifting

Prezent na Dzień Chłopaka to naprawdę różne możliwości. Zainwestować można zarówno w doświadczenia, jak i w drobne upominki. Wszystko zależy od preferencji oraz dostępnego budżetu. Niemniej trafność prezentu zawsze uzależniona jest od tego, jak bardzo znane są potrzeby i preferencje danej osoby. Przy niewielkich nakładach finansowych można zapewnić swojemu mężczyźnie bezcenny prezent, który zapamięta na bardzo długo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ