ARTYKUŁ PARTNERA
ARTYKUŁ PARTNERA
08 Maj, 2017 - 15:00
6 pomysłów na małe wesele

6 pomysłów na małe wesele

ARTYKUŁ PARTNERA

Małe wesele coraz bardziej zyskuje na popularności. Zapraszamy tylko najbliższe nam osoby, nie wydając jednocześnie majątku na organizację przyjęcia.

Przepych wielkich sal weselnych i obecność setek gości na najważniejszej dla wielu młodych par uroczystości nie są marzeniem wszystkich nowożeńców. Jeśli swoje wesele wolisz wyprawić w kameralnych okolicznościach spotkania w towarzystwie najbliższych, poznaj nasze pomysły na małą uroczystość.

Małe wesele na świeżym powietrzu

Kameralne wesele można z łatwością zorganizować pod gołym niebem, sprawdziwszy uprzednio prognozę pogody na ten wyjątkowy dzień. W Polsce wiele jest małych drewnianych kościółków podkreślających unikalny klimat uroczystości zaślubin.

Wesele przenieść można do nieodległego ogrodu, sadu czy na położoną nad malowniczym zalewem łąkę, zadbawszy o kilka małych stolików dla gości czy strojny baldachim chroniący przed promieniami słońca albo drobnymi kroplami deszczu.

Dowiedz się więcej: Zanim zdecydujesz się na ślub i wesele – 11 spraw do omówienia z partnerem >>

Małe wesele w ogrodzie

Małe wesele tematyczne

Małe wesele nie musi być nudne, jeśli zadbamy o odpowiednią oprawę organizując przyjęcie tematyczne. Zebranych gości poprosić można o wstąpienie w nowe role na ten wyjątkowy dla nowożeńców dzień.

Kameralne przyjęcie ozdobić mogą barokowe stroje czy zwiewne hawajskie sukienki. Jeśli młoda para lubi odrobinę ekstrawagancji wesele może wymknąć się tradycyjnym schematom w klimacie zabaw w przebieranki w postaci z ulubionych filmów czy książek.

Dowiedz się więcej: Niezapomniany wieczór panieński – o czym należy pamiętać >>

Małe wesele tematyczne - Gwiezdne Wojny

źródło: blog.weddingplanninginstitute.com

Małe wesele w postaci bufetu

Wesele nie musi kojarzyć się z wielką imprezą w restauracji przy suto zastawianym stole, gdzie goście godzinami siedzą, piją, jedzą i cieszą się rozmową.

Małe wesele dla najbliższych zorganizować można w dowolnym miejscu nie martwiąc się o jego przestronność i zapewniając gościom dostęp do posiłków w formie bufetu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaoszczędzoną przestrzeń wykorzystać można jak parkiet.

Małe wesele z bufetem

Małe wesele przy jednym stole

Zamiast rozrzucać rodzinę i znajomych po kątach wielkich sal restauracyjno-tanecznych, zbierz wszystkich przy jednym wspólnym stole – wspaniałą cechą kameralnego wesela jest obecność na nim tylko najbliższych i najbardziej zaufanych członków rodziny i przyjaciół, którzy bez problemu znajdą wspólny język, ciesząc się rozmową przy jednym niewielkim stole.

Dowiedz się więcej: Najpiękniejsze bukiety ślubne >>

Małe wesele przy jednym stole

Małe wesele na wakacjach

Najbliższą rodzinę i przyjaciół zaprosić możecie na wakacyjny wyjazd w wasze ukochane miejsce. Na tle malowniczych gór, przywołujących piękne wspomnienia pierwszego spotkania jezior czy błękitnych plaż egzotycznych wysp złożycie słowa przysięgi i zorganizujecie kameralne przyjęcie dla zrelaksowanych, uśmiechniętych i wypoczętych najbliższych członków rodziny. W wakacyjną podróż zabierzcie tylko tych, którzy wprawiać was będą codziennie w dobry nastrój.

Małe wesele na wakacjach

Małe wesele nowocześnie

Jeśli nie nastawiacie się na duże przyjęcie weselne zaproście najbliższą rodzinę na kameralny obiad w ulubionej miejskiej restauracji i zadbajcie o miłą atmosferę rodzinnych rozmów, wspomnień i marzeń o przyszłości.

Przyjaciół zaproście na wspólną imprezę do najlepszego klubu w mieście albo na kilka drinków do ulubionego baru, gdzie przy dźwiękach niezapomnianych przebojów wzniesiecie toast za zdrowie i powodzenie zebranych.

Małe wesele nowocześnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ